Dabar populiaru
Publikuota: 2008 vasario 25d. 12:32

Giedrius Leškevičius – Lietuvos karaokės čempionato nugalėtojas

Foto naujienai: Giedrius Leškevičius – Lietuvos karaokės čempionato nugalėtojas
zmones24.lt / „Tikėjausi pasirodyti neblogai, tačiau tarp dalyvių buvo daug puikiai dainuojančių jaunuolių, muzikos akademijos moksleivių, todėl tikrai nustebau, kai iškovojau pirmą vietą”, – laim

„Abipus sienos” laidos vedėjui Giedriui Leškevičiui veiklos tikrai netrūksta. Jis veda populiarią TV3 televizijos publicistinę laidą, skraido oro balionu, muzikuoja ir dainuoja.

„Abipus sienos” laidos vedėjui Giedriui Leškevičiui veiklos tikrai netrūksta. Jis veda populiarią TV3 televizijos publicistinę laidą, skraido oro balionu, muzikuoja ir dainuoja. Pastarasis pomėgis vasario 15-osios vakarą jam padėjo iškovoti Lietuvos karaokės čempiono vardą!
„Tikėjausi pasirodyti neblogai, tačiau tarp dalyvių buvo daug puikiai dainuojančių jaunuolių, muzikos akademijos moksleivių, todėl tikrai nustebau, kai iškovojau pirmą vietą”, – laimėjimu džiaugiasi G. Leškevičius.
Kompetentinga komisija – Česlovas Gabalis, Rosita Čivilytė, Tomas Augulis, Asta Pylipaitė ir daugelis kitų puikiai visiems pažįstamų estradinės scenos atstovų Giedriaus atliekamą Michaelio Bubles dainą „Siūbavimas” („Sway”) išrinko pačia tinkamiausia atstovauti Lietuvai karaokės čempionato finale. Jis įvyks kovo 1 dieną Taline. Šiame renginyje dalyvaus Švedijos, Suomijos, Norvegijos, Latvijos, Estijos ir Lietuvos atstovai.
„Oficialus Lietuvos karaokės čempionatas vyko antrą kartą. Pernai man pavyko laimėti antrą vietą, o du pirmieji atstovai iš vyrų ir moterų grupių važiuoja į Pabaltijo čempionatą. Todėl šiemet labai džiaugiuosi ir vėl galėdamas važiuoti atstovauti Lietuvai”, – pasakoja Giedrius.
„Abipus sienos” laidos vedėjas prasitaria, kad ateityje galėtų dainuoti ne tik karaokė.
„Prieš atvažiuojant į Vilnių mėgdavau muzikinius vakarus, o sostinėje pajutau scenos alkį. Turiu sukūręs dainų, mėgėjiškai esu grojęs. Karaoke susidomėjau panašiai kaip ir oro balionais – skatinamas draugų. Po truputį dainavau, susipažinau su bendraminčiais, kuriuos nuolat sutikdavau karaokės renginiuose, o dabar turėsiu ypatingą misiją ir stengsiuos kuo geriau atstovauti savo šaliai. Galbūt mane pastebės, gal ateis laikas ir aš dainuosiu ne tik karaokės renginiuose”, – šypsosi Giedrius.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką