Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Goda Andriūnaitė: naujas TV serialo veidas

Foto naujienai: Goda Andriūnaitė: naujas TV serialo veidas
zmones24.lt / E. Paukštės nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

„Anksčiau net nebūčiau pagalvojusi, jog kada nors teks filmuotis. Man tai – tikras išbandymas, kuris galbūt pakeis ateities planus“, – sako Goda Andriūnaitė, TV seriale „Moterys meluoja geriau“ kurianti Dinos vaidmenį.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
„Anksčiau net nebūčiau pagalvojusi, jog kada nors teks filmuotis. Man tai – tikras išbandymas, kuris galbūt pakeis ateities planus“, – sako Goda Andriūnaitė, TV seriale „Moterys meluoja geriau“ kurianti Dinos vaidmenį.

Keletas faktų
Gimė
1989 m. gruodžio 11 d. Vilniuje.
Mokslai: Londone įgijo vidurinį išsilavinimą.
Veikla: neprofesionali aktorė, debiutuos TV seriale „Moterys meluoja geriau“.
Šeiminė padėtis: netekėjusi.

Kaip atsidūrėte filmavimo aikštelėje?
Kai grįžau iš Londono, kur baigiau vidurinę mokyklą, sužinojau, kad režisieriai ieško naujų veidų TV serialui „Moterys meluoja geriau“. Kadangi dabar man kūrybinės atostogos, nutariau išbandyti laimę ir nuėjau į atranką.

Buvo didelė konkurencija?
Nežinau, kiek merginų dalyvavo atrankoje, nes man paskirtu laiku buvau viena. Davė paskaityti tekstą iš serialo scenarijaus. Paprašė paimprovizuoti. Visa tai truko gal apie dvidešimt minučių. Palikau savo nuotraukų ir tuo viskas baigėsi. Nesitikėjau, kad būsiu ta laimingoji – tik po savaitės man paskambino ir pranešė, kad esu priimta į TV serialo „Moterys meluoja geriau“ aktorių gretas.

Tai – jūsų debiutas?
Taip. Su aktoryste iki šiol neturėjau nieko bendra. Grojau pianinu, šokau, lankiau dailę, bet niekada nesu vaidinusi. Tai – tarsi naujas puslapis mano gyvenime. Ketinau studijuoti verslą, o apie menus net minčių nekilo. Nauja patirtis pakeitė mano požiūrį. Netikėtai atradau naują ir įdomią sritį. Man šis potyris – didelis iššūkis, savęs išbandymas. Jeigu prieš metus, kitus man kas nors būtų pasakęs, kad filmuosiuosi seriale, būčiau tik pasijuokusi ir nepatikėjusi. Tada tam tikrai nebūčiau turėjusi tiek drąsos, pasitikėjimo savimi.

Paviliojo aktorystė?
Susidomėjau menais. Bent jau šiuo metu, tuos du mėnesius, kol vyksta filmavimas, degu noru studijuoti aktorystę. Galbūt užsienyje, o gal ir liksiu Lietuvoje. Kol kas nesu galutinai apsisprendusi.

Kaip jaučiatės filmavimo aikštelėje?
Labai gerai, nes kol kas nebuvo labai sudėtingų scenų. Ir visai nebaisu, negąsdina kameros, nes visi aktoriai labai draugiški, padeda, pataria.
Tiesa, vienoje serijoje turėjau susipykti su „broliu“. Šiaip gyvenime nemėgstu konfliktų, nebent mane kas nors priremia prie sienos ir visiškai išveda iš kantrybės (šypsosi). Pamatę, kad ši scena man sunkiau sekasi, režisieriai specialiai supykdė. Sukūrė tokią atmosferą, kad galėčiau lengviau įsijausti į vaidmenį. Rezultatas išėjo neblogas. Dirbant su profesionalais, atsiranda dar didesnis stimulas stengtis, kad nenuvilčiau, pateisinčiau lūkesčius.

Ar su savo personažu turite ką nors bendra?
Seriale vaidinu merginą vardu Dina, kurią tėvas prieš jos norą buvo išsiuntęs mokytis į Londoną. Galbūt tik tai mus ir sieja, nes ir aš trejus metus mokiausi Londone, metus – Šveicarijoje. Mano herojės blogi santykiai su tėvu, o aš realiame gyvenime gerai sutariu su savo tėvais. Be to, seriale aš esu fotografė, o iš tikrųjų su fotografija neturiu nieko bendra. Ir charakteriai mūsų skiriasi: Dina yra rami, o aš temperamentingesnė, aktyvesnė, kaip juokaudama sakau, „su spygliukais“. Norėčiau vaidinti heroję, panašią į Larą Kroft veiksmo filme (juokiasi). Va, imsiu ir prisikalbėsiu.

Turbūt dabar nepraleidžiate nė vieno TV serialo?..
Ne per seniausiai grįžau į Lietuvą, tad iki to laiko iš viso nebuvau mačiusi nė vieno lietuviško TV serialo. Dabar stengiuosi dažniau įsijungti televizorių. Pastebėjau, kad kai pradėjau pati vaidinti, ėmiau visai kitaip žiūrėti filmus: labiau domina ne siužetas, o kaip vaidina aktoriai. Stebiu jų žvilgsnius, gestus, kaip įsijaučia į vaidmenį ir pan. Norisi mokytis, tobulėti. Viliuosi, kad žiūrovai pamėgs mano kuriamą personažą.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką