Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 12d. 14:56

Goda Sabutytė: aš niekam nesu įsipareigojusi!

Foto naujienai: Goda Sabutytė: aš niekam nesu įsipareigojusi!
zmones24.lt / Oksanos Točickajos (studija FOTOS) nuotrauka

Grupės „69 danguje“ narės Godos Sabutytės (22) gyvenime – vėl nauji vėjai.

Grupės „69 danguje“ narės Godos Sabutytės (22) gyvenime – vėl nauji vėjai. Viename žurnale pasirodžius straipsniui, kuriame ji vadinama turtuolių medžiotoja, tuo pat metu romanus mezganti net su keliais vyrais ir Šarūno Jasikevičiaus (32) meilę iškeitusi į kito krepšininko Rolando Alijevo (24) jausmus, Goda ne juokais supyko, net žada kreiptis į teismą dėl garbės ir orumo įžeidimo.

Kas tave taip užgavo?


Manau, kad tas straipsnis yra įžeidžiantis, neatitinkantis tikrovės ir etikos normų. Todėl šiuo metu tariuosi su advokatais, bandysime susiklosčiusią situaciją spręsti kartu. Dar pažiūrėsim, kuo čia viskas baigsis... Aišku, prie atskirų frazių neprisikabinsi, bet straipsnis vienareikšmiškai sudaro blogą nuomonę apie mane kaip žmogų. Kiekvienas perskaitęs taip pagalvotų.

Jautiesi nepelnytai puolama?

Taip, ir nežinau dėl ko. Gal kam nors perbėgau kelią...

Žinojai, kad toks straipsnis bus rašomas? Kalbėjaisi su žurnalistais?

Su manimi apie tą straipsnį niekas nesikalbėjo, niekas mano nuomonės neklausė ir jame nėra nė vieno mano žodžio. Kodėl žurnalistai galvoja, kad apie mane galima rašyti nesąmones, skleisti žeminančius ir tikrovės neatitinkančius gandus? Tokių šlykščių nesąmonių apie save dar niekada nebuvau skaičiusi. Ir nežinau, ar apie ką nors kada nors taip rašyta.

Nebe paslaptis, kad su krepšininku Šarūnu Jasikevičiumi jūs išsiskyrėte. Gal čia jis keršija?

O Jėzau, net nekomentuosiu šito, nes nežinau! Manau, kad ne jis. Tikrai manau, kad ne jis!

Kalbama, kad Šarūno meilę iškeitei į Rolando jausmus. Net vedybas planuojate...

Jeigu jau aš tokia turtingų vyrų medžiotoja, kaip tada suprasti, kad milijonierių palikau dėl kur kas mažiau žinomo ir ne tokio turtingo vyro?! Kur logika?!

Panašu, kad žvaigždės statusas kaip reikiant kenkia asmeniniam gyvenimui: jeigu nenori būti įtraukta į gandų ir apkalbų sūkurį, negali daryti to, ką liepia širdis: skirtis, taikytis, įsimylėti iš naujo...


Bet aš juk niekam nesu įsipareigojusi. Aš neištekėjusi! Jeigu norėčiau, galėčiau nors ir dešimt vyrų turėti! Bet jeigu jau esu kaltinama, kad turiu tuos tariamus ne vieną ir ne du vyrus, kodėl tada neminite jų vardų ir pavardžių? Galų gale įrodykite, o ne skleiskite gandus! Man pačiai būtų įdomu sužinoti, kas čia mane išlaiko ir visokių dovanų dovanoja. Tiesa tokia, kad nei Šarūnas manęs niekada neišlaikė, nei joks kitas draugas nepirko man mašinų, maisto, drabužių, nemokėjo už mano automobilio kurą ir netenkino visų užgaidų. Nei Šarūnas, nei joks kitas vyras manęs neišlaikė ir neišlaiko!
Temos: 1 „69 Danguje“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

02:04
25:37
01:22

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką