Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Goda Sabutytė. Ką gali pyktis ir pavydas...

Foto naujienai: Goda Sabutytė. Ką gali pyktis ir pavydas...
zmones24.lt / Mariaus Žičiaus nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Jai tik 22 metai, o apie ją šneka visa Lietuva. Nors žiniasklaidos atstovai šiai merginai negaili nemalonių epitetų, būtų gėda nepaminėti, kad tai, ką ji pasiekė, yra TIK JOS nuopelnas.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
Vardas, pavardė: Goda Sabutytė.
Gimimo vieta, data: 1986 06 04, Kaunas.
Šeiminė padėtis: netekėjusi.
Pasiekimai: šoko merginų grupėje „Yva“, dabar dainuoja grupėje „69 danguje“ ir veda pramoginę laidą „Kakadu“.

Jai tik 22 metai, o apie ją šneka visa Lietuva. Nors žiniasklaidos atstovai šiai merginai negaili nemalonių epitetų, būtų gėda nepaminėti, kad tai, ką ji pasiekė, yra TIK JOS nuopelnas. Nepadėjo Godai nei tėveliai, nei pasiturintys vyrai... Pavargusi nuo skandalų mergina nusprendė nors trumpam nuo visko pabėgti – išvykti. Kur? Bandykite spėti...

Kokia ji iš tikrųjų?

Galima ją mylėti ir jos nekęsti, bet nežinančių, kas yra Goda Sabutytė, Lietuvoje vos vienas kitas žmogus. Skandalai prie merginos lipte limpa. Atrodo, per pastaruosius kelerius metus Godos gyvenimą žurnalistai išnarstė po kaulelį. Ko dar nežinome apie šią merginą? Vos praūžus vienam skandalui, susijusiam su Goda, iš karto seka kitas. Ar ši graži, rami ir labai draugiška mergina taip trokšta išgarsėti? Deja, ne. „Man reklamos nebereikia“, – ramiai sako dainininkė ir laidų vedėja.
Beje, kartais atrodo, kad pastaruoju metu publikuojami apie Godą straipsniai – pykčio ir pavydo rezultatas. Žurnalistai ant merginos pyksta, jog ji nekelia telefono ragelio, nekomentuoja kiekvieno spaudoje apie ją pasirodžiusio straipsnio. Pašnekovės manymu, „kaip galima komentuoti dalykus, kurie susiję ne tik su ja, bet ir su kitu žmogumi. Juk negali ir už jį kalbėti... Juk draugystė toks trapus dalykas... Turbūt dauguma bendraamžių dainininkei pavydi. Ir tikrai yra ko pavydėti! Nors Goda į interviu atėjo serganti ir nepasidažius, ji atrodė nepriekaištingai, spinduliavo nuoširdumu, paprastumu ir ramybe. Viena populiariausių merginų Lietuvoje didžiuojasi ir labai myli savo supratingus tėvelius, studijuoja mėgstamą specialybę, turi daug bičiulių, vaikšto į išskirtinius vakarėlius, dainuoja populiariausioje Lietuvoje merginų grupėje... ir netgi turi teisę išsirinkti tą svajonių princą, apie kurį nuo vaikystės svajoja kiekviena mergaitė... Atrodytų, kas čia keista, bet už tai ją smerkia pusė Lietuvos.

Apie vaikinus


Kiekviena Godos draugystė su vaikinu nagrinėjama iki smulkmenų. Įdomu, ar ji dar draugauja su krepšinio žvaigžde Šarūnu Jasikevičiumi? „Ne, mes išsiskyrėme“, – sako laidos „Kakadu“ vedėja. Merginos gyvenimą bei draugystes aptarinėja ne tik žiniasklaida, bet ir burtininkai. Turbūt esate girdėję jų pranašysčių, kad Godos ir Šarūno draugystė ilgai netruks. Taigi, sveikiname, mieli burtininkai, jūsų žodžiai išsipildė.
Ar tiesa, kad Godos ir Šarūno skyrybos įvyko dėl neva jo sunkaus būdo? „Nenoriu kalbėti apie Šarūną... Bet tai, ko jūs klausiate, yra netiesa. Šarūnas visada su manimi gražiai elgėsi. Žmogui būti su kitu žmogumi tik dėl to, kad reikia, yra tikra nesąmonė. Draugaujant svarbiausia visada būti tikram bei užtikrintam dėl to, ką darai ir ar matai ateitį su tuo žmogumi “, – sako mergina. Smalsu sužinoti, kaip Goda reagavo į spaudoje pasirodžiusius ne itin malonius Šarūno Jasikevičiaus mamos pasisakymus? „Kiekvieni tėvai užstoja, gina savo vaiką. Aš visada labai teigiamai žiūrėjau ir žiūriu Šarūną bei jo tėvus. Buvo laikas, kai visi ėjome pakeliui, o dabar – ne. Man tie žmonės sukelia tik teigiamus jausmus“, – atvirai sako dainininkė. Gal Goda draugauja su šiuo metu Graikijoje žaidžiančiu krepšininku Rolandu Alijevu? „Taip, mes bendraujame, bet nemanau, kad apie tai turiu visiems pasakoti“, – griežtai atrėžia buvusi „Yvos“ šokėja. Įdomu, ar tik ne Rolandas Godą išskyrė su Šarūnu? „Jei poros santykiai iš tiesų yra tvirti, jiems niekas nepakenks. O jei taip nėra, tuomet pats gyvenimas viską surikiuoja į savas vietas. Niekas nenutinka be reikalo. Aš dėl nieko nesigailiu!“ – ryžtingai sako mergina. Ar netrukus bus vestuvės Rolandu Alijevu? „Vestuvių nebus. Bent jau šiuo metu... Tačiau kada nors aš tikrai ištekėsiu. Kalbos apie tariamas vestuves su Rolandu man tik kelia juoką: kažkas nugirdo, kažkas parašė, kažkas perrašė...“ – juokiasi žavi laidos vedėja. O kokie Godos Sabutytės santykiai su buvusiais vaikinais? „Mes palaikom draugiškus santykius, pasisveikinam, tik tiek“, – sako dainininkė.

Apie tėvus ir draugus

Stebėdama gražiai sutariančius tėvus, Goda irgi svajoja apie darnius, šiltus santykius su kada nors sutiksiančiu (o gal jau sutiktu?) svajonių princu, kuris, beje, nebūtinai turi švaistytis milijonais. Žiniasklaidos atstovai Godą Sabutytę neretai vadina turtingų vyrų medžiotoja. Tačiau jos draugystė su ne milijonieriumi Rolandu Alijevu paneigia jai klijuojamą etiketę. Turbūt tie žmonės, kurie taip šmeižia merginą, graužia nagus iš pavydo, kad žaviajai Sabutytei gyvenimas nepašykštėjo laimės... Įdomu, iš kur atlikėja, išgirstanti ne tik šiltų, bet ir daug piktų žodžių, semiasi stiprybės? „Ogi iš mylinčios šeimos!“ – nusišypso pašnekovė. Kukliame Kauno daugiabutyje gyvenanti Sabučių šeima visada palaiko, padrąsina, įkvepia Godai stiprybės. „Gali pasirinkti draugus, bet tėvų – ne. Bet jei galėčiau pasirinkčiau tuos pačius!“ – nė nedvejoja savo žodžiais mergina. Tad suprantama, kodėl 22 metų dainininkė, nusipirko automobilį, o ne butą... Juk ji gyvena puikioje šeimoje, kam jai reikalingas atskiras būstas? Be to, jei Goda norėtų gyventi atskirai nuo tėvų, ji bet kada gali išsinuomoti būstą. Tačiau mergina nemano, kad ji, būdama tokia jauna, jau turi save suvaržyti paskolomis bankui... O kaip reikalai su bičiuliais? Draugų Goda turi labai daug. Lengvai bendraujanti mergina teigia, jog dabar, kai ji tapo labai populiari, jos asmeninio gyvenimo detalės domina nemažai žmonių. Deja, laidų vedėjai ne visada pavyksta likti nepastebėtai, nes kartais „geri“ atlikėjos bičiuliai nesusilaiko ir išpliurpia žiniasklaidai labai intymių Godos gyvenimo detalių. „Kakadu“ vedėja jau nebekreipia dėmesio į kalbas, kad jos draugai, su kuriais eina kavos išgerti ar į kiną, pristatomi kaip sekso partneriai!.. Kaip į apkalbas reaguoja Godos tėvai? „Mano tėvai mane visuomet palaiko. Jie pyksta, kai žurnalistai apie mane prirašo nebūtų dalykų“, – sako grupės „69 danguje“ dainininkė.

Visas gyvenimas – tarsi vienas skandalas

Tai, kas susiję su Goda, aptaria ir kalba visi. Konkurencinėje laidoje dirbanti buvusi Godos kolegė Natalija Zvonkė (26) dažnai pašiepia buvusią „Yvos“ šokėją, kuri neva nemoka savęs pateikti, o jos savireklama yra labai pigi. Ką apie tai mano Goda? Pasak dainininkės, jei Natalija mano turinti teisę aptarinėti jos gyvenimą, tegul aptarinėja, bet tai kiekvieno žmogaus sąžinės ir moralės reikalas.
Sklando kalbos, kad „Kakadu“ laidoje Goda dirba neva tik dėl skandalų, kurie kelia laidos reitingus. Tačiau laidos vedėja tikina, jog tada, kai ji pasirašė sutartį vesti šią laidą, skandalų dar toli gražu nebuvo.
Žvelgiant į šią paprastą ir nuoširdžią merginą, susidaro įspūdis, kad Goda Sabutytė pavargo nuo piktų apie ją straipsnių, pavydo, užgauliojimo... Per visą interviu dainininkė ir laidos vedėja nė iš tolo nepriminė, pasak kai kurių žiniasklaidos atstovų, „arogantiškos“, „pasipūtusios“ merginos. Gal dėl šios priežasties Goda nebekelia telefono ragelio kiekvienam skambinančiam žurnalistui? Kita vertus, ją galima suprasti ir pateisinti, juk merginos vardą mūsų plunksnos broliai ne kartą maišė su purvu.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką