TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gytis su Žvaguliu pasirengę tęsti teismų maratoną (atnaujinta 15.18 val.)

G.Paškevičius neigia, kad nesitaikyti su Žvaguliais jam yra „principo reikalas“.
Dainiaus Labučio/„Scanpix“ nuotr. / G.Paškevičius neigia, kad nesitaikyti su Žvaguliais jam yra „principo reikalas“.
Šaltinis: 15min
0
A A

Įžymybių kovoje dėl solidžios pinigų sumos kol kas nematyti jokių prošvaiščių.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Ginčas dėl pinigų tarp dainininko Gyčio Paškevičiaus ir Žvagulių šeimos vadovaujamos bendrovės „Naktinis angaras“ taikos sutartimi kol kas nekvepia. Dar daugiau: nesutarimai nuožmėja, nes G.Paškevičius daugiau nei 2,5 karto padidino ieškinį ir dabar prašo per 128 tūkst. litų! 

Pernai lapkritį ir gruodį rengiantis bylai Vilniaus apylinkės 3-iasis teismas abi šalis ragino verčiau susitarti gražiuoju, tačiau šį ketvirtadienį teisėjai Almai Liudai Pilipaitienei tenka toliau sklaidyti bylos medžiagą. Jeigu jis nenori taikytis, nenori atlyginti žalos, vadinasi, teisimės iki galo, – prieš šiandienos teismo posėdį sakė G.Paškevičius.

Jam reikėtų taikytis, ne man!“

Prieš ketvirtadienio posėdį G.Paškevičius portalui 15min.lt pranešė, kad teisme šiandien dar nepasirodys, nes vyksta tik pasirengimas bylai.

Paklaustas, ar nepasinaudos teismo primygtinai siūloma galimybe susitaikyti nesibylinėjant, Gytis pareiškė: „Čia, žinok, jam reikėtų taikytis, ne man!“

Pasitikslinus, ar Žilvinas Žvagulis bent mėgino rodyti šiuo klausimu iniciatyvą, Gytis sakė: „Nieko jis nerodo ir viskas jam vienodai.“ Dainininkas dar pridūrė: „Jeigu jis nenori taikytis, nenori atlyginti žalos, vadinasi, teisimės iki galo.“

Pernai šioje istorijoje nuskambėjo užuomina, jog susitaikyti su Ž.Žvaguliu Gytis nebenorės iš principo, tačiau šiandien G.Paškevičius tai neigė. „Nėra tokio dalyko“, – G.Paškevičius patvirtino, jog jei „Naktinio angaro“ vadovybė vis dėlto pasiūlytų tartis nesibylinėjant, joks „principo reikalas“ neužkirstų kelio spręsti ginčą gražiuoju.

Albumai – vienos išlaidos?

15min.lt jau pasakojo, kaip atlikėjas G.Paškevičius siekė prisiteisti 50 tūkst. litų, nes, anot Gyčio, su juo nebuvo atsiskaityta pakartotinai išleidus albumą „20 dnei v Sankt-Peterburge – 2“.

Gyčio albumas „20 dnei v Sankt-Peterburge“.
Gyčio albumas „20 dnei v Sankt-Peterburge“.

Taip pat Gytis skundžiasi negavęs atlyginimo už albume „Tikri vyrai. Geriausios vyrų dainos“ skambančius jo kūrinius. Muzikos įrašų kompaniją „Zuzi records“ valdančiai bendrovei „Naktinis angaras“ vadovauja Ž.Žvagulio žmona Irena Starošaitė, o jos vyras pristatomas kaip projekto vadovas.

Ginčo šalys nesutaria, nes visiškai skirtingai mato situaciją. „Naktinio angaro“ atstovai mėgina Gytį įtikinti, jog skolos nėra, nes leidžiant albumus būta ne tik pelno, bet ir išlaidų. Savo ruožtu G.Paškevičiaus tokia versija netenkina.

Kai G.Paškevičius kreipėsi į teismą, buvo areštuota dalis „Naktinio angaro“ turto. Žvaguliai, padedami teisininkų, šį areštą apskundė, tačiau Vilniaus apygardos teismas priėmė jiems nepalankų sprendimą ir areštą paliko galioti.

Perskaičiavo ieškinį

Ketvirtadienio posėdyje paaiškėjo, kad dar sausio 7-ąją G.Paškevičius pateikė teismui patikslintą ieškinį. Dabar dainininkas iš Žvagulių valdomos bendrovės „Naktinis angaras“ reikalauja jau nebe 50 000 litų, bet 128 684 litų!

Gyčio interesams atstovaujanti advokatė Renata Beržanskienė 15min.lt patikslino, jog šios sumos prašoma iš viso už penkis „Zuzi records“ išleistus G.Paškevičiaus albumus. Taip smarkiai išaugus ieškinio sumai, byla iš apylinkės teismo turėtų būti perduota Vilniaus apygardos teismui.

Valandėlę už uždarų durų padirbėjusi teisėja A.L.Pilipaitienė po 15 val. patvirtino, kad perduoda šią bylą kolegoms į apygardos teismą. Pastarąją nutartį Žvagulių valdomos bendrovės atstovai gali apskųsti per 7 dienas. Savo ruožtu G.Paškevičius su savaisiais teisininkais galės kreiptis į Vilniaus apygardos teismą, prašydamas padidinti „Naktiniam angarui“ uždėto turto arešto sumą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką