Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 26d. 11:14

Hughas Hefneris: santuoka – ne man

Foto naujienai: Hughas Hefneris: santuoka – ne man
zmones24.lt / Bulls nuotrauka

Apie šį žmogų sklando daugybė legendų. Skandalingo lovelaso, apsupto daugybės didžiakrūčių blondinių, įvaizdis tapo jo vizitine kortele. Tačiau kas iš tikrųjų slypi po šiuo įvaizdžiu?

Apie šį žmogų sklando daugybė legendų. Skandalingo lovelaso, apsupto daugybės didžiakrūčių blondinių, įvaizdis tapo jo vizitine kortele. Tačiau kas iš tikrųjų slypi po šiuo įvaizdžiu?


Vardas, pavardė: Hughas Marstonas Hefneris.

Gimimo data, vieta: 1926 04 09, Čikaga, Ilinojaus valstija, JAV. 83 m.

Šeima, kurioje gimė: gimė ypač konservatyvių pažiūrų vidutinės klasės darbininkų šeimoje; turėjo jaunesnįjį brolį.

Meilės nuotykiai: aprašyti visiems mergišiaus nuotykiams prireiktų didžiulio romano.

Šeiminė padėtis: 1949-1959 m. vedė Mildred Williams (82), su kuria susilaukė dukters Christie (56) ir sūnaus Davido (54); 1989 m. susituokė su Kimberley Conrad (48), kuri Hughui pagimdė sūnų Martoną (19) ir Cooperį (18); kaip sutuoktiniai jiedu pragyveno dešimt metų; dabar jie gyvena atskirai, nors Hughą ir Kimberley vis dar sieja oficialūs santuokos ryšiai.

Pasiekimai: garsus JAV leidėjas; žurnalo „Playboy", kompanijos „Playboy Enterprises" įkūrėjas.


Gamtos dėsniams - NE!


Kultinio „Playboy" žurnalo įkūrėjas jau atšventė 83-iąjį gimtadienį. Atrodo, į gamtos dėsnius Hughui nusispjauti - juk pagal metus šis garbingo amžiaus vyrukas jau seniai turėjo tapti geraširdžiu seneliu, kurį supa daugybė anūkų. Tačiau jis, kaip ir prieš daugelį metų, vis dar karaliauja savo prabangioje karalystėje apsuptas ilgakojų gražuolių, iš kurių kiekviena turi teisę save vadinti jo žmona. Dar neseniai ponas Hefneris turėjo tris gyvenimo palydoves: Holly Madison (29), Kendrą Wilkinson (24), Bridget Marquardt (35). Žinomiausias XXa. pleibojus geriau už kitus žino, kad jei gyvensi su jaunais žmonėmis, tai ir pats būsi jaunas. Kad šis principas veiktų nuolat, Hefneris nusprendė neapsiriboti viena žmona. „Nežinau, ar mano seksas buvo geresnis tuomet, kai buvau 20-ies, bet tai, kad šiandienis mano gyvenimas kur kas geresnis nei anuomet, tai akivaizdu", - teigia žavusis senukas.

Trys žmonos (savaime suprantama - neoficialios) Hughui Hefneriui - ne riba. Jo gyvenime buvo momentų, kai jis vienu metu gyveno net su septyniomis moterimis. „Išbandžiau daugybę variantų. Tarp mano moterų kildavo konfliktų, todėl dėl kokybės galiausiai nusprendžiau sumažinti jų skaičių", - savo paslaptimi dalijasi Hughas.


Seksualinės revoliucijos pradininkas


Ponas Hefneris savo milijonus susikrovė gana paprastai: nuo 1953-iųjų jis nusprendė parduoti svajones, išspausdintas ant blizgančio popieriaus. Iš pradžių JAV, o vėliau - visame pasaulyje.

Karjerą jis pradėjo „Esquire" žurnale. Kai Hughas paprašė padidinti atlyginimą, jam teko palikti darbo vietą. Būsimam milijonieriui tuomet kilo idėja kurti savo žurnalą. Po kelerių metų pasirodė pirmasis „Playboy" numeris, kuris akimirksniu tapo sensacija. Juk jo viršelyje puikavosi pati Marilyn Monroe (1926-1962)!

Kiekvienais metais „Playboy" vis labiau kerėjo skaitytojus. Nepaisant gausybės gražių apsinuoginusių moterų kūnų, puošusių žurnalo puslapius, šis leidinys niekuomet nenusileido iki pigaus bulvarinio skaitalo. Avangardiškam, stilingam, sukurtam vadovaujantis nepriekaištingu skoniu „Playboy" daug metų neprilygo joks kitas leidinys. Šio žurnalo leidėjas tapo amerikietiškos svajonės išsipildymo gyvas pavyzdys.


Kai moterys palieka...


Daugelį metų JAV apie Hefnerio asmeninį gyvenimas buvo rodomas realybės šou „Playboy" merginos". „Hughas neįtikėtinai patrauklus", - teigė jau buvusi Hugho „žmona" Holly Madison. Ji tvirtino, kad visuomenei neįprastas jų gyvenimas yra ne kas kita, kaip tikra, tvirta šeima. Ši moteris į „didįjį pasaulį" atvažiavo iš tolimo Aliaskos kaimelio. Gyvendama su Hefneriu, Holly didžiavosi ant krūtinės ištatuiruotu zuikučiu - „Playboy" simboliu. „Paskutinė moteris, kurią aš tikrai mylėjau, buvo Holly. Ji buvo vienintelė tikroji, pati didžiausia mano meilė", - neseniai teigė Hefneris. Deja, gražuolė pernai jį paliko dėl jaunesnio ir turtingesnio - buvusio Britney Spears (27) draugužio Crisso Angelo (41).

„Holly norėjo ištekėti ir susilaukti vaikų. Tačiau aš neplanavau dar vienerių vedybų. Tai išbandžiau dukart ir abu nesėkmingai. Manau, jog santuoka ir meilė neturi nieko bendra. Kad Holly būtų laiminga ir jos neprarasčiau, norėjau išpildyti jos didžiausią norą - susilaukti vaikelio. Mano ir jos nusivylimui, to padaryti nepavyko dėl medicininių priežasčių. Nieko keista, juk jau nesu jaunuolis. Taigi mes išsiskyrėme", - išsiskyrimo su mylimąja priežasčių neslepia senstantis lovelasas. Nepraėjus nė savaitei po Holly pasitraukimo iš Hugho gyvenimo, kita iš buvusios Hefnerio trijulės draugių Kendra Wilkinson irgi pareiškė jį paliekanti. Šią žinią mergina paskelbė televizijos pokalbių laidoje ir pridūrė, kad įsimylėjo amerikietiškojo futbolo „Philadelphios Eagles" komandos žaidėją Hanką Baskettą (26). „Su juo netgi mėgavausi seksu per „Skype'ą" būdama Hugho Hefnerio rezidencijoje", - tuomet pareiškė šviesiaplaukė.


Mylimoji surado dvigubą pamainą


Praėjusių metų pabaigoje Hefneris oficialiai pareiškė, kad jo gyvenime atsirado dvi naujos merginos - devyniolikmetės dvynės blondinės Kristina ir Karisa Shennon. „Jos turėtų tapti mano draugėmis", - teigia Hughas. Pasirodo, prieš išeidama Holly nenorėjo, kad Hefneris liktų vienišas, todėl suorganizavo jam pasimatymą su dvynėmis. „Playboy" įkūrėjas po pirmųjų skyrybų jau buvo su dvynėmis Sandy ir Mandy Bentley (40). Taigi - panašios patirties vyras jau turi. Dvynės blondinės neabejotinai praskaidrins Hefnerio dienas, tačiau vargu ar išgelbės jo prarajon smunkančią „Playboy Enterprises" kompaniją. Vis dėlto „Playboy" įkūrėjo šalininkai teigia, kad dvynių duetas dar kartą patvirtins pasauliui, jog parakas Huhgo Hefnerio „parakinėje" dar nesudrėko. Maža to, prie dvynių neseniai prisijungė Crystal Harris (22), Anna Berglund (23) ir Melissa Taylor (22).

Paprastai merginos, gyvenančios su Hughu, prisipažįsta esančios be proto laimingos - juk apie tokį gyvenimą jos nedrįso svajoti net pačiose drąsiausiose fantazijose. Tačiau jos jau dabar stengiasi kuo mažiau vaipytis, juk nuo pernelyg dažno veido raumenų įtempimo gali atsirasti raukšlelių, kurios labai nepatinka Hughui. Hefneris nemėgsta kalbėti apie savo amžių ir jis vis dar jaučiasi jaunas bei kupinas jėgų. Jo motina mirė sulaukusi 101 meto. Akivaizdu, kad Hughas iš jos paveldėjo ilgaamžiškumo genus. O gal jam iš tiesų pavyks nepasenti, jei jį nuolat sups tik pačios jauniausios ir pačios gražiausios pasaulio moterys?..


„Manau, jog santuoka ir meilė neturi nieko bendra."


Įdomūs faktai:


  • Jo IQ - 152 balai! Išvertus iš mokslininkų kalbos, tai reikštų, kad Hughas Hefneris - genijus.
  • Iki 16 metų nesuprato, kuo skiriasi vyro ir moters kūnai.
  • Visą gyvenimą nerūkė ir nevartojo alkoholio.
  • Iki 18-ojo gimtadienio perskaitė visus Sigmundo Freudo išspausdintus darbus.
  • Universitetą baigė per 2,5 metų ir įgijo filosofo bakalauro laipsnį.
  • Hughas nusipirko vietą šalia Marilyn Monroe kapo ir liepė jį ten palaidoti.
  • Neslepia, kad jis, išgėręs viagros, dėmesio skiria kiekvienai su juo gyvenančiai merginai ir ją patenkina.
  • Hugho darbo kabineto sienos nukabinėtos jo paties nuotraukomis.
  • Teigia, kad 8,5 metų buvo ištikimas žmonai Kimberley Conrad.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką