Dabar populiaru
Publikuota: 2008 sausio 11d. 00:00

Ieva Kūrytė: skyrybos

Foto naujienai: Ieva Kūrytė: skyrybos
zmones24.lt / Gedmanto Kropio nuotrauka

„Viskas dar labai šviežia, - apie praėjusių metų pabaigoje įvykusias skyrybas kalba žinomų teisininkų dukra Ieva KŪRYTĖ (24).

„Viskas dar labai šviežia, - apie praėjusių metų pabaigoje įvykusias skyrybas kalba žinomų teisininkų dukra Ieva KŪRYTĖ (24). - Susikirto mūsų su Karoliu vertybių sistemos, šeimos suvokimas, daug prisidėjo ir skirtingas auklėjimas. Tapo neįmanoma būti kartu, todėl ir nusprendėme skirtis. Svarbu, kad Karolis rūpinasi dukra Barbora, tikiu, kad taip bus ir ateityje. Manau, skyrybos man išėjo į naudą, dabar nestresuodama galiu daugiau laiko skirti sau ir dukrytei. Tai man buvo karti, bet labai gera pamoka. Kai mano gyvenime atsiras kitas žmogus, o tikiu, kad tai gali atsitikti labai greitai, būsiu atsargesnė."
Dar pernai pavasarį, kai Ieva dalyvavo TV projekte „Iššūkis žvaigždėms. Lietuvos dainų dešimtukas", beveik kiekvieną šeštadienį studijoje buvo galima išvysti jos vyrą, pora neslėpė šiltų santykių. Tačiau jau tuomet Ieva prisipažino, kad daug kas į jos ir Karolio santykius žiūri kreivai: „Abu esame linkę vadovauti. Kai mamai pasakiau, kad išteku, ji sukluso: „Ievute, pagalvok, ar tau to reikia." O dabar Ievos mama advokatė Vilija Gražulytė rengė skyrybų dokumentus. „Kam samdyti ką nors kitą, jei tai gali padaryti savas žmogus", - pripažino Ieva, atsisakiusi vyro pavardės Vėtė.
Temos: 2 TV Skyrybos

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką