Dabar populiaru
Publikuota: 2009 kovo 12d. 11:46

Ieva Prudnikovaitė: dabar man nereikia mylimojo

Foto naujienai: Ieva Prudnikovaitė: dabar man nereikia mylimojo
zmones24.lt / Gretos Skaraitienės nuotrauka

Kol pramogų pasaulis ūžia apie galimą operos solistės Ievos Prudnikovaitės romaną su kolega Jeronimu Miliumi (24), mergina iš tokių kalbų tik juokiasi.

Vardas, pavardė: Ieva Prudnikovaitė.
Gimimo data, vieta: 1983 10 09, Vilnius.
Šeima, kurioje gimė: tėtis Vladimiras Prudnikovas – garsus operos solistas, buvęs politikas, mama Nijolė – pianistė; Ieva yra vienturtė.
Šeiminė padėtis: netekėjusi.
Pasiekimai: baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademijos magistrantūrą pas profesorę Reginą Mačiūtę; turi darbo operos teatruose patirties; atliko vaidmenis įvairiuose spektakliuose bei daug koncertinių programų; sėkmingai dalyvavo LTV projekte „Triumfo arka“; šiuo metu dirba garsiame Vokietijos operos teatre, Esene.

Kol pramogų pasaulis ūžia apie galimą operos solistės Ievos Prudnikovaitės romaną su kolega Jeronimu Miliumi (24), mergina iš tokių kalbų tik juokiasi. Duodama atvirą interviu „Privatu!“, vokalistė tikina, kad jos vestuvės dar toli ir prasitaria, jog jai šiuo metu nereikia draugo.

Mirksėti akimis nesinori

Šiuo metu Ieva gyvena tarp dviejų miestų – Vilniaus ir Eseno (Vokietija). Ten mergina gavo etatinį darbą prestižiniame operos teatre. Vis dėlto dainininkė prisipažįsta, kad geriausiai jaučiasi Lietuvoje.
„Čia mano gyvenimas, šeima, veikla. Kol kas atrodo, jog negalėčiau ilgai gyventi svetur, bet bijau kalbėti kategoriškai“, – tikina Ieva. Pašnekovė sako, kad Vokietijoje jai trūksta veiklos. Esą be darbo teatre daugiau nelabai yra ką veikti. „Žinoma, galima eiti į spektaklius, domėtis kolegų darbu, tačiau neturiu noro ieškoti naujų kontaktų. Gerai, kad Vokietijoje gyvena tėčio mokinys Almas Švilpa su šeima. Tad su jais ir leidžiu daugiausia laiko Esene“, – pasakoja operos solistė.
Nejaugi žaviai jaunai merginai svetur niekas nepamerkia akies ir nekviečia į pasimatymus? „Merkia, merkia, bet aš atgal nemerkiu. Matyt, dabar toks momentas mano gyvenime“, – nusijuokia Ieva.

Vaikino neturi


Gal lietuvė gimtinėje turi vaikiną? Operos solistė papurto galvą. „Kodėl aš turėčiau turėti vaikiną? Kodėl yra toks stereotipas? Gyvenime aš nesistengiu nieko planuoti ir koreguoti. Manau, kaip pas Dievulį knygutėje viskas surašyta, taip ir bus. Aš tikrai nesijaučiu vieniša. Puikiai gyvenu, turiu daug veiklos, mane supa mylimi žmonės“, – tikina pašnekovė. „O kaip fiziologiniai dalykai?“ – teiraujamės pašnekovės. Išgirdusi šį klausimą, mergina vos neužspringsta gerdama kavą. „Nejaugi aš dabar imsiu ir taip viską pasakosiu? Aš apskritai tokiomis temomis nemėgstu kalbėti“, – kaip kirviu nukerta operos solistė.
Paklausta, ar galvoja apie vestuves, Ieva Prudnikovaitė tik nusijuokia. „Apie tai aš apskritai nemąstau. Niekada negalvojau ir iki šiol taip darau. Man net juokingos tokios temos. Stebiuosi, kaip žmonėms tai gali būti įdomu... Aš, matyt, esu netipiška mergina“, – save apibūdina pašnekovė.

Gerės demografinė padėtis

Pokalbiui pakrypus apie asmeninį gyvenimą, klausiame Ievos, ar pagrįstos kalbos apie jos romaną su dainininku Jeronimu Miliumi. „Aš nesuprantu, iš kur kilo ši visuotinė isterija. Niekaip nesuvokiu... Juolab kad aš neseniai grįžau. Kai išgirdau, jog mane poruoja su Jeronimu, man tai buvo staigmena. Kiek žinau, jam taip pat. Tačiau mes iš tokių kalbų tik pasijuokėme. Tiesa, visada maniau, kad paskalos be pagrindo nekyla. Pasirodo, klydau“, – nuomonę išsako mergina.
Ieva tikina, kad jos santykiai su Jeronimu yra draugiškai kūrybiški. Kalbos apie galimą romaną ir įsiplieskusius jausmus prasidėjo dar tuomet, kai abu atlikėjai dalyvavo „Triumfo arkoje“. „Žvilgsnių scenoje nereikia painioti su realiu gyvenimu. Jeigu kiekvieną scenos porą suporuosime ir gyvenime, tai Lietuvos demografijai dėl to bus tik geriau“, – juokauja pašnekovė. Paklausta, ką operos solistė mano apie Jeronimą, Ieva negailėjo pagyrų. Pasak merginos, jis yra geras, nuoširdus žmogus bei puikus atlikėjas.

Nesivargina dėl išvaizdos

Per pokalbį Ieva ne kartą gražiais žodžiais atsiliepia apie kolegas, negailėjo jiems pagyrų. Įdomu, kaip ji vertina savo išvaizdą ir kiek mergina jai skiria laiko? „Ko gero, reikėtų daugiau laiko skirti. Manau, palyginti su kitomis, sau daug dėmesio neskiriu. Tiesiog dabar nenoriu jo švaistyti. Reguliarūs masažai, manikiūrai ir pedikiūrai – ne man“, – atvirai sako mergina.
Ieva tikina, kad minėtas procedūras ji mieliau iškeičia į poilsį namuose, pagulėjimą vonioje. Be to, vietoj kūno puoselėjimo procedūrų mergina verčiau renkasi sportą, nes mano, kad tai geresnis laisvalaikio praleidimo būdas. Tačiau operos solistė neturi daug laisvo laiko.
Pastaruoju metu Ievos Prudnikovaitės gyvenime iš tiesų daug pokyčių: darbas tarptautiniame teatre, gyvenimas atskirai nuo tėvų. Kaip visa tai vertina atlikėja? „Jeigu žengčiau paprastesniu keliu, tai geriau būtų gyventi ir dirbti Lietuvoje, nes čia darbų tikrai netrūksta. Aš suvokiu, kad, galvodama apie geresnę karjerą, pasirinkau tinkamą vietą. Eseno operos teatras išrinktas geriausiu iš visų vokiškai kalbančių šalių“, – didžiuojasi operos solistė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką