Dabar populiaru
15min ŽIŪRĖK
Publikuota: 2009 sausio 26d. 16:12

Inga Norkutė: prie altoriaus nevesiu nė vieno vyro

Foto naujienai: Inga Norkutė: prie altoriaus nevesiu nė vieno vyro
zmones24.lt / Viganto Ovadnevo nuotrauka

Nors Inga jau daugelį metų dirba aktore, režisuoja vaikiškus spektaklius, tačiau visuomenės dėmesys ją užklupo tik pernai – kai ji sukūrė savo pirmąjį vaidmenį televizijoje.

Vardas, pavardė: Inga Norkutė.
Gimimo data, vieta: 1972 05 03, Klaipėda.
Šeima, kurioje gimė: tėvai – pensininkai.
Šeiminė padėtis: netekėjusi, turi širdies draugą.
Pasiekimai: baigė Muzikos akademijoje aktorinio meistriškumo specialybę, 12 metų dirba Šiaulių dramos teatre aktore ir režisiere, televizijoje debiutavo Medos vaidmeniu seriale „Moterys meluoja geriau“, šiuo metu vaidina televizijos seriale „Nemylimi“.

Nors Inga jau daugelį metų dirba aktore, režisuoja vaikiškus spektaklius, tačiau visuomenės dėmesys ją užklupo tik pernai – kai ji sukūrė savo pirmąjį vaidmenį televizijoje.

Parduotuvėje apžiūrinėja bobutės


„Iš pradžių buvo šiek tiek apmaudu. Juk tiek metų dirbu, tiek vaidmenų sukūriau... O vėliau pajutau, kad dar nesu nudegusi nuo žurnalistų, kad viskas dar prieš akis. Taip ir nutiko. Mano bėda, jog esu labai atvira. Vieną kartą užsiroviau ant žurnalisto, sugebėjusio tapti draugu. Atsimenu, daug kalbėjomės. Aš, būdama naivi, papasakojau visokiausių asmeninio gyvenimo detalių... Paskui kurį laiką tiesiog neatsakydavau į nepažįstamus skambučius. Ne dėl to, kad paliktų mane ramybėje, o tiesiog nebeturėjau, ką nauja pasakyti. Kartą man paskambino vieno populiaraus leidinio žurnalistė ir paklausė manęs: „Kas naujo?“ Aš jai atsakau: „Nieko įspūdingo mano gyvenime neįvyko.“ Tai ji man sako: „Jūs paskambinkite, kai kas nors įdomaus nutiks.“ Aš nustebusi pasitikslinau: „Kodėl turėčiau tai daryti?“ Žurnalistė kaip niekur nieko sako: „Juk visos žvaigždės mums pačios skambina ir apie save naujienas praneša.“

Inga pajuto ir aplinkinių dėmesį. Parduotuvėje ją apžiūri bobutės, gatvėje iš paskos laksto vaikai. „Kažkokios magijos turi ta dėžutė“, – apie televizorių sako aktorė. – Puikiai prisimenu ir savo reakciją, kai kažkada, dar būdama studentė, turguje pamačiau Henriką Vaitiekūną. Pati nepajutau, kaip įsistebeilijau į jį ir akių nuleisti negalėjau. Lyg ir mažesnis nei televizoriaus ekrane, lyg ir ne toks gražus... Dabar jau suprantu, kodėl aplinkiniai ir mane nužiūrinėja.“

Lietuviškoji Bridžita Džouns

Viename interviu Inga užsiminė, kad serialo „Moterys meluoja geriau“ režisierius jai liepė priaugti svorio. Ji ir priaugo. „O čia tai buvo pokštas! – juokiasi Inga. – Supratau vieną dalyką – iš tikrųjų televizoriaus ekrane žmonės atrodo storesni. Aš ir sau, ir kitiems atrodžiau stora ir žema, o iš tiesų mano ūgis – 175 centimetrai. Kai pamačiau pirmąją seriją, pagalvojau: „Dievuliau, kokia aš nutukusi!“ Tada internete pasipylė komentarai apie tai, kokia esu stora. Tai ėmiau ir pajuokavau, kad man liepė priaugti svorio. Taip žurnalistė mane pakrikštijo lietuviškąja Bridžita Džouns.“

Turbūt kas antra moteris svajoja tapti blondine, o Inga ėmė ir be jokio gailesčio dėl vaidmens savo plaukus nusidažė tamsiai. „Penkiolika metų buvau užsikonservavusi blondinė... Kai nudažė plaukus tamsiai, jaučiausi truputį keistai, bet jau pripratau. Dauguma sako, kad netgi pajaunėjau. O draugas džiaugiasi, kad dabar su „kita mergina“ gyvena“, – šypsosi Inga.

Dešimt metų jaunesniojo glėbyje

Aktorė nustebina prisipažindama, kad su grožio pasauliu ji susipažino neseniai, t. y. kai pateko į televiziją. „Neslėpsiu, jog paskutinis apsilankymas kirpykloje buvo trečiasis mano gyvenime. Ir plaukus dažydavau, ir nagučius tvarkydavausi pati. Nors tapau žinomu žmogumi, niekas nepasikeitė – tikrai neturėčiau sveikatos kiekvieną rytą keltis ir darytis idealų makiažą. Esu paprasta moteris. Štai sėdžiu dabar susivėlusi, su chalatu, įsispyrusi į šlepetes, o jei susiruoščiau važiuoti į parduotuvę, tikrai nepulčiau prie veidrodžio gražintis“, – atvirai sako Inga.

Pasirodo, tam, kad suviliotumei vyrą, nereikia nei kelių sluoksnių pudros, nei aukštakulnių, nei brangių drabužių. O Inga dar sugebėjo ne tik aukštą, dailų, protingą bei talentingą, bet ir dešimčia metų jaunesnį vyrą gauti.

„Kur tik paskaitau, pasaulyje jaučiasi tokia tendencija, kad dabar dažna moteris gyvena su daug jaunesniu už ją vyru. Taigi nieko aš čia nebenustebinsiu... Nors visą laiką laikiausi nuostatos, kad į jaunesnį tai tikrai nežiūrėsiu, bet, kaip sakoma, nespjauk į balą. Metų skirtumo tarp mūsų visiškai nesijaučia. Juk gali būti penkiasdešimtmetis ir toks kvailys...“ – samprotauja aktorė.

Nors Inga ir Aurimas kartu tik dveji metai, visi jau klausinėja: „Kada tos vestuvės?“ „Na, kai Aurimas tars žodį, tada ir bus vestuvės. Iki šiol nė vieno vyro prie altoriaus pati nevedžiau, ir ateityje nevesiu. Ir net jokių užuominų neduodu. Bet neseniai vienas žmogus man atvėrė akis: „Su tavimi vyrams labai lengva, nes nieko nereikalauji, nieko neprašai.“ Galvoju, ogi tikrai...“ – šypsosi Inga.

Sigitas Račkys (57): Inga be galo gerai bučiuojasi


Kaip visada šmaikštus aktorius ir režisierius Ingai negaili komplimentų: „Oi ta mūsų Inga!.. Ir žavinga, ir protinga, ir talentinga. Šis laikotarpis – jos žydėjimo metas kūnu bei siela.“
O ar gerai Inga bučiuojasi? „Dieve, ne tas žodis kaip gerai! Gaila, kad mes jau kartu nevaidiname ir nebebūsiu jos meilužis. Be galo pasiilgsiu tų kartu praleistų akimirkų“, – sako Sigitas Račkys.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką