Dabar populiaru
Publikuota: 2008 lapkričio 16d. 22:15

Išvyko ieškoti šiltesnio gyvenimo

Kristina ir Algirdas Brazauskai
L.T. archyvo nuotr. / Kristina ir Algirdas Brazauskai

Ties nuliu laipsnių balansuojanti oro temperatūra ir sinoptikų grasinimai šlapdriba – ne Kristinai ir Algirdui Brazauskams. Kadenciją baigęs prezidentas su savąja žmona sekmadienį čiupo lagaminus ir išskrido į saulėtąsias Kanarų salas.

Vilniaus tarptautiniame oro uoste Brazauskai tapo sausakimšo Boeing 757 keleiviais.

Poilsiauti Brazauskai išsiruošė su bičiuliais ir daugiamečiais atostogų partneriais – drauge vyko asmeninis Algirdo daktaras Adolfas Berūkštis su žmona Danguole bei Panevėžio ligoninės vyriausiasis gydytojas Česlovas Gutauskas su žmona Stase.

Privilegijos – visą kelią

Visi trys vyrai lyg susitarę po megztiniais dėvėjo šviesius marškinius.

Ponios buvo apsirengusios kukliai, tačiau spinduliavo iš vidaus. „Jos šypsojosi, labinosi su stiuardesėmis, atrodė pakiliai nusiteikusios“, – pranešė 15min.lt šaltiniai šiame lėktuve.Pamačiusios šiuos ponus, visos stiurdesės tiesiog nušvito.

Į šią kompaniją nebuvo įmanoma neatkreipti dėmesio: šešetas pasirodė orlaivyje tik tada, kai kiti keleiviai jau buvo susodinti. Pirmoji į saloną šmurkštelėjo 59 metų Kristina, tuo tarpu 76 metų A.Brazauskas – paskutinis. Buvusį prezidentą lyg šešėlis lydėjo apsaugininkas su racija. Jis liko stovėti prie vidurinių Boeing durų, kol visa priviligiuotoji kompanija įsikūrė keleivių salono priekyje.

„Pamačiusios šiuos ponus, visos stiurdesės tiesiog nušvito, o daugelis keleivių ėmė šnibždėtis“, – pasakojo liudininkai.

Beje, mačiusiems susidarė įspūdis, kad prie tualeto lėktuvoje priekyje skrydžio metu nutįsdavo kur kas ilgesnė eilė nei gale – regis, daugeliui buvo smalsu iš arčiau žvilgtelėti į turtingus bei garsius keleivius.

Kurortuose – ne naujokai

Keletas valandų ore, ir turistai pasiekė Ispaniją – orlaivis nusileido Tenerifėje. Turtingiems svečiams iš Lietuvos – visas servisas: oro uosto keleivių pasitikimo salėje trypčiojo agentūros „Novaturas“ vairuotojas, rankoje laikantis lentelę su užrašu „Brazauskas“. Pasitikęs A.Brazauską ir jo kompaniją, vairuotojas nuvežė visus į viešbutį.

Sekmadienio vakarą mobiliaisiais pora neatsiliepė.

15min.lt primena, kad Brazauskai – tikri kelionių į šiltuosius kraštus liūtai. Dviese turistauti jie pradėjo dar tada, kai nebuvo susituokę. 2002-ųjų pavasarį A.Brazauskas, būdamas premjeras, slapta išdūmė į Egiptą su Kristina Butrimiene. Kai yla išlindo iš maišo, porai daugiau nereikėjo neigti santykių ar slapstytis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką