Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 23d. 16:26

Jasonas Lee – filmavimų pertraukose užsiima fotografija

Foto naujienai: Jasonas Lee – filmavimų pertraukose užsiima fotografija
zmones24.lt / TV3 nuotr.

Ką tik pradėto transliuoti komiško serialo „Mano vardas Erlas“ pagrindinis aktorius Jasonas Lee visiškai neatitinka charakteriu jo kuriamo personažo palaidūno ir vagišiaus Erlo, kuriam niekas neįdomu ir kuris labiausiai rūpinasi savimi.

Ką tik pradėto transliuoti komiško serialo „Mano vardas Erlas“ pagrindinis aktorius Jasonas Lee visiškai neatitinka charakteriu jo kuriamo personažo palaidūno ir vagišiaus Erlo, kuriam niekas neįdomu ir kuris labiausiai rūpinasi savimi. Jasonas, priešingai nei jo visame pasaulyje pamėgtas personažas, turi tiek talentų, kad jau nebežino kuriam skirti pirmenybę.

Jis yra ne tik profesionalus aktorius, bet ir riedlentininkas, jau nuo penkerių metų amžiaus. Taip pat šis dviejų „Auksinių gaublių“ nominantas yra režisierius bei fotografas. Kaip aistringai kadaise įsikibo į riedlenčių sportą, taip aistringai Jasonas vėliau pasinėrė ir į fotografijos pasaulį. Tiesa, šio meno jis niekur nesimokė, bet pabrėžia, kad kaip tik filmavimai išmokė jį suprasti rakursus ir įskėlė kibirkštį fotografijai.

„Aš dažnai fotografuoju, kai dirbu. Naudojuosi serialo „Mano vardas Erlas“ aplinka ir rekvizitais, kai fotografuoju aktorius žurnalams. Tai dažniausiai darau per pertraukėles ar pietų metu. Fotografijos aš niekur nestudijavau, tačiau daug ko išmokau būdamas aktoriumi, iš darbo su kameromis ir iš tų žmonių, kurie žino kaip nufilmuoti norimą vaizdą“, – apie savo aistrą fotografijai kalba serialo „Mano vardas Erlas“ žvaigždė.

Paprastu fotografijos mėgėju Jasono pavadinti negalima, nes jo darbai jau buvo išspausdinti žurnaluose „Anthem Magazine“, „The Skateboard Mag“ ir „Stereo Sound Agency“ reklamose. Aktorius taip pat planuoja išleisti fotografijos knygą, kuri bus apie Ameriką ir amerikiečius – visos nuotraukos bus polaroidinės.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

02:04
25:37
01:22

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką