Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 15d. 16:26

Jasonas Stathamas – galingas vyrukas

Foto naujienai: Jasonas Stathamas – galingas vyrukas
zmones24.lt / Bulls nuotrauka

Jasonas Stathamas - prie adrenalino pripratęs, tikrų „berniukų“ filmų herojus, savo dailiu stotu, o gal žavia plike traukiantis moteris.

Vardas, pavardė: Jasonas Michaelas Stathamas.

Gimimo data, vieta: 1972 09 12, Londonas, Didžioji Britanija. 

Šeima, kurioje gimė: Jasonas - antras sūnus dainininko ir šokėjos šeimoje.

Meilės nuotykiai: susitikinėjo su modeliu Kelly Brook, aktorė, modeliu ir dainininke Sophie Monk, šiuo metu artimai bendrauja su Alex Zosman.

Šeiminė padėtis: nevedęs.

Pasiekimai: sulaukė gerų atsiliepimų nusifilmavęs šiuose filmuose: „Lok, stauk arba šauk“ (1998 m.), „Vagišiai“ (2000m.), „Itališkas apiplėšimas“ (2003 m.), „Revolveris“ (2005 m.), „Adrenalinas“ (2006 m.), „Partneriai mirti“ (2007 m.), „Mirties lenktynės“ (2008 m.), „Transporteris“ (2002 m., 2005 m., 2008 m.).

 

Jasonas Stathamas - prie adrenalino pripratęs, tikrų „berniukų“ filmų herojus, savo dailiu stotu, o gal žavia plike traukiantis moteris.


Aktorystės link


Būsimoji veiksmo filmų žvaigždė Jasonas gimė Londone, o prieš tapdamas aktoriumi, jis aktyviai sportavo, tiksliau - aktyviai plaukiojo ir netgi dalyvavo Olimpiadoje, kurioje užėmė 12-ąją vietą. Šia sporto šaka Stathamas užsiima jau dešimt metų. Jo kūnas tapo raumeningas ir be galo patrauklus, tad mintis pradėti krimsti modelio duoną buvo labai sėkminga. Jasonas fotografavosi džinsų reklamoje, buvo sudaręs sutartį su „French Connection“, o jo dailus veidas puošė ne vieną žurnalą. Norėdamas užsidirbti papildomų pinigų, miesto gatvėse jis pardavinėjo suklastotus garsių prekinių ženklų daiktus. Kaip tik tuo metu Jasoną pastebėjo garsusis britų prodiuseris Guy Ritchie (40) ir pasiūlė jam ateiti į aktorių atranką. Prieš tai Stathamas vaidino gatvės spektakliuose, tad šiokios tokios vaidybos patirties jis turėjo. Ir vyrukui pavyko! Jasonas gavo vaidmenį filme „Lok, stauk arba šauk“ ir buvo puikiai įvertintas. Jis paliko gimtąjį Londoną ir persikraustė arčiau Holivudo, kur sužibo jo, kaip veiksmo filmų aktoriaus, žvaigždė. Šiuo metu Jasonas gyvena Los Andžele, ir, pasak jo, labiausiai pasiilgsta paprastų Londono aludžių. „Čia galėdavau ramiai atsisėsti ir išgerti keletą bokalų su senais gerais bičiuliais. Los Andžele pilna tik įmantrių vyno barų, restoranų ir klubų, kurie užsidaro antrą valandą nakties ir groja hiphopą“, - su ilgesio gaidele pasakoja veiksmo filmų žvaigždė.


Variklių gaudesio paviliotas


Kino ekranuose Jasonas dėl išlikimo kovoja milžinišku greičiu skriedamas greitais automobiliais, nebijo šiurpą keliančių triukų - visi keliai jam įveikiami ir jokios kliūtys nebaisios. Tai kova be taisyklių ir gailesčio. Kino juostoje „Mirties lenktynės“ pagrindinį vaidmenį atlikęs aktorius žavisi savo personažu, kuris yra bebaimis automobilių pilotas. „Tai filmas apie ekstremalias lenktynes, lenktynes su mirtimi. Iki šiol man nieko panašaus neteko matyti“, - įspūdžiais dalijasi Jasonas. Automobilių lenktynės ir realiame gyvenime aktoriui suteikia adrenalino - tai viena iš mėgstamiausių jo sporto šakų. O ką jau kalbėti apie variklių gaudesį, kuris aktorių tiesiog užburia. „Man patinka dėvėti lenktynininko kostiumą, vairuoti prabangų automobilį, t. y. tapti žmogumi, darančiu beprotiškus dalykus, kuriems kasdieniame gyvenime niekada nesiryžtumei. Man patinka tokie vaidmenys, nes atlikdamas juos, jaučiu malonumą“, - pasakoja aktorius. Beje, Jasonas, kaip tikras automobilių ir greičio gerbėjas, savo pomėgiui išleidžia beveik visus uždirbtus pinigus. Pirkti sportinius automobilius ir juos kolekcionuoti aktorius nusprendė filmuodamasis „Mirties lenktynėse“, kuriose galėjo išbandyti superautomobilius.


Su kuo jis susitikinėja?


Nors Jasonas dažniausiai vaidina kietus vyrukus, kuriems draugiją palaiko įspūdingos gražuolės, realiame gyvenime ilgu meilužių sąrašu šis šaunuolis negali pasigirti. Jam arba nesiseka meilėje, arba jis meistriškai moka slėpti širdies damas. O gal jis ne mergišius? Ilgiausiai Stathamo meilės romanas truko septynerius metus - tiek laiko aktorius praleido su gražuole, modeliu ir tobulo kūno savininke Kelly Brook (29). Tačiau ji išėjo. Išėjo Jasonui nieko nepaaiškinusi. Vėliau paaiškėjo, jog Kelly Stathamą paliko dėl kito vyro - žavaus aktoriaus Billy Zane'o (42). Būtent po šių skyrybų prasidėjo Jasono, kaip aktoriaus, sėkminga karjera. O su ja prasidėjo ir nauja meilė... Tąkart žavuolio širdį užkariavo australų dainininkė, modelis ir aktorė Sophie Monk (29), kuri padėjo aktoriui atsigauti po skyrybų. Tačiau ir ši draugystė, prabėgus keleriems metams, nutrūko. Pastaruosius mėnesius Jasonas dažnai pasirodo gražuolės Alex Zosman draugijoje: jie kartu restorane, kartu filmų pristatymuose. Gal šįkart kietas vyrukas bus suvystytas? „Tiesiog turiu surasti tinkamą moterį, nes ateityje noriu vesti ir susilaukti vaikų. Iš tiesų esu seno „sukirpimo“, švelnios sielos žmogus. Esu dėmesingas ir mielas vyras, ne toks šaltas, kaip mane daugelis įsivaizduoja“, - taip save apibūdina Jasonas.


Ateities ambicijos


Jasonas - aktorius, sėkmingai sekantis tokių veiksmo žvaigždžių kaip Arnoldas Schwarzeneggeris (61), Bruce'as Willisas (53), Sylvesteris Stallone (62) pėdomis, tačiau jam dar nepavyko tapti vienu iš geriausiai apmokamų britų aktorių ir pelnyti jo talentą įvertinantį apdovanojimą. Būtent šie du dalykai yra aktoriaus siekių sąrašo pirmosiose vietose. „Buvau didelis Schwarzeneggerio, Williso ir Stallone gerbėjas. Savo laiku jie buvo daugiausia uždirbantys aktoriai. Tačiau kino istorijoje iki šiol nėra geriausiai apmokamo britų aktoriaus. Jei man pavyktų tapti pirmuoju, būtų neįtikėtina“, - teigia Jasonas.


Tobula moteris


Jasonas gali pasigirti, kad praeityje draugavo su tobulos išvaizdos moterimi Kelly Brook (29), nors jų meilės romanui ir nebuvo lemta tęstis. Tačiau prisiminti aktoriui tikrai yra ką. Buvusi Stathamo mylimoji, britų modelis, aktorė, maudymosi kostiumelių ir kvepalų kūrėja Kelly Brook turi net ik įspūdingą natūralią krūtinę, bet ir tobulą kūną. Tokį sprendimą priėmė Teksaso universiteto suburta mokslininkų grupė, išradusi tobulą liemens ir klubų apimties santykį. Beje, vienos apklausos metu paaiškėjo, jog Kelly figūra sukelia daugiausia pavydo Didžiosios Britanijos moterims. Tačiau gražuolė savo išvaizdos taip neidealizuoja. „Mano figūra pagal Holivudo reikalavimus turėtų būti lieknesnė“, - pasakoja Kelly.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką