Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2014 05 29, 15:17

Jau penkios LNK realybės šou „Soriukas“ palikusios poros gyvena kartu

Dėmesio ieškantiems meilės nuotykių! Atsirado puiki galimybė pabėgti nuo "Facebook'ų", "Google'ų" ir "Twitter'ių" bei susirasti idealią antrąją pusę realybėje. Tokį šansą suteikia naujasis LNK televizijos meilės ir pasimatymų realybės šou „Soriukas“. Kiekvieną dieną laidos dalyviai bus apsupti prabangos – gyvens milžiniškame keturių šimtų kvadratinių metrų name, kuriame įrengtos pirtys, prabangūs apartamentai. Meilės ištroškę vaikinai ir merginos bus vežiojami limuzinais ir prabangiais visureigiais, o visa „Soriuko“ vila atiduota jų meilės žaidimams. Čia kiekvienas vyras galės pasijusti šeichu, o mergina – princese.
Realybės šou „Soriukas“ dalyviai
Realybės šou „Soriukas“ dalyviai / LNK nuotr.

Kiekvienoje laidoje „Soriukas“ savo meilės ieškos šeši dalyviai. Tačiau pasimatymo ir bučinių skonį patirs tik keturi iš jų. Tačiau, kaip sakoma, meile reikia dalintis su kitais, todėl ir „Soriuko“ porelės keisis partneriais. Tiesiai prieš televizijos kameras! Galų gale projekte liks tik du dalyviai, įveikę išbandymus sūkurinėje vonioje, apsinuoginimus prieš televizijos kameras ir pakerėję vienas kitą aistra.
 
Realybės šou „Soriukas“ dalyviams patarimus dosniai dalins Ieva Stasiulevičiūtė – patyrusi meilės reikalų fronto žinovė. Mergina turi ką pasakyti nusivylusiems ir ką patarti degantiems nežabota meilės aistra.

LNK nuotr./Realybės šou „Soriukas“ dalyviai
LNK nuotr./Realybės šou „Soriukas“ dalyviai

„Soriukas“ – ideali vieta poruotis. Laidos rengėjų žiniomis, jau penkios realybės šou palikusios poros gyvena kartu laisvėje.

Jau šį pirmadienį – pirmieji „Soriuko“ nuotykiai. Dailūs, atletiški ir vieniši jaunuoliai Evaldas ir Arūnas pasiners į meilės aistrų sūkurį su keturiomis merginomis! Laidos premjera 21.00 val. per LNK.

Pirmuosius realybės šou „Soriukas“ dalyvius galite išvysti nuotraukų galerijoje.

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

tv.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką