TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jolanta Dapkūnaitė pataria merginoms netekėti už aktorių

Foto naujienai: Jolanta Dapkūnaitė pataria merginoms netekėti už aktorių
zmones24.lt / Foto naujienai: Jolanta Dapkūnaitė pataria merginoms netekėti už aktorių
Šaltinis: 15min
0
A A

Santuoka nebūtinai jungia tik du žmones – toks yra naujausios „Domino“ teatro komedijos šūkis. Vyrai, susituokę su keliomis žmonomis, šiandien nestebina net ir Vakarų pasaulio, o jei viskas yra atvirkščiai?

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
Santuoka nebūtinai jungia tik du žmones – toks yra naujausios „Domino“ teatro komedijos šūkis. Vyrai, susituokę su keliomis žmonomis, šiandien nestebina net ir Vakarų pasaulio, o jei viskas yra atvirkščiai? Ar galėtų moteris ištekėti už kelių vyrų?

Aktorė Jolanta Dapkūnaitė spektaklyje „Mano žmonos vyras“ susuks galvas ir ištekės už Vytauto Šapranausko, Juozo Gaižausko ir net už savo gyvenimo draugo Arūno Sakalausko! Kokia turi būti moteris, kad garsūs Lietuvos aktoriai pildytų visus jos norus - paaiškės tik šio spektaklio premjerų metu. „Mano žmonos vyras“ premjeros įvyks birželio mėnesį Vilniuje ir Kaune. Kadangi, bilietų į premjerą jau neliko, spektaklio organizatoriai paskelbė papildomus spektaklius, kurie įvyks birželio 8 ir 10 dienomis „Domino“ teatre. Vienintelė spektaklyje vaidinanti moteris repeticijos metu sutiko papasakoti apie pasiruošimus premjerai ir gyvenimą su Arūnu Sakalausku.

J. Dapkūnaitė: „Teatras - mūsų gyvenimo būdas“


Toks aktorės atsakymas į klausimą, ar ji ir Arūnas Sakalauskas gyvendami kartu atskiria gyvenimo ir teatro erdves. „Negaliu sakyti, kad išėjus iš teatro mes apie tai nekalbame. Teatras yra mūsų gyvenimo būdas. Tarp mūsų nėra susitarimo, kad reikia atskirti šiuos du dalykus“, - pasakojo aktorė. Spektaklyje moters vaidmuo bus itin kontraversiškas. Aktorė, paklausta, ar sunku įsijausti į tokios moters vaidmenį, sakė, kad jai teks peržengti ribą tarp to, ką moka ir žino, ir ko nežino.
Paprašyta įvardinti savo ir herojės panašumus, aktorė neslepia, kad jos gyvenimo sąlygos yra kitokios. „Manau, kad visi mes esame daugialypiai. Mano gyvenimo sąlygos yra ne tokios kaip herojės, nes gyvenu tik su vienu vyru. Žmonės mintyse gali prigalvoti daug dalykų ir sukombinuoti įvairias situacijas, sumodeliuoti santykius, todėl nemanau, kad esame visiškai skirtingos“,- dėstė aktorė.

Palanki A.Sakalausko žiūrovė


Aktorius A. Sakalauskas teatruose vaidina ne viename rimtame spektaklyje, tačiau jį Lietuvos publika labiausiai pamėgo, kaip gerą humoro ir improvizacijos meistrą. Pasiteiravus J. Dapkūnaitės, ar aktorius mėgsta juokauti ir namuose, ji atviravo, kad Arūnas ne visada būna linksmai nusiteikęs. „Visada, kai aplink yra jam palankus žiūrovas, jis būtinai kažką suvaidins. Retsykiais ta palankia žiūrove būnu ir aš“, - džiaugėsi jaunatviška aktorė.

Kiekviena moteris svajoja apie idealią santuoką. Aktorė J. Dapkūnaitė taip pat tiki, kad gyvenime egzistuoja ideali santuoka. „Manau, kad santuoka tampa ideali tada, kai žmonės kartu išgyvena meilę, aistrą, santykių atšalimą ir kataklizmus, kai jie supranta, kad beliko tik finišo tiesioji, tada santuoka gali tampi idealia,“- svajingai teatro grimo kambaryje kalbėjo aktorė. Paklausta, ar gali A. Sakalauską apibūdinti, kaip idealų vyrą, moteris nusijuokė. „Ne, tikrai ne. Visoms merginoms nuoširdžiai nesiūlyčiau rinktis vyrų aktorių. Aktoriai yra egocentriški žmonės. Yra netgi toks posakis, kuris lietuvių kalba skambėtų taip: „Aktorius yra mažiau nei vyras, o aktorė – daugiau nei moteris“, - juokavo spektaklio „Mano žmonos vyras“ aktorė.

Vienintelė moteris kūrybinėje grupėje


Aktorė J. Dapkūnaitė pasakojo, kad spektaklis „Mano žmonos vyras“ yra išskirtinis projektas jos gyvenime. „Man tai yra pirmas kartas, kai dirbu išskirtinai su vyriška kompanija, tačiau jokių privilegijų kol kas neturiu (juokiasi). Juozą Gaižauską ir Vytautą Šapranauską iki repeticijų pažinojau tik iš matymo. Visada yra labai įdomu dirbti su naujais profesionaliais aktoriais scenoje“,- pasakojo moteris.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką