TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Jolanta Uspaskich: linksma daryti tai, ko daryti nereikėtų...

Foto naujienai: Jolanta Uspaskich: linksma daryti tai, ko daryti nereikėtų...
zmones24.lt / Mariaus Žičiaus nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Vienos turtingiausių šalies moterų, verslininkės Jolantos Uspaskich (44), sprendimas dalyvauti TV3 projekte „Šok su manimi" tikrai nustebins ne vieną.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Vienos turtingiausių šalies moterų, verslininkės Jolantos Uspaskich (44), sprendimas dalyvauti TV3 projekte „Šok su manimi" tikrai nustebins ne vieną. Ir sukels daug spėlionių - kodėl, regis, viską turinti moteris savanoriškai pasmerkia save negailestingam komisijos narių ir žiūrovų teismui.


Tiesa, kad sutikote dalyvauti televizijos projekte „Šok su manimi"? Lengvai apsisprendėte?


Jei aplinkybės bus palankios, dalyvausiu. Tačiau į projektą įsitrauksiu vėliau nei kiti dalyviai.


Ar anksčiau sulaukdavote pasiūlymų dalyvauti įvairiuose TV šou?


Taip, esu sulaukusi pasiūlymų dalyvauti daugumoje TV šou, bet priimtini man buvo tik šokių projektai. Šį kartą atsirado galimybė dalyvauti viename iš jų.


Jau pradėjote repetuoti. Kaip sekasi?


Kaip sekasi, kol kas dar negaliu vertinti, bet repetuoti labai patinka. Tiesiog per repeticijas gaunu daug gerų emocijų ir teigiamos energijos.


Kas bus jūsų šokių partneris? Ar jo nevaržo tai, kad turi apkabinti vieną turtingiausių šalies moterų?


Šoksiu su profesionaliu šokėju ir šokių treneriu Gintaru Svistunavičiumi. Šitą klausimą reikėtų skirti mano partneriui. Nemanau, kad apkabindamas mane jis skaičiuoja mano turtus. Visų pirma jam tenka skaičiuoti mano žingsnelius, kurių vis dar pasitaiko tai per daug, tai per mažai.


Anksčiau esate šokusi ar mokiusis šokti?


Sportinių šokių pradžiamokslį įgijau Kėdainių šokių klube „Vilnis". Tai buvo tik pagrindiniai kai kurių šokių žingsneliai. Bet, kaip sako treneriai, žingsneliai - vienas procentas šokio. Visa kita - šokio technika, kūno valdymas, muzikos pajautimas, emocinė išraiška ir panašūs dalykai.


Mėgstate šokti? Kokie šokiai arčiau širdies - klasikiniai ar Lotynų Amerikos?


Labiau patinka Lotynų Amerikos šokiai, bet klasikiniai sekasi geriau.


Ar prieš nuspręsdama dalyvauti televizijos projekte su kuo nors tarėtės?


Daugiausia tariausi pati su savimi (juokiasi). Taip pat ir su būsimu šokių partneriu, kuris kartu ir mano treneris. Pagrindinė jo sąlyga buvo: arba šokti gerai, arba išvis nedalyvauti projekte. Iš anksto žinojau, kokią programą „minimum" turėsiu įvykdyti per repeticijas.  


Kaip jūsų sprendimą priėmė vyras ir dukros?


Sakyčiau, neutraliai. Aplodismentų negirdėjau, priekaištų - taip pat (juokiasi).


Panašiais atvejais klausiate sutuoktinio Viktoro nuomonės? Ar ji gali būti lemiama jūsų priimamiems sprendimams?


Man labai svarbi sutuoktinio nuomonė visais gyvenimo klausimais. Tačiau visada deklaruoju, kad kiekvienas žmogus sprendimus turi priimti pats ir būti už juos atsakingas.


Žiūrėdavote ankstesnius televizijos šokių projektus?


Nors ir nenuosekliai, bet žiūrėdavau. Turiu savo nuomonę šiuo klausimu, bet pasiliksiu ją sau. Manau, kad kiekvienas projektas turėdavo tiek stipriųjų, tiek silpnųjų pusių. Labiausiai patiko per Rusijos TV neseniai transliuotas projektas „Šokiai su žvaigždėmis". Be to, visada galėdavau valandų valandas žiūrėti gražiai atliekamą šokį, nesvarbu, tai - valsas, tango, flamenkas ar tiesiog baletas.


Buvusiuose šokių šou dalyvės stengdavosi rinktis viena už kitą gražesnes, įspūdingesnes sukneles. Ar jau galvojote apie šokių kostiumus? Kur juos siūdinsitės?


Nesinaudosiu galimybe stebinti prabangiais apdarais. Manau, kad tokiuose projektuose turi varžytis ne suknelių, bet šokio grožis. Šokių kostiumais pažadėjo pasirūpinti mano partneris, taip pat norėčiau bendradarbiauti su buvusios šokėjos Eglės Modziliauskienės salonu EM.


Panašių projektų dalyviai atviri: repeticijoms reikia skirti labai daug laiko. Kiek valandų per dieną galėsite repetuoti?


Repetuosiu tik tiek, kiek bus pačiai malonu.


Ar dėl to nenukentės jūsų verslas, laisvalaikis, šeima?


Jei dalyvausiu šiame projekte, visas mano laisvalaikis ir pavirs šokių repeticijomis. O balansas „šeima - darbas - laisvalaikis" ir toliau bus kruopščiai derinamas.


Daugeliui skaitytojų pirmiausia kils klausimas: kam jums to reikia? Juk iš šalies atrodo, kad turite viską, ko moteris gali trokšti?


Jūs esate teisi: man tikrai to nereikia. Bet kartais labai įdomu ir linksma padaryti tai, ko daryti nereikėtų. Aš tai vadinu netradiciniais sprendimais. Tokių pasitaiko tiek mano versle, tiek apskritai gyvenime. Ir visi jie, nors ir kaip būtų keista, pasiteisina.


Visuomet atrodėte santūri ir gana uždara moteris. Nebijote viešų komentarų, aptarinėjimų, įžeidimų?


Skaičiau projekto taisykles ir žinau, kad mano pasirodymus viešai komentuos ir aptars komisija. Ir pagal visas taisykles aš tuos komentarus turėsiu priimti. Daugiau šiuo klausimu neįsipareigoju nieko. Kalbant apie viešumą, manau, tai nėra nei blogas, nei geras dalykas. Svarbiausia - mokėti išlaikyti tinkamą santykį su juo.


Kai šokių projekte dalyvavo Laima Paksienė, buvo kalbama, kad už ją priverstinai balsuoja jos vyro vadovaujama partija. Kai ant parketo sukosi verslininkas Vladimiras Romanovas, kuždėtasi, kad balsuoti buvo priversti jo įmonių darbuotojai. Dabar pikti liežuviai plaks, kad dėl gero jūsų įvertinimo turės pasistengti „Vikondos" koncerno žmonės...


Visas pranašystes tema „kas bus, jeigu bus" geriau palikti „mikaldoms". Kol kas nenorėčiau teisintis dėl to, kas dar neįvyko.  

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką