Dabar populiaru
Publikuota: 2009 spalio 7d. 13:50

Jude’as Law: jį dievina moterys ir gėjai

Foto naujienai: Jude’as Law: jį dievina moterys ir gėjai
zmones24.lt / AOP nuotrauka

„Gamta tave apdovanojo grožiu, tačiau pamiršo pridėti talento", - toks buvo pedagogų verdiktas, kurie į dramos mokyklą stojančiame jaunuolyje neįžvelgė nieko daugiau, išskyrus gražų veidą.

„Gamta tave apdovanojo grožiu, tačiau pamiršo pridėti talento", - toks buvo pedagogų verdiktas, kurie į dramos mokyklą stojančiame jaunuolyje neįžvelgė nieko daugiau, išskyrus gražų veidą. Kadangi Jude'as Law (36) žinojo, jog talento jam netrūksta, savo žavesiu jis pavergė jam naudingų žmonių širdis, prasiskverbė į aukštuomenės sluoksnius ir tapo pasaulinio garso aktoriumi.


Vardas, pavardė: Davidas Jude'as Heyworthas Law.

Gimimo data, vieta: 1972 12 29, Londonas, Anglija.

Šeima, kurioje gimė: gimė mokytojų šeimoje; turi vyresniąją seserį Natashą, kurią tėvai pavadino Levo Tolstojaus romano „Karas ir taika" herojės garbei; Jude'o vardą sūnui tėvai davė dievinamos grupės „The Beatles" dainos „Hey, Jude" garbei.

Meilės nuotykiai: buvo užmezgęs romaną su aktore Kathleen Turner (55), susižadėjęs su Sienna Miller (27); sklido kalbos, kad Jude'ą su aktorėmis Penelope Cruz (35) ir Nicole Kidman (42) siejo ne tik darbo santykiai; 2002 m. niekam nežinoma šokėja Erica pareiškė, kad nuo Law pastojo, bet pasidarė abortą; neseniai modelis Samantha Burke (24) po vienos meilės nakties pagimdė Jude'o kūdikį.

Šeiminė padėtis: 1997-2003 m. buvo vedęs aktorę Sadie Frost (44); aktorius įsivaikino jos iš pirmosios santuokos sūnų Finlay Munro (16) bei susilaukė sūnaus Rafferty (13) ir dukters Iris (9).

Pasiekimai: anglų aktorius; ypač išgarsėjo vaidmenimis, nominuotais „Oskarui", filmuose „Talentingasis misteris Riplis" ir „Šaltasis kalnas"; įsimintiniausi vaidmenys kino juostose „Vidurnaktis gėrio ir blogio sode" (1997), „Gataka" (1997), „Aviatorius"(2004), „Šerlokas Holmsas" (2009) ir kt.


Pavojingi ryšiai


Tarp Law gerbėjų ypatingą vietą užėmė netradicinės orientacijos vyrai. Vienas iš jų - garsus Niujorko prodiuseris, kuris užsigeidė vieną spektaklį, kuriame vaidino Jude'as, būtinai pastatyti Brodvėjuje. Law teatro kolegos stebėjosi, kaip begėdiškai Jude'as reaguoja į ypatingą prodiuserio jam rodomą dėmesį. Dar didesnis šokas visus ištiko paaiškėjus, kad į Niujorką iš visos aktorių trupės važiuos tik Jude'as Law. Šiame mieste gražuolį ir toliau lepino likimas. Pasirašęs pelningą sutartį, aktorius išsinuomojo prabangius apartamentus ir į šalį pavarė prodiuserį. Savo nuosprendį jaunuolis paaiškino paprastai: „Jūs neteisingai supratote mano draugystę. Jūsų nelaimei ir mano laimei, aš myliu moteris."

Dėl meilės priešingai lyčiai Jude'as nemelavo: po pirmųjų repeticijų Brodvėjaus scenoje jaunuolis tapo teatro primadonos Kathleen Turner (55), kuri spektaklyje vaidino jo motiną, numylėtiniu.

Šis incesto atspalvio meilės romanas atvėrė Jude'ui duris į tą pasaulį, apie kurį jis taip ilgai svajojo. Pagaliau jaunąjį aktorių ėmė kviesti į vakarėlius, apie kuriuos prieš metus jis pavydžiai skaitydavo aukštuomenės kronikoje. Turner ir Law santykiai nutrūko tada, kai Johno Lennono našlė pakvietė simpatišką jaunuolį dalyvauti fotosesijoje „Subinės". Ši idėja labai patiko Jude'ui ir sukėlė pykčio priepuolį Kathleen. „Brangioji, tavo vietoj aš taip nesijaudinčiau, nes tokios emocijos gali pakenkti širdžiai tavo amžiuje", - ramiai pasakė jaunuolis, švelniai apkabindamas brandžią draugužę per liemenį.

Kathleen pasistengė, kad įžūlus vaikinas būtų išmestas iš teatro. Jaunuolis išėjo, tačiau ne į gatvę valkatauti (kaip norėjo Kathleen), o į plačiuosius kino ekranus. Netrukus Londono kino festivalyje buvo parodytas filmas „Gervė", kuriame Jude'as atliko pagrindinį vaidmenį. 1993 m. aktorius pasirodė filmo „Shopping" filmavimo aikštelėje.


Rožinis gyvenimas


26 metų Sadie Frost buvo ištekėjusi už muzikanto Gary Kempo (49), su kuriuo susilaukė kūdikio. Ji buvo viena iš simpatiškiausių ir perspektyviausių jaunų Holivudo aktorių bei garsėjo aikštingu charakteriu. 22 metų Jude'o širdis buvo laisva. Jis nebuvo garsus aktorius, o tiesiog mielas ir kuklus vaikinas. Atrodė, kad aktorių romanas, kuris užsimezgė juostos „Shopping" filmavimo aikštelėje, Law buvo kruopščiai surežisuotas pagal visas šio žanro taisykles. Raudonplaukė Sadie į jaunojo aktoriaus asistavimą iš pradžių reagavo santūriai. Tuomet Jude'as pasirinko tiesiausią kelią į moters motinos širdį. „Tavo sūnus turi tapti mūsų sūnumi. Aš noriu būti jo tėvas. Pagalvok, kai gims mudviejų vaikai, berniukas jausis nereikalingas", - kalbėjo jaunuolis nustebusiai Sadie. Jude'as pataikė tiesiai į dešimtuką! Frost netrukus išsiskyrė su Gary Kempu ir ištekėjo už Law. Filmas „Shopping" nebuvo populiarus. Sady į tai reagavo ramiai, o Jude'as dviem metams paniro į depresiją: aktorius niekur nesifilmavo, laiką leido teatre arba namuose. Tuomet Sadie nusprendė pamiršti aktorės karjerą. Ji tapo Jude'o agente ir visais įmanomais būdais skynė vyrui kelią į didįjį ekraną. Agentės Frost dėka Law 1997 m. nusifilmavo kino juostose „Gataka", „Vidurnaktis gėrio ir blogio sode", „Wilde". Provokuojantys filmai, kuriuose Jude'as nebijojo vaidinti homoseksualo, patiko ir jam pačiam, ir kino kritikams. „Jei sugebi įtikinamai suvaidinti gėjų, o po filmavimo dienos namuose gali būti geras vyras, vadinasi, esi šio to vertas", - tąsyk savimi patenkintas kalbėjo britų aktorius. Ir su darbu, ir su vyro bei tėvo pareigomis Jude'as tvarkėsi puikiai. 2000 m. Sadie mylimajam pagimdė dukrelę, o po dvejų metų padovanojo ir sūnų.


Vertybių kaita


Situacija iš esmės pakito pasirodžius kino juostai „Talentingasis misteris Riplis". Už vaidmenį šiame filme Law buvo nominuotas „Oskarui" ir „Auksiniam gaubliui". Pasiūlymai filmuotis britui pasipylė lyg iš gausybės rago. Kai Jude'as pasijuto esąs stiprus aktorius, Sadie jam buvo nebereikalinga nei kaip agentė, nei kaip žmona. „Brangioji, užsiimk savais reikalais, o mane palik ramybėje", - susierzinęs ištarė vyras.

Kol Jude'as uždirbinėjo ir leido pinigus, Sady „gydėsi" depresiją gerdama degtinę ir rūkydama marihuaną. Iš kiekvienos filmavimo aikštelės, kurioje dirbo Jude'as, Sadie ausis pasiekdavo kalbos apie jo mezgamus romanus su aktorėmis. Frost pasikeitė: nusidažė plaukus juodai, madingus drabužius iškeitė į nutrintus džinsus ir nutįsusį megztinį, nuolat keldavo skandalus viešose vietose. „Jo melas ir abejingumas mane stumia į prarają", - tuomet teisinosi moteris. Jiedu išsiskyrė. Sadie liko trys vaikai ir didžiulė pinigų suma, o žavusis Jude'as ir vėl buvo laisvas.


Spąstai mergišiui


Žinant Law pomėgį įtakingoms moterims, jo romanas su niekam nežinoma amerikiete Sienna Miller buvo tikra sensacija. „Man tiek daug reikia iš jūsų išmokti", - į ausį Jude'ui suokė Miller ir paskyrė jam pasimatymą. Atkaklioji Sienna tapo oficialia Jude'o drauge, vėliau - sužadėtine. Galiausiai gražuolė buvo pastebėta - Miller pasipylė pasiūlymai filmuotis kine ir reklamose. Akimirksniu niekam nežinoma aktorė ir negarsus modelis tapo viena iš populiariausių Holivudo moterų.

Kai Jude'as suprato patekęs į spąstus, kokius visą gyvenimą pats spendė, buvo per vėlu. Law nedavė ramybės mintis, kad juo pasinaudojo.

Netrukus spaudoje pasirodė sensacingų pranešimų, jog Jude'as turėjo intymių ryšių su savo vaikų aukle. Sienna, kuri rimtai ketino tapti ponia Law, nebuvo pasirengusi viešam Jude'o kaltės prisipažinimui. Miller tapo pajuokos objektu. Kol auklė mėgaudamasi žurnalistams pasakojo apie savo meilės ryšius su Holivudo žvaigžde, kad jis reikalavo sekso trise, Law, pasitelkęs žiniasklaidą, nuoširdžiai atgailavo. Miller pyko, o Jude'as šimtąkart atsiprašinėjo Siennos ir jos tėvų. Deja, 2005-aisiais pora išsiskyrė, paskui trumpam susitaikė, kad 2006 m. išsiskirtų visam laikui.

Jude'as ir toliau myli moteris. Iki šios vasaros vyras gana apdairiai rezgė romanus, nes nesigirdėjo jokių atgarsių. Tačiau neseniai po atsitiktinių trumpalaikių santykių su modeliu Samantha Burke (24) Jude'as tapo dar vieno vaikelio tėvu. Law neatsisako atžalai mokėti alimentų, tačiau šiltų tėviškų jausmų demonstruoti neketina. Bent jau kol kas...


Įdomūs faktai:


  • Mokykloje vaikai Jude'ą dėl geltonų garbanų pravardžiuodavo Pudeliu.
  • Kai dvylikametis Law perėjo į privačią mokyklą, pirmą dieną mokytojas dėl švelnių veido bruožų berniuką paskyrė į mergaičių grupę.
  • Vaikystėje Jude'as nuolat būdavo bendraamžių pajuokos objektu, dažnai jį mušdavo.
  • 2004 m. žurnalas „People" Law išrinko seksualiausiu planetos vyru.
  • 2007 m. britas areštuotas už paparaco užpuolimą, bet vėliau paleistas už užstatą.
  • Aktorius iki skyrybų su Sadie Frost buvo vegetaras, tačiau dabar valgo mėsą. Jo vaikai - vegetarai.
  • Jude'as - kvepalų „Dior Homme Sport" reklamos veidas.
  • Law skyrybos su Sadie Frost kainavo 18 mln. JAV dolerių.
  • Brito užpakaliukas pripažintas seksualiausiu užpakaliuku per visą kino istoriją, kai jis nuogas nusifilmavo kino juostoje „Talentingasis misteris Riplis".

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Aktualu

RVUL vadovo kėdės neteksiantis A.Pamerneckas laimėjo konkursą vadovauti ligoninės skyriui

Popiežiaus vizitas Aktualu

Popiežius lankysis Agluonoje: kaip ir kodėl ten atsidūrė Trakų bazilikos Dievo Motinos paveikslas?

24sek

Šaras pasirinko įžaidėją: Leo Westermannas grįžta į „Žalgirį“

Interviu Aktualu

Lyčių lygybės ekspertas Rogeris Klinthas apie modernų vyrą: „Tai vyras, kuris prisiima atsakomybę“

Vardai

Šorenos ir A.Bružo skyrybų byloje parakas išsisklaidė: pakvipus taikai, teismas paskelbė verdiktą

Pasaulis kišenėje

Ignalinai reikia recepto, kaip tapti madinga – čia ne blogiau nei Nidoje

Popiežiaus Pranciškaus asmens sargybiniai Lietuvoje

Aktualu

Katalikų bažnyčia Latvijoje: trumpa istorija

Kultūra

S.Gedos dukra: „Jis buvo ryto žmogus: pusryčiai, kava, radijas, o tada jau sėdasi prie stalo iki pietų“

Gyvenimas

5 dalykai, kurie labiausiai gadina jūsų seksualinį gyvenimą

Aktualu

Popiežiaus Pranciškaus vizito pabaiga Vilniuje: „Te Lietuva būna vilties švyturiu“

Gyvenimas

Košmariškas lietuvės gimdymas Jungtinėje Karalystėje: dėl dukters suluošinimo bylinėjasi su ligonine

Gazas

„Euro NCAP“ saugumo testų rezultatai: „Audi A6“, „Volkswagen Touareg“, „Suzuki Jimmy“ ir „Ford Tourneo Connect“

Vardai

Eurika Masytė sukėlė audrą feisbuke: kodėl popiežių oro uoste pasitiko būtent ši mergaitė?

Aktualu

Tikrieji žmogaus teisių gynėjai nepamena Petro Gražulio nuopelnų

Popiežiaus vizitas Aktualu

Antroji popiežiaus diena: penkios įsimintiniausios citatos

Vardai

Tarp LKL aistruolių – ir brolius Lavrinovičius palaikiusios žmonos su vaikais

24sek

D.Adomaitis ir L.Kleiza apie M.Farrello išvykimą pateikė skirtingas versijas

Popiežiaus vizitas Aktualu

R.Doveika: popiežius kritikuoja tuos, kurie gyvenimą nori paversti sterilia institucija

Aktualu

Mindaugas Bastys: man reikia mandato, kad galėčiau tarnauti su nauja priesaika

Naujienos

Aktualu

RVUL vadovo kėdės neteksiantis A.Pamerneckas laimėjo konkursą vadovauti ligoninės skyriui

Popiežiaus vizitas Aktualu

Popiežius lankysis Agluonoje: kaip ir kodėl ten atsidūrė Trakų bazilikos Dievo Motinos paveikslas?

Aktualu

Danai priversti gintis nuo Kremliaus dezinformacijos: platinami mitai apie gyvūnų viešnamius

24sek

Šaras pasirinko įžaidėją: Leo Westermannas grįžta į „Žalgirį“

Interviu Aktualu

Lyčių lygybės ekspertas Rogeris Klinthas apie modernų vyrą: „Tai vyras, kuris prisiima atsakomybę“

Vardai

Šorenos ir A.Bružo skyrybų byloje parakas išsisklaidė: pakvipus taikai, teismas paskelbė verdiktą

Popiežiaus Pranciškaus asmens sargybiniai Lietuvoje

Pasaulis kišenėje

Ignalinai reikia recepto, kaip tapti madinga – čia ne blogiau nei Nidoje

Aktualu

Katalikų bažnyčia Latvijoje: trumpa istorija

Kultūra

S.Gedos dukra: „Jis buvo ryto žmogus: pusryčiai, kava, radijas, o tada jau sėdasi prie stalo iki pietų“

Gyvenimas

5 dalykai, kurie labiausiai gadina jūsų seksualinį gyvenimą

Aktualu

Popiežiaus Pranciškaus vizito pabaiga Vilniuje: „Te Lietuva būna vilties švyturiu“

Gyvenimas

Košmariškas lietuvės gimdymas Jungtinėje Karalystėje: dėl dukters suluošinimo bylinėjasi su ligonine

Gazas

„Euro NCAP“ saugumo testų rezultatai: „Audi A6“, „Volkswagen Touareg“, „Suzuki Jimmy“ ir „Ford Tourneo Connect“

Vardai

Eurika Masytė sukėlė audrą feisbuke: kodėl popiežių oro uoste pasitiko būtent ši mergaitė?

Aktualu

Tikrieji žmogaus teisių gynėjai nepamena Petro Gražulio nuopelnų

Popiežiaus vizitas Aktualu

Antroji popiežiaus diena: penkios įsimintiniausios citatos

Vardai

Tarp LKL aistruolių – ir brolius Lavrinovičius palaikiusios žmonos su vaikais

24sek

D.Adomaitis ir L.Kleiza apie M.Farrello išvykimą pateikė skirtingas versijas

Popiežiaus vizitas Aktualu

R.Doveika: popiežius kritikuoja tuos, kurie gyvenimą nori paversti sterilia institucija

Vardai

Daugiau vandens

Sveikata

Ruduo pilnas komplimentų

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką