Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 5d. 16:48

Jurgos albumas „+37° (Goal of Science)“ – populiariausias Lietuvoje!

Foto naujienai: Jurgos albumas „+37° (Goal of Science)“ – populiariausias Lietuvoje!
zmones24.lt / Tado Stackevičiaus nuotr.

Paskutinėmis rugsėjo mėnesio dienomis pasirodęs Jurgos albumas „+37° (Goal of Science)" sulaukė didelio publikos susidomėjimo bei aukščiausių kritikų įvertinimų.

Sensacingas ir ryškus dainininkės Jurgos albumas „+37° (Goal of Science)" šiuo metu yra populiariausias ir perkamiausias Lietuvoje. Paskutinėmis rugsėjo mėnesio dienomis pasirodęs albumas sulaukė didelio publikos susidomėjimo bei aukščiausių kritikų įvertinimų. Naujasis albumas tapo vienu svarbiausių šių metų muzikos įvykių Lietuvoje!

Spalio mėnesį įvykę, ilgai ruošti ir repetuoti Jurgos naujojo albumo pristatymo koncertai Vilniuje ir Kaune buvo sausakimšai perpildyti. Klaipėdiečiai taip pat gausiai susirinko palaikyti Jurgos ir muzikantų, o tarp svečių buvo ir dainininkės mama. Jurgos ir grupės koncertą Vilniuje stebėjo arti pusantro tūkstančio žiūrovų, šį pasirodymą filmavo LTV kanalas, kuris koncertą savo programoje ketina parodyti per Kalėdų šventes.

Jurgos albumo pristatymai pasižymėjo ypatingu pasiruošimu ir programa. Prie dainininkės ir penkių jos grupės muzikantų prisijungė keturios šokėjos, elegantišką šokį per dainą „The Night is Waiting" atliko senjorų pora, o Vilniaus koncerte dainų skambesį papildė arfa.

Visų trijų albumo pristatymų metu buvo prekiaujama ne tik Jurgos albumais, ant kurių dainininkė po koncertų kantriai dalino autografus, bet ir specialiai šiam turui pagaminta atributika - albumo stilistiką atitinkančiais ryškiaspalviais marškinėliais ir ne mažiau ryškiomis dekupažinėmis sagėmis.

Pati Jurga taip pat sulaukė įdomių staigmenų iš savo gerbėjų - dainininkei įsiminė po koncerto Klaipėdoje vienos gerbėjos padovanoti auskarai su padėka ir jos naujojo albumo pavadinimu „+37°". Šiais auskarais Jurga jau spėjo kelis kartus pasipuošti vieno iš koncertinių pasirodymų metu.

Šiuo metu radijo stotyse skamba albumą „+37° (Goal of Science)" pristatantis kūrinys „Rykliai ir vilkolakiai", o šį mėnesį radijo eterį pasieks ir dar viena nauja šio albumo daina. Pasak albumą išleidusios kompanijos M.P.3 atstovų, susidomėjimas naujuoju albumu net ir ekonominiu sunkmečiu pranoksta lūkesčius ir galima realiai tikėtis, kad šis darbas turėtų pasiekti auksinio albumo pardavimus.

Pati dainininkė naująjį savo albumą vadina brandžiu ir vientisu. „+37° (Goal of Science)" yra kūrybiškas ir nesuvaržytas muzikos albumas, kuris eksperimentuoja su klausytoju, leidžia jam pasirinkti, ar jis nori dainų klausytis lietuviškai, angliškai, o gal ta kalba, kuria Jurgos dainos ir gimsta - be žodžių.

Spalio pabaigoje Konstitucijos dienos proga Jurgai su grupe teko koncertuoti ir neįprastoje erdvėje - šv. Jonų bažnyčioje Vilniuje. Šis koncertas sulaukė ne tik Vilniaus universiteto teisės fakulteto studentų minios, bet ir kitų žmonių, sekmadienio vakarą atėjusių pasiklausyti Jurgos ir užpildžiusių visą bažnyčią.

Jau šį šeštadienį Jurga su grupe savo naująją koncertinę programą pristatys Palangoje muzikos klube „Ramybė", o kitą šeštadienį muzikos gerbėjus pakvies į pasirodymą Kauno prekybos centre „Mega". Netrukus dainininkė paskelbs ir specialių, šventinių gruodžio mėnesio savo koncertų datas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką