Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jurijus Smoriginas: yra parazitų, pardavinėjančių savo antrą galą

Foto naujienai: Jurijus Smoriginas: yra parazitų, pardavinėjančių savo antrą galą
zmones24.lt / Viganto Ovadnevo nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Choreografas Jurijus Smoriginas turi savo nuomonę apie kiekvieną Lietuvos pramogų pasaulio atstovą ir nevengia jos išsakyti.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Choreografas Jurijus Smoriginas turi savo nuomonę apie kiekvieną Lietuvos pramogų pasaulio atstovą ir nevengia jos išsakyti. Prieš pusmetį prasidėjęs konfliktas tarp jo ir tuomet dar dalyvio, o vėliau ir „Muzikos akademijos" nugalėtojo Ruslano Kirilkino tęsiasi iki šiol.


Vardas, pavardė: Jurijus Smoriginas.

Gimimo data, vieta: 1955 08 26, Kaunas. 54 m.

Veikla: choreografas; baleto šokėjas; „Vilniaus baleto" meno vadovas.


Žiūrovams reikalingi mėsos gabalai


J. Smoriginas neslepia, kad Ruslano pagiežą užsitraukė tuomet, kai jis, būdamas komisijos nariu, pakritikavo atlikėją. „Aš pagyriau Ruslano balsą, bet pasakiau pastabą dėl jo choreografijos scenoje, nes vaikinas juda kaip šaldytuvas. Jis nori pelnyti daug šlovės neįdėdamas jokio triūso. Ruslanas yra elementariausia piktžolė. Ne tik tinginys, bet ir baisiai susireikšminęs žmogus. Duodu jam daugiausia dar penkerius metus, o paskui jis išnyks. Vaikinas turėtų suprasti, kad nesu jo priešas. Tegul džiaugiasi, kad aš duodu pastabas, nes kai jų nebeliks, jis bus niekam nebeįdomus. Kol kritikuoju, tol jis yra gyvas ir turi kažkokį potencialą", - įsitikinęs Jurijus.

Choreografas piktinasi, kad iš „tarpuvartės" išlindę atlikėjai tinginiauja ir maudosi staiga užklupusios šlovės spinduliuose.


„Tarkime, Ruslanas sako, kad daug dėl šlovės paaukojo. Taip, jis žiniasklaidai pardavinėja savo antrą galą, todėl ir yra įdomus. Jei žmogus karjerą pradeda nuo to, jog ima pardavinėti šeimos paslaptis, vargu ar jis yra garbingas. Komercinių televizijų žiūrovams reikalingi tie mėsos gabalai, kurie apsinuogintų ir juos būtų galima suvartoti. O mes, profesionalai, ariame kiekvieną dieną, bet liekame neįvertinti. Didžiausi begėdžiai yra prodiuseriai, kurie publiką kemša šlamštu, siūlydami jiems simpatiškus murziukus ar nuogas paneles", - piktinasi Jurijus.


Radžis - eilinis parazitas


Choreografas sako, kad Lietuva meldžiasi vidutinybėms, o geras skonis ir kultūra nebeįperkami. „Aš, kaip profesionalas, galiu konstatuoti faktą, kad Lietuvoje populiarumą pelno tos laidos, kurios žiūrovams pateikia skandalų. Ir Ruslaną, ir Radžį aš galiu pagirti už tai, kad jie labai sėkmingai išnaudojo tą terpę. Tarkime, Radžis, dar jaunas vaikinas, sugebėjo užburti visą Panevėžio miesto silpnąją lytį. Galiu pasakyti, kad jis yra eilinis parazitas, kuris pamažu uždaro duris tokiems talentingiems atlikėjams kaip Rosita Čivilytė. Jauni atlikėjai puikiai kompensuoja liaudžiai nebeįperkamus malonumus: teatrus, aukšto lygio koncertus... Kultūra ir geras skonis liaudžiai tapo per brangūs. Aš choreografiją kūriau visoms lietuvių žvaigždėms, dirbau ir striptizo baruose, ir estradoje, spektaklius statau ne tik Lietuvoje, bet ir šokio Mekoje Maskvoje. Mano profesinis prestižas yra labai didelis, bet aš nesiafišuoju. Tačiau jeigu man prieš spektaklį reikia nors menkos reklamos, nė vienas žurnalistas nepadeda, nes tai, jų manymu, neįdomu, „nėra antro galo". Būtinai turi būti skandalas. Kodėl aš turėčiau pasakoti apie savo ir žmonos santykius?!" - nuomonę išsako Jurijus.„Komercinių televizijų žiūrovams reikalingi tie mėsos gabalai, kurie apsinuogintų ir juos būtų galima suvartoti. O mes, profesionalai, ariame kiekvieną dieną, bet liekame neįvertinti."


Ruslanas Kirilkinas (25): ar Jurijus matė mano antrą galą?!


R. Kirilkinas sako, kad jis dėl populiarumo paaukojo labai daug - atsisakė dalelės asmeninio gyvenimo. „Juk nepakanka tik padainuoti ar gražiai sušokti - vieną dieną tai gali būti nebeįdomu. Taigi privalai eiti į priekį, ieškoti, keisti spalvas, idėjas ir, savaime aišku, gerbėjams nepagailėti faktų iš asmeninio gyvenimo. Tačiau jei neturėčiau klausos, jei net per nago juodymą neturėčiau talento, charizmos, man nebūtų pavykę. Aš tikiu savimi. Aš tikiu tuo, kuo esu scenoje. Yra žmonių, kurie labai mėgsta kritikuoti tik dėl to, kad mano pavardė atsidurtų šalia jų pavardės. J. Smoriginui užkliuvo mano antras galas. Bet ar jis jį yra kada nors matęs?! Jurijus labai pasipūtęs žmogus. Jis kritikuoja, apipila purvais visus jaunus artistus, sumaišo juos su mėšlu, o pats verkia, kad jis, kaip profesionalas, yra per mažai įvertintas, nė nesiruošia pasakoti apie asmeninį gyvenimą. Taigi reikia suvokti: jei nori kažką gauti, reikia ir duoti. Neduodi - nėra ko verkšlenti", - sako Ruslanas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką