Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugsėjo 14d. 16:08

Kafką į „Muzikos akademiją“ sugrąžino „Valinskas“

Foto naujienai: Kafką į „Muzikos akademiją“ sugrąžino „Valinskas“
zmones24.lt / LNK nuotr.

„Muzikos akademijos" tiesioginė transliacija šeštadienį tapo netikėta ir neprognozuojama. Iš užkulisių į sceną įsiveržė ir kažkur labai girdėtu tonu ėmė šaukti „Stop! Stop! Stop!" toks vienas plikas dėdė.

„Muzikos akademijos" tiesioginė transliacija šeštadienį tapo netikėta ir neprognozuojama. Iš užkulisių į sceną įsiveržė ir kažkur labai girdėtu tonu ėmė šaukti „Stop! Stop! Stop!" toks vienas plikas dėdė. Tai „vienas iš trijų" - Valinskas - pradėjo vesti laidą.

„Studija jūsų išties išgražėjus nuo tų laikų, kai vesdavau „Kelią į žvaigždes"... Bet vis tiek aš čia - šeimininkas", - kalbėjo Valinskas (arba tiksliau, jo antrininkas aktorius Ramūnas Šimukauskas).

Jis atsivedė į sceną praėjusį šeštadienį šou palikusį Kafką ir... jį sugrąžino! „Aš noriu, kad šis dainingas vaikinas grįžtų ir dainuotų. Aš esu vadas, todėl ir grąžinu jį", - kalbėjo „aukštas valstybės vadovas". Rolandui Vilkončiui tik skėstelti rankomis beliko.

Kafka grįžo į „Muzikos akademiją", tačiau nepasisekė kitam studentui. Surinkęs mažiausiai (234) žiūrovų balsus jis atsisveikina su šou. „Tokia jau valia...", - dainavo jaunas dainininkas, taip ir nespėjęs čia atskleisti savo talento „beatboxinti". Jį į kovą dėl likimo buvo pasiuntę radijo stoties „Lietus" klausytojai, visą savaitę balsavę internete.

Su Olegu į karštąjį mikrofoną dainavo klaipėdietis, būsimasis teisininkas, Nerijus. Jis gali džiūgauti - tapo lyderiu ir sulaukė daugiausiai žiūrovų palaikymo (867 balsai).  Net keturi dalyviai manė, jog Nerijui reikia labiausiai pasitempti, todėl ir pasiuntė jį į kovą.

Ašarą po Eglės dainos braukė jos tėvas, atvykęs palaikyti dukters iš Radeikių kaimo. Eglė karštąjį mikrofoną gavo iš komisijos - Mindaugas Stasiulis nutarė patikrinti, ar tikrai Eglė tokia lyderė, kokia ją laiko. Ir Eglė įrodė - surinkusi 659 balsus, ji lieka šou.

Radijo stoties „Lietus" užkariautoju šią savaitę tapo nykščio storumo antakių savininkas gražuolis Eldaras. Jo „Bučinys" tapo mėgiamiausia daina. Antroje vietoje - į šou sugrįžusio Kafkos „Galbūt", trečioje - Eglės baladė „Visada su tavimi".

„Ką gi, iki susitikimo - ate!", - Arūno Valinsko etikete tapusį žodį ištarė „vienas iš trijų", ir šviesos užgeso.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką