Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kam mokėti, jei galima ir už dyką?!

Foto naujienai: Kam mokėti, jei galima ir už dyką?!
zmones24.lt / Viganto Ovadnevo nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

„Tikrai ne! Aš ir taip esu žinomas žmogus, todėl į daugelį renginių gaunu pakvietimų. Netgi iš savo asmeninių lėšų nuperku vaikams ledų ar „Fantos“. Vienai mergaitei radau kirpėjos darbą savo bičiulės kirpykloje.“

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
Marius Adžgauskas (26): globoja našlaičius ar nemokamai pramogauja?

Mados idėjų autorius Marius Adžgauskas ėmėsi naujos veiklos – su bičiuliais įkūrė „MA Geri draugai“ klubą.
„Mano tikslas – padėti valstybiniuose vaikų namuose gyvenantiems našlaičiams. Bendradarbiaujame su koncertų organizatoriais, kurie mus su vaikais įleidžia į užsienio atlikėjų koncertus. Kad jūs matytumėte, kiek džiaugsmo tai suteikia našlaičiams“, – sako Marius.
Įdomu, ar tai nėra gudrus būdas nemokamai patekti į koncertus, į kuriuos bilietai kartais kainuoja po 200 litų ir daugiau?
„Tikrai ne! Aš ir taip esu žinomas žmogus, todėl į daugelį renginių gaunu pakvietimų. Netgi iš savo asmeninių lėšų nuperku vaikams ledų ar „Fantos“. Vienai mergaitei radau kirpėjos darbą savo bičiulės kirpykloje. Ši veikla man teikia didžiulę emocinę naudą. Numesti vaikams „štuką“ litų būtų kur kas lengviau, tačiau aš juos bandau įtraukti į visuomeninę veiklą“, – tvirtina Marius.

Donata Virbilaitė (22): aš ne iš tų, kurie tik valgo ir pozuoja


Atlikėja neslepia gaunanti nemažai kvietimų į renginius, tačiau lankosi ne visur. „O jei kažkur labai noriu patekti, tuomet paprašau įrašyti į svečių sąrašą, bet taip nesielgiu dažnai – esu nieko prieš ir bilietą nusipirkti“, – sako Donata.
Mergina žino, kad yra nemažai tokių, kurie į vakarėlius užsuka pavalgyti ar nemokai išgerti, o dar labiau visi trokšta papozuoti susirinkusiems fotografams. „Kai rengiau savo gimtadienio šventę, pirkau daug gėrimų, nes bijojau, kad nepritrūktų. Bet nieko bloga tame neįžvelgiu – kai turi tam tikrų privilegijų, jomis ir naudojiesi. Aš asmeniškai vakarėliuose nevalgau, nebent būčiau labai išalkusi“, – sako Donata.

Žilvinas Žvagulis (43): pats galiu nupirkti bilietą

Atlikėjas Žilvinas Žvagulis neigiamai vertina tuos žmones, kurie bando nemokamai patekti į koncertus ar kitus renginius. „Jei manęs bičiuliai prašo įrašyti į sąrašus, aš pats pasisiūlau jiems nupirkti bilietus į savo koncertą. Juk muzikantams reikia iš kažko gyventi, kas bus, jei nemokamai įleisime kiekvieną pažįstamą žmogų?“ – taip kalbėjo Žilvinas.

Darius Katinas (32): vakarėlių dalyviai daro gėdą


Vengrų restoranų „Csarda“ šeimininkas, kadaise labai mėgęs lankytis vakarėliuose, pastaruoju metu mieliau laiką leidžia namie su taure vyno. „Galiu pasakyti, kad esu puikus vakarėlių svečias: ten užsukęs nei geriu, nei valgau. Juk ne valgyti ir gerti mes ten susirenkame. Kartais, pasižiūrėjus iš šono, apima gėda, kai matai, kaip svečiai puola prie tų stalų ir išeina iš vakarėlio pilnais skrandžiais, išpampusiais pilvais. Man per vakarą užtenka kelių taurių vandens“, – sako Darius.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką