Dabar populiaru
Publikuota: 2008 balandžio 30d. 16:15

„Keliukės“ Evelinos prisiminimai: tėvas mušdavo mamą

Foto naujienai: „Keliukės“ Evelinos prisiminimai: tėvas mušdavo mamą
zmones24.lt / Foto naujienai: „Keliukės“ Evelinos prisiminimai: tėvas mušdavo mamą

Dvidešimtmetė „Kelio į žvaigždes 3“ dalyvė Evelina - vienintelė iš visų realybės šou dalyvių buvo jau ištekėjusi ir augino dar metų neturėjusį sūnelį Eriką.

Dvidešimtmetė „Kelio į žvaigždes 3“ dalyvė Evelina - vienintelė iš visų realybės šou dalyvių buvo jau ištekėjusi ir augino dar metų neturėjusį sūnelį Eriką. Smulkutė, tarsi pasakos „Coliukė“ herojė, iš tiesų yra trapi tik iš pažiūros. Vaikystėje Evelinai teko pavaduoti sunkiai sergančią mamą - dirbti sunkų darbą, o taip pat nuolat važinėti į koncertus ir taupyti pinigus ateities svajonei - butui. Evelina iš vaikystės ištrauks vaizdų apie tėtį, prisimins kelis skausmingus epizodus, kaip antai: batas, lekiantis iš tėvo rankų mamos link... Evelina visą „Istorijų“ filmavimą dedikavo mamai: ji rūpinosi, ji vežiojo, ji tarėsi, ji nukentėjo. Neseniai vienas, tikėtina, kaimynės, anoniminis skambutis vos nesugriovė jųdviejų santykių. Spaudoje buvo klausiama, ar Evelina sumušė mamą, kuri dėl traumos esą net bijanti pasirodyti gatvėje. Evelina visa tai vadina nesąmone: „Juk nieko brangesnio ir nieko šventesnio nėra už gyvybę suteikusią mamą“, - svarsto jaunoji dainininkė. Vos užsiminus apie spaudoje mirgėjusias skaudžias antraštes, Evelinos veidą surakina pyktis: kaip jie taip galėjo rašyti?!“.
Skaudų ir dar nematytą dainininkės Evelinos pasakojimą apie praeitį, kurią ji prisimena su ašaromis galėsite pamatyti šeštadienį LNK „Istorijose“
Temos: 2 Tėtis Mama

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką