TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kitą penktadienį – paskutinė „Nekviestos meilės“ serija

Foto naujienai: Kitą penktadienį – paskutinė „Nekviestos meilės“  serija
zmones24.lt / LNK nuotr.
Šaltinis: 15min
0
A A

381 serija, šimtai tūkstančių minučių meilės, bučinių, ašarų, apsikabinimų. Vestuvės, laidotuvės, susitikimai ir išsiskyrimai. Mėlynės ant veido, pistoletų šūviai, apgavystės, sužlugę verslai ir iširusios santuokos...

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

381 serija, šimtai tūkstančių minučių meilės, bučinių, ašarų, apsikabinimų. Vestuvės, laidotuvės, susitikimai ir išsiskyrimai. Mėlynės ant veido, pistoletų šūviai, apgavystės, sužlugę verslai ir iširusios santuokos. Pabėgusios nuotakos ir nesugauti skriaudėjai. Treji metai eteryje beveik kasdien nuo 2007-ųjų sausio.


Po dviejų savaičių visa tai baigsis. LNK serialas „Nekviesta meilė" artėja link pabaigos. Dar kelios serijos ir bus galima rašyti „Nekviestos meilės" istoriją. „Nekviestos meilės", kuri tapo ilgiausiu lietuvišku serialu Lietuvos istorijoje, aplenkęs legendinę „Petraičių šeimyną" su 340 serijų.


Jame vaidino net 167 profesionalūs aktoriai, dar penkiasdešimt pasirodė epizoduose. Scenarijų rašė 11 scenaristų. Režisavo trys režisieriai - Alvydas Šlepikas, Saulius Balandis ir Kristina Kunčinaitė.

Viskas prasidėjo nuo dviejų vyrų sumanymo.  Prodiuseris ir krepšininkas Rolandas Skaisgirys ir aktorius, rašytojas, režisierius Alvydas Šlepikas  nusprendė kurti serialą apie... save. Keturiasdešimtmečius vyrus, kuriems gyvenimas  toks pats įdomus, kaip ir dvidešimtmečiams : su meilėmis, nuotykiais, dramomis, laimės akimirkomis.


„Pati pradžia - atsispirta iš mūsų gyvenimo. Serialo centre du broliai - Andrius ir Steponas Žviniai. Per tuos trejus serialo metus buvo daug lyrinių nukrypimų, bet pačioje serialo pabaigoje vėl grįžtame prie to, nuo ko pradėjome. Steponas ir Andrius lieka prie suskilusios geldos", - apie serialo pabaigą kalba prodiuseris Rolandas Skaisgirys.


„Nekviestos meilės" finalinėse serijose - vėl kartu pamėgtoji Baronų šeimynėlė: Mėta (Inga Jankauskaitė), Angelina (Larisa Kaplopakaitė), Rudolfas (Adolfas Večerskis).

„Baigiame tuo, kuo pradėjome. Serialas baigiasi dviprasmiškai. Vieniems - hapiendas, kitiems - ne", - šypsosi R. Skaisgirys.


Prodiuseris bijo žadėti, kad čia - jau pati pabaiga.

„Gyvenimas tęsiasi. Mūsų herojams irgi. Man tas serialas dar gyvas", - sako R. Skaisgirys, nors filmavimai jau nebevyksta.

„Gal dar bus serijų, - viliasi ir kino, fotografijos kritikas, aistringas „Nekviestos meilės" žiūrovas Skirmantas Valiulis. - „Nekviesta meilė" yra ne tik ilgiausias bet ir geriausias lietuviškas serialas. Dabar yra su kuo palyginti".


Pasak S. Valiulio, „Nekviestos meilės" sėkmė - serialo aktoriai. „Jų net buvimas ekrane yra magija. Jiems net nereikia tekstų. Susigyvenau su  „Nekviestos meilės" herojais. Jie tapo mano šeimos nariais - kaip Mikė Pūkuotukas ar Simpsonai".

S. Valiulis iki šiol stengiasi nepraleisti nė vienos serialo „Nekviesta meilė" serijos. Jei kurios negali pasižiūrėti - laukia kartojimo arba įsirašo.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką