Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2014 05 27, 16:03

KK2: dvi muzikinės grupės dalinasi vienu pseudonimu

Vėl į plaukus kibo „Kitokios“ ir kitokios „Kitokios“. Išklausę abi puses, LNK laidos KK2 žurnalistai konstatavo: užpavydėjo merginos vienos kitoms vaikinų, mašinų, iškilumų ir dainų.
„Kitokios“: Renata Klimaitytė, Oksana Šklėriūtė ir Alvyda Chmelevskytė
„Kitokios“: Renata Klimaitytė, Oksana Šklėriūtė ir Alvyda Chmelevskytė / Vaiste Fotografija

Baisiausia tai, kad juodosios „Kitokios“, Indrė Burlinskaitė ir Greta Lebedeva, neva sulaužė merginų natūralaus grožio taisykles. Buvo sutarta, kad „Kitokios“ bus kitokios nei kitų grupių merginos. Kitokios tuo, jog nesididins krūtų, nesidės perukų ir nesilipins dirbtinių blakstienų bei nagų. O „Kitokios“ brunetės prisilipino dirbtines blakstienas ir nagus. Kilo baisus skandalas, kurį šį antradienio vakarą 19.30 val. narplios populiarioji KK2.  

„Grupės politika skatino eiti per kitokią prizmę, šiek tiek daugiau natūralumo. O dabar jos stovi su prisegtais plaukais plaukų perukų salone, vien dėl to, kad joms nemokamai duotų plaukus“, – piktinasi Oksana Šklėriūtė ir Renata Klimaitytė iš „Kitokių“.  

„Kas joms yra? Nesuprantu... Taigi jos pačios su priaugintais plaukais, visos. Visą laiką Renata su priaugintais plaukais, Oksana su priaugintais plaukais. Renata ir blakstienas auginasi“, – skaičiuoja Indrė.

KK2 išsiaiškino, kad, pasak patentų biuro, šiuo metu vardas „Kitokios“ priklauso abiem grupėms. Nė viena grupė dar negavo sertifikato. Teisę koncertuoti su pavadinimu „Kitokios“ turi teisę ir grupė „Kitokios“, ir kita grupė – „Kitokios“.  Tuo būdu Lietuvoje įvyko unikalus reiškinys – gimė dvi grupės su tokiu pačiu pavadinimu „Kitokios“. Svarbu, kad ne tokios pačios.

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

tv.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką