Dabar populiaru
Publikuota: 2009 kovo 13d. 14:42

Ko naktiniame Vilniuje ieško atlikėja Faina?

Foto naujienai: Ko naktiniame Vilniuje ieško atlikėja Faina?
zmones24.lt / „Solist naujienos“ nuotr.

Atlikėja Faina su simpatišku tamsiaplaukiu vaikinu! Porelė pastebėta klaidžiojanti sutemusio Vilniaus gatvėse net keletą vakarų.

Atlikėja Faina su simpatišku tamsiaplaukiu vaikinu! Porelė pastebėta klaidžiojanti sutemusio Vilniaus gatvėse net keletą vakarų. Kas tai? Romantiški įsimylėjėlių pasivaikščiojimai gurkšnojant šiltą kavą? „Oi, ne ne – tik nebepirškit manęs ir vėl su pirmu pastebėtu vaikinu“, – juokiasi dainininkė. „Ne paslaptis, jog man beprotiškai patinka fotografuotis. Galėčiau tai daryti nuo ryto iki vakaro. Jei per dieną nenusifotografuoju nė karto, mano diena būna niūri“, – tvirtina mergina.

Paklausta, ar naktiniame Vilniaus fone ji pozuoja žaviam nepažįstamajam, dainininkė tik garsiai nusikvatojo: „Ne ne ne! Savo pačios nuotraukų jau turiu tiek, kad galėčiau jomis išklijuoti viso savo buto sienas. Mano draugas fotografas įkalbėjo mane į rankas paimti fotoaparatą ir pabandyti tapti fotografijos mėgėja. Naujasis užsiėmimas, prisipažinsiu, tik iš pirmo žvilgsnio pasirodė lengvas ir nesudėtingas. Kai mane pradėjo mokyti įvairių techninių dalykų, pašiurpau, kiek visko fotografams reikia žinoti. Prisipažinsiu – dabar manau, jog pozuoti šimtąkart lengviau nei padaryti gerą kadrą“, – apie savo naują aistrą nesustodama pasakojo Faina.

Ir vis dėlto, ką ji veikia su tamsiaplaukiu gražuoliu naktinio Vilniaus gatvėse? „Šiuo metu draugas mane moko fotografuoti naktį. Tai labai sudėtinga, bet labai labai gražu. Žinoma, jei kadras pavyksta“, – sakė mergina. Tačiau apie profesionalios fotografės karjerą Faina kalba atsargiai. „Nenoriu važiuoti dviem dviračiais vienu metu. Šiame gyvenimo etape muzika man yra svarbiausia. Noriu tobulinti savo muzikinius duomenis. Fotografija tėra hobis, kuris padeda atsipalaiduoti po sunkios dienos, koncertų ar repeticijų“, – sako Faina. Bet mergina prisipažino, kad šiandien savo „muilinukę” jau ruošiasi paslėpti giliai spintoje. Dainininkė planuoja kuo greičiau įsigyti pirmąjį veidrodinį fotoaparatą.
Pokalbio pabaigoje Faina pažadėjo, jog ateityje būtinai surengs savo mėgėjiškų fotografijų parodėlę, į kurią sukvies artimiausius savo draugus, pažįstamus ir, žinoma, gerbėjus.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką