Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 23d. 13:28

Kristina Gandžumian: „Veiklumas man įgimtas“

Foto naujienai: Kristina Gandžumian: „Veiklumas man įgimtas“
zmones24.lt / Tomo Kapočiaus nuotrauka

Po skyrybų su buvusiu sutuoktiniu dizaineriu Seržu Gandžumianu moteris tarsi atgimė: susidomėjo kinų daile, astrologija.

Po skyrybų su buvusiu sutuoktiniu dizaineriu Seržu Gandžumianu moteris tarsi atgimė: susidomėjo kinų daile, astrologija. O visai neseniai su dviem bičiuliais įkūrė naktinį klubą „Roller“. „Dabar visas mano gyvenimas – ant riedučių“, – spinduliuoja džiaugsmu pašnekovė.

Nemanote, kad jūsų siūloma pramoga išgąsdins ant riedučių stovėti nemokančius lietuvius?

Nėra ko bijoti. Tai – nepaprastai linksma ir aktyvi pramoga. Mažiau mokantiesiems pagelbės klubo instruktoriai. O tie, kurie visai nemoka, gali važiuoti susikibę rankomis trise: iš šonų du mokantieji, viduryje – naujokas. Ir ne taip baisu, ir smagu. Labai norime, kad žmonės, išbandę šią pramogą, suvoktų, kad norint smagiai praleisti laiką ar užmegzti naujų pažinčių nereikia alkoholio ar narkotikų. O kur dar teigiamos emocijos!

Tačiau tai nėra mums įprasti riedučiai?

Ne, jie užsakyti iš Anglijos. Lietuvoje iki šiol tokių nebuvo. Disko stiliaus, keturių ratukų.

Kiek žmonių vienija jūsų klubas?

Šiuo metu kolektyve dvylika žmonių, bet dar ne visi surinkti.

Kaip reagavo jūsų pačios vaikai, sužinoję, kad mama dirbs naktiniame riedučių klube?


Vyresnėlė, tik išgirdusi apie klubo idėją, pradėjo klausinėti, ar galės ir ji važinėti, ar pasiimsiu kartu. Jos akyse mačiau tokį užsidegimą (šypsosi). Abu vaikai jau turi riedučius ir jais važinėja.

Taip drąsiai neriate į pramogų pasaulį? Ar nesibaiminate krizės?

Kai pradėjome steigti riedučių klubą, jau buvo girdėti kalbų apie krizę. Žinau istoriją, kai vienas kinas XX a. pradžioje per didžiąją Amerikos krizę užsidirbo milijonus. Paklaustas, kaip sugebėjo, jis papasakojo, kad atvažiavęs į svetimą šalį nemokėjo anglų kalbos ir nežinojo apie krizę. Taigi jis tiesiog dirbo ir uždirbo. Matyt, tai priklauso nuo žmonių nusiteikimo.

Naujas klubas – ne vienintelė naujiena, kurią pateikėte. Tuo pat metu, kai brandinote klubo idėją, ėmėte lankyti astrologijos kursus. Galėtumėte detalizuoti, kaip tai pakeitė jūsų gyvenimą?


Domėdamasi astrologija, atradau būdų, kaip tam tikrus dalykus pakreipti norima linkme. Su astrologija į mano gyvenimą atėjo daug gerų pokyčių. Visų mūsų gimimo kalendoriuje yra nuorodų, kurias perskaičius paaiškėja sėkmės ar nesėkmės priežastys. Jas žinant tereikia padirbėti su savimi. Žinoma, nugalėti save sunkiausia (šypsosi).

Ar gali būti, kad astrologija ilgainiui išsirutulios į rimtesnę veiklą?

Blogas astrologas – tas pats, kas blogas pranašas. Svajok nesvajojęs – kaip jau išeis, taip. Ne kiekvienas besimokantysis gali tuo užsiimti profesionaliai. Jeigu sugebėsiu, jei bus duota, kodėl ne? Šiai profesijai būtina intuicija, logika, matematika. Astrologija – rimtas mokslas, susiformavęs per tūkstančius metų. Aš ja domiuosi nuo ankstyvos vaikystės, o profesionaliai – tik penkis mėnesius. Esu pirmakursė.

Kur semiatės minėtų žinių?

Astrologės Palmiros Kelertienės mokykloje.

Kaip seniai ji veikia Lietuvoje?

Astrologijos mokykla gyvuoja penkiolika metų. Palmira kurį laiką pati buvo Pavelo Globos mokinė, paskui jie įsteigė astrologijos mokyklą.

Kas paskatino domėtis šia sritimi?

Prieš dvejus metus, padedama Palmiros, susidariau asmeninį horoskopą. Norėjosi, kad tai neliktų vien mėgėjiškame lygmenyje, o peraugtų į kažką rimtesnio. Dabar laukia penkeri metai studijų.

Tikriausiai jau ir prognozuoti pramokote?

Šiuo metu mokomės sudaryti horoskopus, apibūdinti asmenybes pagal zodiako ženklus, išvaizdą, psichologiją. Prognozuoti mokysimės kiek vėliau. Kiekvieną kartą gauname ir namų darbų. Nors juos aš, galima sakyti, nuo mažens atlikdavau (šypsosi). Atsimenu save, vis astrologines knygutes skaitančią ir aplinkinių klausinėjančią, kas kada gimęs.

Vadinasi, labai greitai dalysite patarimus kitiems?

Su patarimais reikia elgtis labai atsargiai. Negalima jais švaistytis! Na, nebent pats žmogus to paprašytų. Duodamas patarimą, esi atsakingas už tolesnius veiksmus. Kita vertus, dalydamas patarimus niekieno neprašomas, gali sukelti ir priešingą reakciją.

Smalsu, ar prie viešumo jau pripratote?


Na, aš jo nesureikšminu. Dažnai būnu paskendusi savo mintyse ir nepastebiu, kas vyksta aplink mane. Pažįstami dažniau nusistebi, kad žmonės į mane žiūri, o aš einu ir praeinu.

Laisvalaikiu vis dar prisėdate prie kinų dailės kūrinių?

Žinoma, tai – viena iš mano aistrų. Tiek kinų dailė, tiek astrologija atėjo iš vaikystės. Nuo keturiolikos metų piešiau. Vaikai dar nėra sugadinti aplinkinių įtakos, todėl žino, ko iš tiesų nori (šypsosi). Šiandien jaučiuosi grįžusi prie savo ištakų. Žinoma, prieš tai buvo ilgas darbas su savimi: meditacijos ir pan. Jeigu žmogus tobulėja, jis pradeda eiti savo keliu, kuriame kliūčių ir neteisingų pasirinkimų mažėja.

Tikriausiai savo piešiniais esate apdovanojusi visas drauges?

Kad Lietuvoje tų draugių ne tiek daug likę… Viena iš jų kartu su manimi piešia, kita po pasaulį važinėja. Šiuo metu mama visus mano paveikslus susigriebusi. Ji – didžiausia mano kūrinių gerbėja.

Į naujai užsimezgusias pažintis žiūrite atsargiai?


Ne taip paprasta sutikti tikrų draugų. Pažįstamų gali būti daug, o draugus patikrina laikas ir tam tikri įvykiai. Ne veltui sakoma, kad draugą nelaimėje pažinsi. Pačių artimiausių tikrai neturiu daug. Ištikimų draugų ratas siauras.

Kristina, jūs veikli iš prigimties ar dabar toks etapas, kai norisi atsiduoti visoms sritims?


Nuo mažens tokia esu (šypsosi). Mokykloje buvau mokinių tarybos pirmininkė, universitete – seniūnė, dabar priklausau Lietuvos tėvų forumo Vilniaus miesto iniciatyvinei grupei. Dalyvauju visuomeninėje veikloje, domiuosi mokyklų ir vaikų darželių reikalais. Manau, tai – įgimta savybė.

Nei veiklos, nei pomėgių jums netrūksta. O dar dvi atžalos… Kas gelbsti auginant Ani bei Aaroną išsiskyrus keliams su buvusiu vyru dizaineriu Seržu Gandžumianu?

Dabar su abiem vaikais gyvenu pas savo tėvus, jie nepaprastai daug padeda. Seržas dažniausiai savaitgalius su vaikais leidžia. Bet čia geriau nei tas pusmetis, kai vaikai tėtį tik per televizorių matydavo…

Su Seržu išsiskyrėte taikiai?

Drabstymasis puvais man svetimas. Gal ir esu apie jį ką nors negero pasakiusi, bet tikiu, kad galima viską išspręsti taikiai ir gražiai. Mano tikslas buvo tapti su Seržu gerais draugais ir susitarti be pykčio. Mes iki šiol gražiai bendraujame.

Kas jūsų šeimos kulinaras?

Mano tėtis – didysis kulinaras. Jis savaitgaliais žiūri J. Oliverio šou ir gamina pagal jo receptus, dar nuo savęs prideda. Tėčiui tai – ne vien pomėgis, bet ir poreikis (juokiasi). Mūsų šeimoje tai, kas susiję su inžinerija ir statyba, atitenka mamai, o kas su maistu – tėtei. Aš taip pat jaučiu silpnybę sukiotis virtuvėje.

Koks jūsų gyvenimo kredo?

Elkis su kitais taip, kaip nori, kad su tavimi elgtųsi.

Manote, kad po kiekvieno veiksmo seka atoveiksmis?


Nieko nebūna be priežasties. Patys žmonės pritraukia tai, ką turi šiuo metu. Žinoma, kažką atsinešame ir iš praėjusio gyvenimo, bet čia jau – sudėtingesnis dalykas. Kiekvienas iš mūsų gimsta turėdamas tam tikrą misiją. Ar ją įvykdysime, priklauso nuo kiekvieno individualiai.

Tikite reinkarnacija?

Žinoma. Kiek mokslininkų, dirbančių šioje srityje... Kiek knygų ta tema prirašyta…

Vadinasi, visai tikėtina, kad po mirties išskrisite drugeliu?


O, tai būtų nuostabu! Mano Saulė yra Skorpione. O šio ženklo atstovui aukščiausias evoliucijos lygis būtų pavirsti drugeliu. Bet čia aukščiausias pilotažas. Siektinumas (šypsosi).
Temos: 1 Skyrybos
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką