Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2008 sausio 30d. 00:00

Kristina ir Mindaugas Pikūnai: su nauja laime!

Kristina ir Mindaugas Pikūnai
zmones24.lt / Gretos Skaraitienės nuotrauka
Dar visai neseniai draugai, pažįstami ir kiti žmonės ją pažinojo kaip Kristiną VESELIENĘ (35), buvusią „MTV Baltic Networks" generalinio direktoriaus Mariaus Veselio žmoną.
Dar visai neseniai draugai, pažįstami ir kiti žmonės ją pažinojo kaip Kristiną VESELIENĘ (35), buvusią „MTV Baltic Networks" generalinio direktoriaus Mariaus Veselio žmoną. Tačiau šių metų sausio 10-ąją ryšių su visuomene agentūros „Bendravimo formos" direktorė pasirinko antrojo vyro, Septintosios dienos adventistų bažnyčios bendruomenės pastoriaus Mindaugo PIKŪNO (32), pavardę ir tapo Kristina Pikūne.
Lygiai prieš dvi savaites, ketvirtadienį, po pusantrų metų draugystės pora pasirašė civilinį-teisinį susitarimą, o vakare, dalyvaujant artimiesiems, draugams ir bičiuliams, jų santuoka buvo palaiminta. Ceremonija truko apie pusvalandį, po jos, kaip įprasta, puošniai atrodantys jaunavedžiai buvo apipilti sveikinimais, o anksti ryte dviese jau skrido į Egiptą.
Kristinai šis metų laikas bus įsimintinas ne tik dėl šio, bet ir dėl kito džiugaus įvykio - lygiai prieš metus sausio 13 dieną vyresnioji jos dukra Gabrielė (8) atsibudo iš komos. Kaip pati sako, - gimė antrą kartą. Penkiametė Patricija per nelemtąją automolilio avariją susižalojo mažiau.
Tačiau dabar visos bėdos jau praeityje. Nors mergaitės norėtų, kad tėvai būtų kartu, abi puikiai sutaria su dabar jau oficialiu mamos vyru. Kristinai tai buvo labai svarbu prieš apsisprendžiant antrą kartą kurti šeimą. O kaip į buvusios žmonos laimę reagavo pirmas vyras? „Marius stebisi, kad galiu pasitikėti vyrais, - nusišypso Kristina. - Bet juk aš pasitikiu Mindaugu, o ne visais kitais."

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Temos: 1 Žurnalai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

01:02
46:06
01:10

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Interviu 15MAX
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką