Dabar populiaru
Publikuota: 2009 kovo 13d. 11:45

Kristina Karalytė-Sniegė: norėjau tapti ragana

Foto naujienai: Kristina Karalytė-Sniegė: norėjau tapti ragana
zmones24.lt / Viganto Ovadnevo nuotrauka

„Esu laiminga“, – šypsosi Sniegė ir be jokių išsisukinėjimų sutinka papasakoti apie pirmus žingsnius muzikos pasaulyje, kovą su antsvoriu ir ką tik pasibaigusią didelę meilę.

Vardas, pavardė: Kristina Karalytė.
Gimimo data, vieta: 1985 05 27, Vilnius.
Šeima, kurioje gimė: mama – darželio auklėtoja; vienturtė.
Šeiminė padėtis: netekėjusi.
Pasiekimai: poezijos vakarų dalyvė ir laureatė; baigė Vilniaus universitetą, prancūzų kalbos filologiją; grupės „ŠokoLedas“ narė, dainų autorė.

„Esu laiminga“, – šypsosi Sniegė ir be jokių išsisukinėjimų sutinka papasakoti apie pirmus žingsnius muzikos pasaulyje, kovą su antsvoriu ir ką tik pasibaigusią didelę meilę.

Iš gatvės – į žvaigždes

„Muzika – mano gyvenimo tikslas, – sako Sniegė ir primena, kaip ji atsidūrė šou versle. – Aš sėdėdavau gatvėje ir grodavau gitara – norėjau ne tik pinigų užsidirbti, bet ir būti išgirsta, suprasta. Visada buvau kitokia. Mokykloje mane vadino menininke-keistuole-filosofe. Kartą Karina (grupės „69 danguje“ narė – aut. past.) ėjo pro šalį, išgirdo mane dainuojant, užkalbino. Taip gimė mūsų duetas, o vėliau Egmontas subūrė grupę „ŠokoLedas“. Kol kas mano žingsneliai į muzikos pasaulį mažyčiai, bet žinau – pasieksiu tą išsvajotą žvaigždę.“
Prieš dešimt metų Sniegę buvo užvaldžiusi mintis tapti ragana. „Kreipiausi į žinomą Lietuvos raganių – norėjau sekti jo pėdomis. Man pasakė: „Tu pagalvok rimtai, nes kelio atgal jau nebebus.“ Nežinau, kas mane privertė apsigalvoti, bet pas jį nebegrįžau, – pasakoja mergina. – Aš jau seniai supratau, kad daugelį dalykų suvokiu kitaip nei aplinkiniai žmonės. Turiu puikią intuiciją, o apie telepatiją aš net nešneku – tai mano kasdienybė. Kartais juokauju, jog atidarysiu būrimų-patarimų saloną, nes yra žmonių, kuriuos labai teigiamai veikia mano energija. Turiu tikslą – skleisti gėrį“, – neslepia Sniegė.

Meilė baigėsi?

„Esu vieniša, širdies draugo neturiu“, – iš nuostabos net išsižioti priverčia Sniegė. Regis, visai neseniai skaičiau nuostabią jos ir grupės „ŠokoLedas“ vadybininko Lino meilės istoriją, išspausdintą viename dienraštyje: „Ji jam rašo dainas, jis jai dovanoja popierinių gėlių. Jų meilė suliepsnojo netikėtai. Sniegės ir Lino draugystė virto tikra pasaka.“ „Filmais apie meilę iš tiesų verta tikėti, nes ir realiame gyvenime būna. Net kai jų nesitiki...“ – prieš kelerius metus sakė atlikėja.
„Keista, nes aš neseniai dar kartą perskaičiau tą istoriją. Buvo labai gražu... Tačiau gyvenime taip jau būna: vieną dieną tai yra, kitą – jau nebe. Esu turėjusi tiek daug skausmingų išgyvenimų, kad išmokau į juos nebereaguoti. Visiems aplinkiniams mūsų skyrybos buvo be galo netikėtos. Jie vis dar netiki ir kasdien klausinėja: „Ar jau susitaikėte? Dar ne? Tai kada?“
Kelerius metus Sniegė ir Linas gyveno kartu. „Gali būti, kad meilei yra ribotas laikas. Gal mes savo laiką jau išnaudojome... Sugyvenome labai gražiai, nebuvo jokių konfliktų. Tai žmogus, kurį aš myliu iki šiol. Kaip savo vaiką. Jaučiu pareigą juo rūpintis. Ir tiltų nedeginu. Viską į vietas surikiuos laikas“, – sako Sniegė.
Mergina neslepia, kad su tuo žmogumi norėjo praleisti visą gyvenimą. „Buvom nusipirkę žiedus. Dar ne vestuvinius. Tai buvo sielų draugystės simbolis. Galbūt rimtiems santykiams dar buvau per jauna. Draugavome ne vienerius metus, kažkur santykiai turėjo nuvesti, o aš dar nenorėjau nei vestuvių, nei vaikų. Svajojau dainuoti – dainuoju, svajojau surasti didelę meilę – aš ją suradau. Dabar didžiausia mano svajonė – iškilti muzikos srityje. Noriu nuversti kalnus“, – neslepia Sniegė.

Visi mane vadino stora

Atlikėja nevengia ir kitos, daugeliui jaunų merginų skaudžios, temos – dietos. „Galiu apie tai pasakoti daug – kad tik kažkam padėtų. Kiek save prisimenu, vaikinams aš niekada nerūpėjau. Skaudžiai tai išgyvenau, rašiau jiems dainas... Kai patekau į pramogų verslą, pradėjau skaityti komentarus internete – visi mane vadino stora. Jaučiausi nemaloniai ir puikiai suvokiau, jog esu scenos žmogus, todėl privalau ne tik gerai dainuoti, bet ir gerai atrodyti. Visada jaučiausi protinga, bet negraži. O norėjau būti ir graži, ir liekna“, – sako Sniegė.
Mergina pasirinko patį sunkiausią kelią – keisti gyvenimo būdą. „Buvo be galo sunku: valgiau labai mažais kiekiais ir dažnai, turėjau netingėti maistą gaminti pati, daug sportavau. Mano tikslas buvo iš pačių nekaloringiausių produktų pasirinkti tik tai, kas man skanu, kad nesikankinčiau“, – šypsosi Sniegė.
Šiandien mergina sveria aštuoniais kilogramais mažiau. „Aš be galo savimi didžiuojuosi. Tas rezultatas, kurį rodo svarstyklės, man sukelia tikrą euforiją“, – sako Sniegė.
Yra žmonių, kurie tvirtina, kad kilogramai laimės nei prideda, nei atima. „Aš prieštarauju. Esu žiauriai laiminga. Šalia kiekvieno vyro dabar jaučiuosi tokia mažytė... Ir kai pakelia mane ant rankų, jau nebesibaiminu, ar jam ne per sunku“, - juokiasi mergina.
Temos: 1 „Šokoledas“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

02:04
25:37
01:22

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką