Dabar populiaru
Publikuota: 2007 gruodžio 7d. 00:00

Kristupas ir Jurgita Krivickai: dukra yra, knygos – nebus

Foto naujienai: Kristupas ir Jurgita Krivickai: dukra yra, knygos – nebus
zmones24.lt / Gretos Skaraitienės nuotrauka

Šiais metais televizijos prodiuseris Kristupas KRIVICKAS (28) turės rimtai sukti galvą, kokią dovaną po Kalėdų eglute padėti ne tik beveik trejų Atėnei, bet ir ką tik gimusiai antrai dukrelei.

Šiais metais televizijos prodiuseris Kristupas KRIVICKAS (28) turės rimtai sukti galvą, kokią dovaną po Kalėdų eglute padėti ne tik beveik trejų Atėnei, bet ir ką tik gimusiai antrai dukrelei. Praėjusį savaitgalį kartu su mama Jurgita (25) jos iš ligoninės grįžo namo. „Jurgita laikėsi puikiai, - gyrė žmoną. - Pagimdė taip greitai, kad nė nespėjau atvažiuoti." Kristupas juokauja, kad šis darbas Jurgitai puikiai sekasi, todėl galimybė susilaukti dar vienos atžalos neatmetama. Vardo mažylė kol kas neturi. „Nėra jokių variantų", - ramiai sako Kristupas, iki šiol neįvykdęs žmonos duotos užduoties susapnuoti ir antrosios atžalos vardą.
Apie savo knygą, kuri turėjo pasirodyti tuo pat metu, kaip ir dukrelė, TV prodiuseris kalba ne taip džiaugsmingai. „Jos nebus! - nukerta. - Viską gerai apsvarstęs nusprendžiau, kad iš knygos pelningo biznio nepadarysiu. Kai pradėjau apie ją kalbėti, pramogų pasaulis labai sujudo. Kai kurie potencialūs herojai pasiūlė kur kas naudingesnius sandorius, nei galėjau tikėtis."

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką