Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 6d. 14:04

„Lemon Joy“ pristato naują dainą

Foto naujienai: „Lemon Joy“ pristato naują dainą
zmones24.lt / Viganto Ovadnevo nuotrauka

Grupę „Lemon Joy“ galima pavadinti bene rečiausiai savo dainas publikai pristatančia Lietuvos grupe, tačiau kiekvienas naujas kūrinys muzikos gerbėjams tampa tikru įvykiu.

Grupę „Lemon Joy“ galima pavadinti bene rečiausiai savo dainas publikai pristatančia Lietuvos grupe, tačiau kiekvienas naujas kūrinys muzikos gerbėjams tampa tikru įvykiu. Po ilgos tylos „Lemon Joy“ pristato savo naujausią radijo singlą „Nekęsk manęs dar stipriau“, kuris jau pasiekė Lietuvos radijo stotis.

Dainos autorius ir grupės „Lemon Joy“ lyderis Igoris Kofas sako esąs visiškai patenkintas naujos dainos skambesiu, kuriame susipina aistra, ironija, šiek tiek senoviškas skambesys ir lengvai jaučiamas griežtumas. „Ši daina ypatinga tuo, kad priešingai nei daugelis kitų dainų, buvo sukurta akimirksniu. Viso kūrybos proceso metu jaučiau neeilinę nuotaiką, kurios dėka ši daina ir tampa ypatinga“, – sakė Igoris Kofas.

Naujausias ir ilgai lauktas grupės kūrinys „Nekęsk manęs dar stipriau“ pirmą kartą buvo atliktas sausio mėnesį Vilniuje „Champagne“ bare vykusiame soliniame „Lemon Joy“ koncerte. Šią dainą jau galima išgirsti grupės „Frype“ ir „MySpace“ svetainėse, netrukus daina suskambės ir lietuviškose radijo stotyse.

Kol kas paskutinysis grupės studijinis albumas „1210“, kritikų pripažintas geriausiu ir brandžiausiu „Lemon Joy“ albumu, buvo išleistas lygiai prieš trejus metus. Šis albumas ne veltui buvo minimas tarp geriausiųjų tiek „Bravo“, tiek „Radiocentro“ apdovanojimuose, tad hitais tapusios dainos „Ne apie mus (Koks pašėlęs tempas)“, „Ten, kur mylėjau“, „Pirmosios gėlės (Baltoj tyloj)“, „Arčiau“, „Viskuo tikiu“ ir ankstesnių grupės albumu kūriniai per visus šiuos metus nebuvo pamiršti nei radijo stočių, nei gerbėjų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką