Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 22d. 14:08

Ligitas Kernagis prieš tris mėnesius susilaukė dukters!

Foto naujienai: Ligitas Kernagis prieš tris mėnesius susilaukė dukters!
zmones24.lt / Nuotrauka iš asmeninio albumo

Nors naujasis Seimas dirba tik pusmetį, tačiau apie buvusį dainininką Ligitą Kernagį jau išgirdome įvairių kalbų.

Vardas, pavardė: Ligitas Kernagis.

Gimimo data, vieta: 1963 08 26, Panevėžio r.

Šeiminė padėtis: nevedęs; gyvenimo draugė - Neringa; turi du vaikus - sūnų Marką (11) ir dukrą Šarlotę (3 mėn.)

Išsilavinimas: Kauno politechnikos institute (dabar Kauno Technologijos universitetas) įgijo energetikos inžinerijos specialybę.

Pasiekimai: didžiausias gyvenimo laimėjimas - pelnytas žmonių pasitikėjimas, nes tik jų dėka tapo parlamentaru; vedė televizijos laidas „Niekada nesakyk niekada“ ir „Džemas“.


Nors naujasis Seimas dirba tik pusmetį, tačiau apie buvusį dainininką Ligitą Kernagį jau išgirdome įvairių kalbų. Sklinda šnekos, kad jis dirbo suteneriu, turi daug nesantuokinių vaikų ir yra asmeninis Arūno Valinsko (42) brendžio pilstytojas. Tik „Privatu!“ tautos išrinktasis atskleidė, kas yra tiesa, o kas - šmeižtas.


- Ligitai, kaip pasikeitė Jūsų gyvenimas tapus Seimo nariu? Kasdien pradėjote dėvėti kostiumą. Gal atsisakėte vizitų į striptizo barus?


- Nejaugi kas nors pakito pradėjus dėvėti kostiumą? Man esminis skirtumas, kad mano pečius užgulė atsakomybė priimant įstatymus. Man neatrodo, kad aš pasikeičiau. Pakito tik mano aplinka ir žurnalistų požiūris į mane, o mano - į jų.


- Pastaruoju metu Jumis labai domisi žurnalistai, tačiau be politinės veiklos visiems maga sužinoti apie Jūsų asmeninį gyvenimą. Vis dėlto ne kiekvienas išgirsta Jūsų atsakymus. Kodėl?


- Aš saugau savo aplinką nuo apkalbų. Puikiai žinau, kaip viską galima interpretuoti. Galiu papasakoti viską vienaip, bet pateikta bus kitaip. O tada susidaro klaidingas įspūdis. Ypač pastaruoju metu žurnalistai stengiasi iš manęs padaryti donžuaną, daugiavaikį tėvą, nors faktų apie tai nepateikia.


- Tuomet pirmyn! Dabar pats laikas papasakoti apie tikrus ir tariamus vaikus...


- Aš turiu du vaikus, abiem daviau savo pavardę. Vienuolikmečio sūnaus Marko susilaukiau su buvusia gyvenimo drauge Nineta, su kuria pragyvenau daugiau nei dešimt metų. Prieš tris mėnesius sulaukėme dukrytės su dabartine mylimąja Neringa. Abiem savo vaikais rūpinuosi ir labai juos myliu. Atžalos yra pati geriausia mano investicija į ateitį, tai didžiausias turtas.


- Sūnus Markas dabar gyvena su Nineta. Kokie Jūsų santykiai su vaiku?


- Puikiai bendraujame. Aš palikau jiems butą Jonavoje, tvarkingai moku alimentus. Tačiau tai nėra rūpestis. Rūpestis - tai nuolatinis bendravimas su juo, domėjimasis, kaip jam sekasi. Aš visada toks buvau. Kai Markas gimė, jį vežiodavau į masažus, nuvedžiau į karatė būrelį, nors sūnus iš jo paskui pabėgo. Vėliau norėjau, kad vaikas lankytų meno mokyklą, bet Markas jos taip ir nepradėjo lankyti. Buvo laikas, kai sūnų vesdavau pas psichologą, nes jam buvo blogai, kai mes su Nineta skyrėmės. Tuo metu Marko mama jį prieš mane nuteikinėdavo, todėl psichologai paprašė pas juos vesti ne sūnų, o Ninetą...

Deja, mes Lietuvoje civilizuotai nutraukti santykių dar nemokame. Vienas visada būna nuskriaustas. Šiuo atveju Marko mama nebuvo patenkinta... Taigi daugiausia laiko su sūnumi praleisdavau aš, tad sakyti, kad aš Marku nesirūpinu, yra neteisinga.


- Prieš kiek laiko nutraukėte santykius su Nineta?


- Maždaug prieš dešimt metų. Paskui sekė kokie 2-3 skausmingi skyrybų metai.


- Papasakokite plačiau apie prieš tris mėnesius į pasaulį atėjusią dukrą.


- Ji gimė sausio 17 dieną. Šarlotė buvo labai laukta, nes jau seniai svajojau apie dukrą. Todėl esu labai laimingas. Ji ir sūnus Markas - mano ateitis.


- Kaip dabar jaučiatės su naująja drauge Neringa?


- Atvirai pasakius, puikiai! Pyktis nėra kada, o ir nelabai būna dėl ko. Ji šiuo metu gyvena Kaune, kur turi butą, o aš daugiausia laiko praleidžiu Vilniuje, apsistojau Seimo viešbutyje. Savaitgaliais visuomet vykstu pas Neringą.


- Jeigu viskas taip gerai, kodėl nekeliate vestuvių?


- Jei atvirai, tai Neringa nelabai nori. Žinote, kodėl? Nes ji prisiskaitė apie Pinkevičių (Laimučio ir Astos - aut. past.) skyrybas ir pagalvojo, kad po vestuvių meilė gali labai greitai baigtis. Neringa sako: „Ar mums to reikia?“ Negaliu pasakyti, jog ji išsigando, tiesiog Neringa - prietaringa moteris (šypteli).


- Nebijote, kad davatkos Jus užpuls sakydamos, jog Seimo nariui nedera gyventi nesusituokus?


- Bet ką tai pakeis? Manau, kad šeimą sudaro vidinės nuostatos, o ne antspaudas pase. Juk ir bažnyčioje susituokę žmonės išsiskiria! O yra tokių, kurie gyvena nesusituokę ir kartu būna iki gyvenimo pabaigos. Jei žinočiau, kad vestuvės praeis greitai, galėčiau susituokti. Tačiau ne tame esmė. Tai nėra mano gyvenimo prioritetas. Beje, dėl davatkų nesibaiminu. Dabar ne tie laikai...


- Ar tiek daug dirbdamas Jūs randate pakankamai laiko asmeniniam gyvenimui?


- Tiesą pasakius, nelabai. Šiek tiek maža laiko...


- Kokia įprasta Seimo nario Ligito Kernagio darbo diena?


- Paprastai keliuosi 7 valandą ryto, greitai užkandu. Sparčiai peržvelgiu paštą, susiskambinu su trimis savo padėjėjomis, o paskui skubu į komiteto, frakcijos ar plenarinius posėdžius.


- Per pokalbį vis sakote, kad žurnalistai Jus puola nepelnytai. Kaip manote, kodėl?


- Sakoma, kad lietuvis lietuviui - maistas. Todėl nusprendžiau sukurti tokią dainą. Išduosiu kelias teksto eilutes: „Aš lietuvis, tu lietuvis. Aš be tavęs, tu be manęs pražuvęs.“

Naujas kūrinys bus tas, kuris neskiria, o vienija, nes aš nenoriu manyti, kad lietuvis lietuviui yra maistas. Maža to, anksčiau ar vėliau visiems reikia tapti broliais. Kada man kilo mintis sukurti tokią dainą? Kai mane pradėjo valgyti su batais, drabužiais ir šeima (juokiasi).


Juokingiausi gandai apie Ligitą:


1.      Anksčiau dirbo suteneriu Olandijoje, kur veždavo lietuvaites.

„1990-1991 m. aš važiavau dainuoti į Olandiją. Su manimi vyko trys lietuvaitės šokėjos. Prieš tai dirbti į Olandiją važiavo ir Romas Bubnelis, ir Egidijus Sipavičius. Kadangi jie ne politikai, todėl apie šiuos dainininkus niekas nekalbėjo. Anksčiau į tokius gandus nekreipdavau dėmesio, tačiau dabar kažkas iš to nori padaryti triukšmingą skandalą. Melas, kad aš dirbau suteneriu!“


2.      Ligitas Kernagis turi daug nesantuokinių vaikų.

„Pasklido gandas, kad turiu 16 metų dukrą. Bet tai juokinga! Kaip aš galėjau tiek daug metų turėti svajonę susilaukti dukters, jeigu jau prieš 16 metų ją turėjau?! Nelogiška!“


3.      Kad Seimo narį L. Kernagį su dainininke Evelina Bakanoviene (21) sieja kai kas daugiau ne TIK draugystė.

„Ko tik apie mus nekalbėjo... Iš pradžių buvome tėvas ir dukra, vėliau - brolis ir sesuo. Galiausiai buvo kalbama, kad esame vyras ir žmona. Maža to, pasigirdo kalbų, jog Evelina nuo manęs susilaukė sūnaus Eriko. Tai juokinga! Kaip aš galiu pakomentuoti? Manau, turime su Evelina panašių veido bruožų, gal dėl to žmonėms taip atrodo...“


4.      Ligitas Kernagis - asmeninis A. Valinsko brendžio pilstytojas.

„Aš su A. Valinsku prie vieno stalo, kur buvo brendžio, paskutinį kartą sėdėjau turbūt 1993-iaisiais (juokiasi). Dabar dar neteko susėsti ir pabaliavoti.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:09
02:13
02:24

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką