Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lukas Pačkauskas: pirma – krikštynos, o paskui – vestuvės!

Foto naujienai: Lukas Pačkauskas: pirma – krikštynos, o paskui – vestuvės!
zmones24.lt / Nuotrauka iš redakcijos archyvo
Šaltinis: 15min
0
A A

Žinomas muzikantas ir prodiuseris Lukas Pačkauskas prisipažįsta nesitikėjęs, kad humoristinis projektas su Goda Sabutyte sulauks tokio pasisekimo.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
Vardas, pavardė: Lukas Pačkauskas.
Gimimo data, vieta: 1977 09 06, Klaipėda.
Šeima, kurioje gimė: mama Gražina dirba bakteriologijos laboratorijoje, tėtis Laimutis – gydytojas.
Šeiminė padėtis: išsiskyręs, su drauge Vitalija Gudonyte (25) augina sūnų Matą (1,5).
Pasiekimai: 1996 m. muzikinę karjerą pradėjo kaip reperis Lukas; atlikėją ypač išgarsino su garsiu tenoru Virgilijumi Noreika įrašyti kūriniai „Laikas“ ir „Norai“; 2002-aisiais įkūrė grupę „Kastaneda“; išleido ne vieną populiarų albumą ir singlą; prodiusuoja kitų atlikėjų dainas; 2007-ųjų pabaigoje su bičiuliu įkūrė menų akademiją „Idėjų linija“.

Žinomas muzikantas ir prodiuseris Lukas Pačkauskas prisipažįsta nesitikėjęs, kad humoristinis projektas su Goda Sabutyte sulauks tokio pasisekimo: „Tiek aš, tiek Goda dabar esame priversti plėšytis į visas puses.“ Vis dėlto jis neslepia, kad daugiausia vietos jo širdyje užima šeima – mylimoji Vitalija ir sūnelis Matas. „Tiek aš, tiek Goda dabar esame priversti plėšytis į visas puses“, - neslepia atlikėjas.

Iš Austrijos – su trauma

Žinomas atlikėjas ir muzikos prodiuseris Lukas Pačkauskas jau kurį laiką šlubuoja. Skaudanti koja primena nesėkmingą išvyką į Austrijos Kitzbuhelio slidinėjimo kurortą, kuriame neseniai ilsėjosi su drauge Vitalija ir bičiuliais. Kojos traumą atlikėjas patyrė pirmąją viešnagės dieną: Lukas griuvo leisdamasis nuo kalno snieglente. „Didelį skausmą pajutau tik kitą dieną. Prisėdau vienoje iš kavinių, užsisakiau karšto vyno, ant kelio užsidėjau ledo“, – prisimena atlikėjas. Austrų gydytojai nustatė, kad įplyšo raištis. „Kadangi slidinėti nebegalėjau, teko ieškoti kitų malonumų. Aplankiau kelis kaimelius, gretimus kurortus, vietinį muziejų“, – pasakoja Lukas.
Šiuo metu vyras paskendęs darbuose: artėja jo ir Godos Sabutytės albumo išleidimo diena, daug laiko atima jo globojamos Mini-Me albumo įrašai. Žinoma, neužmiršta jis ir grupės „Kastaneda“, kurioje dainuoja su Donatu Baumila-Dūniu, veiklos.

Su Goda – tik kolegos

Luko teigimu, didelio tautiečių palaikymo sulaukęs humoristinis jo ir vienos seksualiausių lietuvaičių Godos duetas gimė atsitiktinai, nors daug kas gali manyti kitaip: „Daug kas galvoja, kad man atsibodo Dūnis, todėl pasikviečiau Godą, nes ji – graži, seksuali ir „ant bangos“. Tačiau istorija visai kitokia. Šio projekto iniciatorius – Stano. Jo studijoje išbandėme daugybę merginų, tarp jų buvo ir labai gerų vokalisčių. Tačiau nė viena nesugebėjo sukurti tokio charakterio, kokio mes norėjome. Kartą į Stano studiją užsuko „69 danguje“ merginos ir Stano pasiūlė Godai padainuoti. Paklausę įrašo, supratome, kad radome tai, ko ieškojome.“
Ar Godą Sabutytę Lukas jau gali priskirti savo bičiulių ratui? „Mes susitinkame tik per koncertus ir filmavimus, juk ji gyvena Kaune, be to, jos darbo grafikas labai įtemptas. Pasišnekame apie viską, išskyrus asmeninį gyvenimą“, - neslepia atlikėjas. Gal populiarioji „šeškė“ jį jau supažindino su savo mylimuoju, krepšininku Šarūnu Jasikevičiumi? „Dar nesupažindino“, - juokiasi jis. – Ar norėčiau susipažinti? Ne mažiau nei su Arvydu Saboniu.“

Draugė nepavyduliauja

O kaip į šį duetą reaguoja širdies draugė? Ar nebijo, kad Goda ims ir susuks Lukui galvą? „Ji supranta, kad mes scenoje flirtuojame tik todėl, kad taip reikia“, – šypsosi atlikėjas.
Ilgą laiką Lukas asmeninį gyvenimą slėpė po devyniais užraktais. Tam buvo svarbių priežasčių. Prieš susipažindamas su Vilniaus pedagoginio universiteto studente Vitalija, dainininkas išgyveno skausmingą skyrybų su žmona procesą. „Kai Vitalija laukėsi, norėjau apsaugoti ją nuo visokių išorinių veiksnių“, – sako jis. Kad žinomas atlikėjas tapo tėvu, žurnalistai „suuodė“ tik praėjus pusei metų po Mato gimimo. Dabar tėvystė – Lukui ypač maloni tema. „Matas – labai judrus vaikas. Dažnai mus pamėgdžioja: tai „grindis šluoja“, tai „telefonu šneka“, tai „pudruojasi“, – kalbant apie sūnų nuo Luko veido nedingsta šypsena. Deja, su Matuku ir Vitalija Lukas praleidžia ne tiek daug laiko, kiek norėtų: „Dažniausiai nuo ryto iki vakaro būnu „Idėjų linijoje“ („Idėjų linija“ – Luko įkurta menų akademija, kurioje vaikai mokosi vaidinti, dainuoti ir šokti – aut. past.). Kai Vitalijai reikia į universitetą, važiuoju namo ir būnu su Matu.“

O vestuvės?

Lukas tikina, jog su sūnumi susitvarko be jokių problemų. „Iš pradžių sauskelnes keisti buvo baisu – jis toks trapus atrodė! Dabar jau reikia saugotis, kad neįspirtų. Beje, puoduką jis jau turi, tik jį naudoja ne pagal paskirtį – tiesiog stumdo po kambarį, – juokiasi pašnekovas. – Prieš gimstant sūnui, galvojau, kad tėvystė – tik didelė atsakomybė ir su ja susijęs stresas. Tačiau stresas būna tik pačioje pradžioje, netrukus jį pakeičia didelis džiaugsmas. Netgi sauskelnes keisti yra malonu, nors tuo metu tvyro ne koks kvapas.“
Ar atlikėjas neketina artimiausiu metu įteisinti santykių su mylima moterimi ir sūnaus mama Vitalija? „Dažniau kalbame ne apie vestuves, o apie Mato krikštynas. Tikrai nenorėčiau sulaukti dienos, kai priėjęs sūnus paklaustų: „Kada mane krikštysite?“ O apie vedybas su Vitalija pasišnekame, bet konkrečios datos nepasakysiu, nes jos dar nenumatėme. Tai įvyks greičiau nei po penkerių metų“, – kvatoja muzikantas.
Menų akademiją įkūręs Lukas dideliu verslininku savęs nelaiko, tad ir su Goda apdainuota krizė jam nelabai baisi. „Tai sunkus verslas. Mes nesitikime iš jo pralobti. Iš tų pinigų, kuriuos surenkame už mokslus, kažkaip verčiamės – sumokame už patalpų nuomą, atsiskaitome su mokytojais už darbą. Suprantu, kad dainavimo ar šokių pamokos nėra pačios svarbiausios, todėl mokinių gali sumažėti. Vis dėlto į viską žiūriu optimistiškai ir tikiuosi, jog mums pavyks išgyventi krizę.“

Donatas Baumila-Dūnis (26)


Donatas Baumila-Dūnis pasiūlymo prisijungti prie Luko ir tapti „Kastanedos“ nariu sulaukė pasibaigus muzikiniam projektui „Dangus“. Ilgai nedvejojęs Dūnis sutiko ir dėlto nė kiek nesigaili. „Įsitraukimas į „Kastanedą“ man padėjo įsitvirtinti pramogų versle. Juk dabar aš ne tik šio dueto narys, bet ir kelių atlikėjų vadybininkas“, – sako Dūnis. Ar jis lengvai įsiliejo į grupę „Kastaneda“? „Kaip visi žinote, Lukas yra ramaus, bet labai draugiško būdo. Kai atėjau į šią grupę, mane ir Luką labai greitai ėmė sieti ne tik darbiniai, bet ir bičiuliški santykiai: kartu eidavome į kiną, vakarėlius. Mūsų santykiai nepasikeitė ir Lukui su Vitalija susilaukus sūnaus“, – teigia jis.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką