Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 18d. 13:24

„Mados reidas“ vyrus kviečia keisti savo stilių!

Foto naujienai: „Mados reidas“ vyrus kviečia keisti savo stilių!
zmones24.lt / TV3 nuotr.

Laida apie stilių ir madą „Mados reidas“ pastebėjo, kad nors moterys ir pradėjo daug atidžiau kurti savo stilių, vyriškajai auditorijai dėmesio šiuo klausimu skiriama vis dar per mažai.

Laida apie stilių ir madą „Mados reidas“ pastebėjo, kad nors moterys ir pradėjo daug atidžiau kurti savo stilių, vyriškajai auditorijai dėmesio šiuo klausimu skiriama vis dar per mažai.
„Mados reido“ kūrėjai inicijuoja stiliaus pakeitimo akciją, kurioje visas dėmesys bus skiriamas tik vyrams ir vaikinams bei jų išvaizdos metamorfozėms. Jau nuo vasario 17 dienos visi šia naujove susidomėję vyriškosios lyties atstovai galės užpildyti anketas ir pateikti savo kanditatūras pasikeitimams. Anketas „Mados reido“ žiūrovai ras TV6 televizijos tinklalapyje arba galės atsiųsti paštu laidos kūrėjams.
„Kai gausime visas anketas, atrinksime keturis vaikinus, kuriems pasikeitimo akcija atneštų daugiausiai naudos, ir pakviesime juos į savo laidą. Mūsų pasirinkimą gali lemti tiek labiausiai pasikeitimų reikalaujanti išvaizda, tiek ir originaliausia anketa arba geriausia motyvacija“, – sako „Mados reido“ vedėjas Mantas Petruškevičius.
Laimingiausiems vyrukams teks žymiausių Lietuvos dizainerių patarimai bei stiliaus idėjos ir išvaizdos pakeitimas „nuo iki“. Kokie garsūs stilistai ir dizaineriai talkins Mantui Petruškevičiui, laidos kūrėjai kol kas neatskleidžia, tik pabrėžia, kad Lietuvos vyrų stilių keis išties profesionali komanda.
Stiliaus keitimo akcijoje dalyvaujantys vyrai pasikeis ne tik įprastą garderobą, bet ir atsinaujins išoriškai – naujas kirpimas, naujas stilius ir jo detalės ne tik pakeis akcijos dalyvius, šios permainos galėtų padėti vyrams jaustis drąsiau ir labiau pasitikėti savimi.
„Pasikeitusi išvaizda, pagerėjęs įvaizdis ir stilius gali atnešti labai daug gerų permainų ir asmeniniame gyvenime. Jei žmogui stinga pasitikėjimo savimi arba stiliaus pajautimo – ši akcija pasiruošusi padėti. Išorės pasikeitimai atneša daugiau vidinio pasitikėjimo ir asmeninio komforto, atsiranda gera nuotaika“, – apie „Mados reido“ inicijuojama stiliaus keitimo akciją vyrams pasakoja Mantas Petruškevičius.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką