TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Mango“ merginos vėl kartu!

Foto naujienai: „Mango“ merginos vėl kartu!
zmones24.lt / Nuotrauka iš redakcijos archyvo
Šaltinis: 15min
0
A A

Prieš Melagių dieną pasklidę gandai, kad prieš metus iširusi grupė „Mango“ grįžta, nebuvo balandžio pirmosios pokštas. Rima Petrauskytė tikisi, jog krizė jų turizmo verslui nepakenks.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
Prieš Melagių dieną pasklidę gandai, kad prieš metus iširusi grupė „Mango“ grįžta, nebuvo balandžio pirmosios pokštas. Rima Petrauskytė tikisi, jog krizė jų turizmo verslui nepakenks.

Keletas faktų

Iš grupės istorijos: „Mango“ gyvavo dešimt metų, nuo 1998-ųjų. Išleido daugiau kaip 15 albumų.
Gimtadieniai: Rimos Petrauskytės – 1980 m. rugsėjo 23 d., Linos Šerpytės – 1984 m. balandžio 29 d., Viktorijos Perminaitės – 1981 m. birželio 17 d.
Mokslai: Viktorija Klaipėdos socialinių mokslų kolegijoje baigė verslo administravimą. Lina turi vidurinio mokslo išsilavinimą. Rima Klaipėdos universitete baigė vadybos bakalauro studijas, dabar M. Riomerio universiteto teisės magistrantė (beliko apsiginti magistro darbą).
Šeiminė padėtis: iš „Mango“ trijulės ištekėjusi tik Lina.

Grįžote ne dainuoti. Kuriai iš jūsų kilo mintis imtis turizmo verslo?

Dainuoti kol kas nežadame. Gal ateityje, kai įsibėgės mūsų verslas (šypsosi). Dar gyvuojant grupei, dažnai susidurdavome su kelionių agentūrų nelankstumu. Po koncertinių turų panorėjusios kur nors ištrūkti, nerasdavome mums priimtinos kelionės. Į linksmybių salą Ibisą turėjome skristi šešiolika valandų su persėdimais. Kur tai matyta?! Po tokios varginančios kelionės ne linksmybės galvoje (juokiasi). Pajuokaudavome, kad jeigu būtume turizmo agentūros vadovės, stengtumės ne apsunkinti, o priešingai, sukurti maksimaliausią komfortą savo klientams. Juk visi žmonės sunkiai dirba, todėl labai svarbu, kad per atostogas galėtų visiškai atsipalaiduoti ir pamiršti rūpesčius.

Todėl sumanėte įkurti savo kelionių agentūrą?

Ta mintis mums kirbėjo nuo vasario mėnesio. Būnant užsienyje, man pavyko užmegzti kontaktus su turizmo kompanija. Derinome kelionių planus, maršrutus. Dirva buvo paruošta, beliko mūsų idėjas ir planus paversti realybe. Grįžusi namo, iškart nulėkiau susitikti su Linute ir Vika. Pasakiau: „Yra puikios sąlygos imtis savo verslo. Darom ar nedarom?“ Abi pritarė. Taigi trise, Lina, Vika ir aš įkūrėme savo turizmo agentūrą „Mango turas“. Tiksliau, esame kelionių organizatoriai. Jau oficialiai pasirašėme bendradarbiavimo sutartis, skrydžiai bus tiesioginiai iš Vilniaus. Dabar per mūsų agentūrą į Ibisą bus galima nuskristi per dvi su puse valandos. Stengsimės žmonėms pasiūlyti tokią kelionę, apie kokią svajotume pačios.

Nebijote imtis verslo, kai dabar daugelis firmų bankrutuoja?

Kalbos apie krizę, manau, yra šiek tiek išpūstos. Nors sunkmetis baugina, viliuosi, kad žmonės kaip keliavo, taip ir keliaus. Šis sunkmetis mums bus tikras išbandymas. Jei išsilaikysime dabar, ekonomikai atsigavus – tuo labiau.
Pamenu, „Mango“ buvo suburta tuo metu, kai dėl Rusijoje kilusios krizės kentėjo ir Lietuva. Į mūsų koncertus miesteliuose iš pradžių susirinkdavo po dvidešimt ar trisdešimt žmonių. Grįždami sukdavome galvas, iš kur paimti pinigų benzinui, tačiau buvome kantrios, neatšaukdavome nė vieno koncerto. Ir prašau – mūsų grupė sulaukė didžiulio pasisekimo ir sėkmingai gyvavo dešimt metų.
Manau, tai, kad dabar kuriame savo verslą, – ne šiaip sutapimas. Giliai širdyje jaučiu, jog viskas bus gerai. Po dešimties metų istorija kartojasi – „Mango turas“ tęsiasi!

Dainuoti ir vadovauti verslui – du skirtingi dalykai...

Kai pradėjome savo verslą, nuėjau pas Gintarą Bendžių, buvusį mūsų prodiuserį, ir žemai nulenkiau galvą. Tik dabar, kai pačioms savarankiškai reikėjo viską organizuoti, pasirašyti sutartis, rasti partnerius, sudaryti kelionių planus ir maršrutus, supratome, koks sunkus vadybininko darbas. Džiaugiuosi, kad Gintaras nepašykštėjo mums vertingų patarimų.

Kaip į jūsų sumanymą reagavo aplinkiniai? Nesakė, kad jums galvoje pasimaišė...


Jei atvirai, visų nuomonės labai skeptiškos, netgi blogos. Visi it susitarę tvirtina, jog darome didžiausią nesąmonę. Diplomatiškai tyli tik Bendžiai. Kol kas net iš Gintaro neišgirdau žodžio „laiminu“. O norėtųsi palaikymo, nes jo nuomonė man labai svarbi. Tikiuosi, dar sulauksiu (šypsosi). Mes nežadame taip lengvai pasiduoti.

Išsižadėjote direktorės kėdės dėl verslo?

Taip. Pardaviau savo akcijas ir visiškai pasitraukiau iš tos įmonės veiklos. Daugelis klausia, ar nesigailiu. Sakau, jog dar nežinau, nes per anksti apie tai galvoti.

O Viktorija?..

Ji nori dainuoti, be to, turi įsipareigojimų vadybininkams. Gerai, kad esame trise, tad kai Viktorijai reikės koncertuoti ar filmuotis, susitvarkysime ir dviese su Lina. Draugiškai galėsime pakeisti vieną kitą. Smagu dirbti su žmonėmis, kuriais gali pasitikėti šimtu procentų.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Verslas Mango
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką