Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 20d. 15:44

Marcia Cross: NEnusivylusi NEšeimininkė

Foto naujienai: Marcia Cross: NEnusivylusi NEšeimininkė
zmones24.lt / Bulls nuotrauka

Žiūrint į šią raudonplaukę, parke rūpestingai čiūčiuojančią du vaikučius, net sunku patikėti, jog ji yra vieno sėkmingiausių televizijos serialų „Nusivylusios namų šeimininkės“ žvaigždė.

Vardas, pavardė: Marcia Anne Cross.

Gimimo data, vieta: 1962 03 25, Masačusetsas, JAV.

Šeima, kurioje gimė: mokytojos ir personalo vadybininko šeimoje.

Meilės nuotykiai: Richardas Jordansas, Markas Herelikas.

Šeiminė padėtis: ištekėjusi už biržos maklerio Tomo Mahoney (50), augina tuoj antrąjį gimtadienį švęsiančias dvynukes Eden ir Savannah.

Pasiekimai: aktorė, nominuota „Emmy“ ir „Auksiniam gaubliui“, geriausiai žinoma iš serialų „Nusivylusios namų šeimininkės“ ir „Melrouzas“.


Žiūrint į šią raudonplaukę, parke rūpestingai čiūčiuojančią du vaikučius, net sunku patikėti, jog ji yra vieno sėkmingiausių televizijos serialų „Nusivylusios namų šeimininkės“ žvaigždė. Vakarėliuose ji virsta fatališka moterimi, tačiau namie Marcia - paprasta, neaikštinga ir, priešingai nei jos herojė Bree, nemokanti gaminti! 


Žiūrovų mylimiausia


Kai ši laiba ir nelabai žinoma raudonplaukė, atėjusi į „Melrouzo“ epizodinių aktorių atranką ir iš kitų aktorių panosės nučiupo daktarės Kimberly Shaw vaidmenį, niekas nesitikėjo, jog vėliau būtent dėl jos scenaristai pakeis net viso sezono scenarijų! Atėjusi „laikinai“ ir ilgam pasilikusi „Melrouze“, Marcia Cross sukūrė mylimiausią žiūrovų personažą ir itin pakėlė serialo reitingus. Penki sezonai, praleisti kadaise kultiniame seriale, Marcią išgarsino visame pasaulyje. O kai prodiuseriai svarstė, kas geriausiai tiktų pedantiškos ir neurotiškos Bree vaidmeniui, abejonių nė nekilo. Šiuo pasirinkimu nesuabejoja ir žiūrovai - serialui Marcia suteikia šarmo. Liaupsinti šią aktorę galime daug, tačiau to negalėtų pasakyti kitos „Nusivylusių namų šeimininkių“ damos. Sklinda kalbos, jog moterys taip tarpusavyje riejasi dėl dėmesio filmavimo aikštelėje, jog kartais režisierius, kad nekiltų peštynės, aktores turi išskirti. Žinoma, žavusis serialo penketas tokius gandus neigia ir viešumoje jos viena kitą vadina geriausiomis draugėmis.


Daugiau nebegimdys


Kai ši „senmerge“ tituluojama amerikietė vos po pusės metų pasimatymų su  biržos makleriu Tomu Mahoney (50) iškėlė prabangias vestuves, pakvietė net 200 svečių ir ėmė kalbėti apie šeimos pagausėjimą, žandikaulis atkrago ne vienam. Nors Holivude įprasta susilaukti vaikų brandaus amžiaus, tačiau kai pirmąkart gimdančiai mamytei yra 45, o tėveliui dar daugiau metų, komplikuotas nėštumas garantuotas. Po dirbtinio apvaisinimo užsimezgusių dvynių gyvybės buvo pakibusios ant plauko, tad Marciai teko laikytis namų režimo, o „Nusivylusių namų šeimininkių“ kūrybinė grupė filmuoti atkeliaudavo tiesiog į Cross namus! Tačiau 35-tąją nėštumo savaitę teko skubiai daryti cezario pjūvį. Dvi žavias mergytes auginanti moteris teigia vis dar pasvajojanti ir apie berniuką, tačiau gimdyti nebeketina: „Galvojame apie įsivaikinimą. Jaučiu, kad mano, kaip gimdytojos, laikas jau baigėsi. Mano pirmasis nėštumas buvo toks įtemptas, jog tikrai nenoriu rizikuoti nei vaiko, nei savo gyvybe.“


Nemoka gaminti!


Seriale Maria Cross vaidina pamišusią pedantę Bree, kuri skalbia, gamina, lygina, prižiūri sodą ir kenčia nuo obsesinio-kompulsinio sindromo. Marcia, turinti ne tik aktorės patirties, tačiau ir psichologės diplomą, teigia per visą gyvenimą nedirbusi tiek namų ruošos darbų, kiek jų nudirba vaidindama keliose serijose. „Tikiuosi, mano dukros nors truputį turės tam polėkį. Pavyzdžiui, galės ir norės gaminti“, - kikena raudonplaukė, kuri, priešingai nei Bree, realiame gyvenime drąsiai gali pasinaudoti ir vyrų tualetu, rūkyti ir kelis mėnesius misti tik vaikiškomis tyrelėmis. Tiesa, apie tyreles reikėtų pasakyti šį tą daugiau: tai ne tik tingėjimo gaminti pasekmė, tačiau ir aktorės atrastas būdas laikytis dietos, mat kūdikiams skirtas maistas - neriebus, mažuose indeliuose ir padeda išlaikyti puikią figūrą.


Marcia ir vėžys


Neseniai Marcia Cross tapo kasmetės „Odos vėžys pasiglemžia draugus“ kampanijos, skirtos skatinti odos vėžio prevenciją ir diagnostiką, atstove. „Mano šeimoje du žmonės sirgo melanoma, todėl noriu, kad visuomenė būtų kuo daugiau informuojama apie odos vėžį. Kadangi liga buvo anksti diagnozuota, mano pusseserė ir senelis ją įveikė, tačiau daugelį žmonių liga nugali“, - sakė ji.

Tačiau Marcia nutyli, jog jos mylimasis, aktorius Richardas Jordanas, prieš keliolika metų mirė nuo auglio galvos smegenyse, o jos sutuoktinis Tomas Mahoney šiuo metu gydomas nuo onkologinės ligos. Pasak bičiulių, Marcia stengiasi išlikti optimistė, nes tai įkvepia jos vyrą kovoti su liga. Be to, gydymas vaistais kol kas yra sėkmingas.


Tomas Mahoney (50)


Ne itin išvaizdus, tačiau geraširdis Tomas su Marcia susipažino gėlių krautuvėlėje. Abu teigia pajutę meilę iš pirmo žvilgsnio, tad savo vedybas vadina ne skubotomis, o gyvybiškai būtinomis. Tiesa, Tomas, vesdamas Marcią, išsklaidė gandus apie jos homoseksualumą, mat buvo teigiama, jog aktorė artimai bendrauja su moterimi ir ketina tai viešai paskelbti. Tačiau sensacijų ištroškusieji nuliūdo, kai Cross tik pareiškė palaikanti gėjų bendruomenę, o po metų sukosi valso ritmu vestuvių puotoje. Po vestuvių, žiūrėdama į vyrą, Marcia Cross sakė: „Moters grožis atsiskleidžia tik tada, kai ji laiminga. Aš esu mylima ir mylinti. Vadinasi, pati gražiausia. Ir už tai turiu dėkoti vyrui Tomui.“

Temos: 1 Marcia Cross
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką