TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Marius Jampolskis: milijono išlošti nebandau. Užsidirbsiu!

Foto naujienai: Marius Jampolskis: milijono išlošti nebandau. Užsidirbsiu!
zmones24.lt / Viganto Ovadnevo nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Vienas populiariausių Lietuvos aktorių Marius Jampolskis neseniai atšventė 31-ąjį gimtadienį. „Kaip aktoriui tai branda, o kaip vyras aš jau senas", - juokiasi Marius.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Vienas populiariausių Lietuvos aktorių Marius Jampolskis neseniai atšventė 31-ąjį gimtadienį. „Kaip aktoriui tai branda, o kaip vyras aš jau senas", - juokiasi Marius.


Vardas, pavardė: Marius Jampolskis.

Gimimo data, vieta: 1978 08 18, Kaunas. 31 m.

Šeiminė padėtis: vedęs; žmona Aistė (27) - tarptautinio turizmo administravimo magistrė; augina sūnų Dovydą (3).

Veikla: teatro ir kino aktorius, televizijos laidų ir renginių vedėjas.

Svarbiausi apdovanojimai: 2005 m. - „Auksinis scenos kryžius" kaip geriausiam jaunam menininkui; 2008 m. - „Sidabrinė gervė" kaip geriausiam metų kino aktoriui.


Man jau nebe aštuoniolika???


Nors gimtadienio aktorius švęsti nežadėjo, tačiau Mariaus pasveikinti sugūžėjo būrys draugų. „Žmona man padovanojo gerą lagaminą. Kadangi dažnai keliaujame, esame pirkę ne vieną pigų, bet talpų lagaminą, kurį po kelių išvykų tekdavo išmesti - tiesiog sulūždavo. Taigi žmona pasvarstė, paskaičiavo ir sugalvojo man įteikti brangią ir labai praktišką dovaną", - džiaugiasi Marius.

Sulaukęs 31 metų Marius, kaip aktorius, jaučiasi puikiai: „Tai tik pirmas žingsnis į brandą, į tam tikrus rimtus vaidmenis, į sąmoningumą, bet kaip žmogui man baisu... Ilgą laiką įsivaizdavau, kad man vis dar aštuoniolika, esu jaunas ir daug žadantis... O dabar likau tik daug žadantis. Galiu patvirtinti, kad pasirodė pirmieji senėjimo požymiai - pradėjau ieškoti ramybės. Prieš dešimt metų geriausias poilsis man buvo vakarėliai su draugais, o dabar kur kas mieliau pabėgu nuo žmonių ir guliu po palme. Netrukus prasidės Europos krepšinio čempionatas, kurį aš stebėsiu ne kažkur bare su draugų kompanija, o ramiai namuose, ant sofos. Nemėgstu, kai vyrai garsiai rėkia. Aš savo emocijas išreiškiu tyliai", - sako aktorius.


Viskas prasideda nuo pirmos cigaretės


Praėjusių metų rudenį Marius metė rūkyti. Iki tol jis cigaretę po cigaretės traukdavo ištisus dešimt metų, o per paskutiniuosius ketverius per dieną surūkydavo po du pakelius. Dūmais prasmirdę drabužiai, nuovargis ir dusulys aktoriui jau buvo įprastas dalykas.

Kartą pasiryžęs ir per naktį perskaitęs ne vienam žmogui padėjusią žalingo įpročio atsikratyti garsią knygą „Lengvas būdas mesti rūkyti", penkis mėnesius aktorius į burną nebuvo įsikišęs cigaretės. „Dabar vėl metu", - prisipažįsta jis.

Kas nutiko, kad po tiek laiko Marius vėl užtraukė dūmą? „Lankiausi Portugalijoje, visi aplink rūko, galvoju, juk aš nerūkau, nieko nenutiks, jei vieną imsiu ir sutrauksiu. Viskas ir prasideda nuo pirmos cigaretės... Bet savo gimtadienio proga vėl mesiu. Pažadu. Kaip tik turiu pasilikęs vieną cigaretę, kai tik ją paimsiu į rankas, žinosiu, kad viskas - ši cigaretė paskutinė", - sako Marius.


Geriau mažiau uždirbti, bet gyventi oriai


Marius yra iš tų menininkų, kurie darbų trūkumu nesiskundžia, tačiau ne apie visus projektus gali pasakoti. „Esu labai prietaringas žmogus. Stengiuosi apie darbą, kuris dar nepradėtas, geriau nekalbėti, nes gali nepasisekti", - įsitikinęs Marius.

M. Jampolskis ne tik ves populiarų muzikinį projektą „Triumfo arka", bet ir žaidimą „Teleloto".

„Nesu azartiškas, todėl galiu ramia širdimi kitiems dalyti pinigus, - juokiasi aktorius ir patikina, kad jis niekada nebandė ir net nenori laimėti milijono. - Kam svajoti laimėti, jei gali dirbti ir uždirbti?! Tiesa, neturiu tokio būtinai į savo banko sąskaitą pervesti milijono. Geriau uždirbti mažiau, bet gyventi oriai. Pinigai man nėra ypač svarbūs. Gyvenime teko išbandyti įvairių darbų. Buvo laikai, kai pardavinėdavau šaldytus produktus ir kioske dirbdavau, kišenėje turėdavau tik dešimt litų, bet nebuvau mažiau laimingas, nei esu dabar. Gėdingų darbų nėra."


„Gyvenime teko išbandyti įvairių darbų: buvo laikai, kai pardavinėdavau šaldytus produktus ir kioske dirbdavau, kišenėje turėdavau tik dešimt litų, bet nebuvau mažiau laimingas, nei esu dabar."


Marius Jampolskis ir Modestas Pitrėnas. Kas juos sieja?


Marius - aistringas keliautojas. Paskutinį kartą aktorius su draugu Modestu Pitrėnu (34) keturias dienas ilsėjosi į Siciliją. Kai Marius apie tai viešai papasakojo, interneto komentatoriai pradėjo ūžti: „Kas sieja Marių ir Modestą? Kodėl jie kartu atostogauja?"

M. Jampolskis pradeda juoktis: „Kas čia per garbanotos mintys? Mus sieja draugystė. Neseniai susipažinome, ne kartą kalbėjome apie tai, kad kartu galėtume nuvykti į kokią kelionę. Kadangi sutapo mūsų laisvadieniai, Modestas man paskambino, susitarėme ir išskridome į Siciliją. Spontaniškai suplanavome, puikiai pailsėjome", - sako Marius.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką