Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 6d. 14:39

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius: „Teta Beta“ perplaukė Atlantą

Foto naujienai: Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius: „Teta Beta“ perplaukė Atlantą
zmones24.lt / Po Ameriką keliavusi trijulė – M.Starkus, V.Radzevičius ir jų nuotykius įamžinęs operatorius E.Urnikas – tikino, kad „Teta Beta“ jiems kelia nepaaiškinamą ilgesį. V.Ovadnevo nuotr.

Vilniaus gatvėse - sąmyšis. Ar gali būti, kad iš žurnalų puslapių čia nužengė ryškiai raudonas senovinis linkolnas, kuriuo po Ameriką blaškėsi LTV keliautojai - Martynas Starkus (36) ir Vytaras Radzevičius (41)?

Vilniaus gatvėse - sąmyšis. Ar gali būti, kad iš žurnalų puslapių čia nužengė ryškiai raudonas senovinis linkolnas, kuriuo po Ameriką blaškėsi LTV keliautojai - Martynas Starkus (36) ir Vytaras Radzevičius (41)? „Gali, gali", - linksi galva Martynas, vos prieš kelias dienas pasitikęs laivu Atlantą perplaukusį kelionės automobilį, meiliai pavadintą „Teta Beta".

Šį kartą tradicija sulaužyta. Juk po Afriką keliavusi „Lituanika" buvo sėkmingai parduota Malio turguje, Šilko keliu važiavusi „Pagieža" padovanota Taškento lietuvių bendruomenei, o Indijoje dardėjusi „Lachudra" liko savo gimtinėje. „Pamanėme, kad „Teta Beta" derės prie lietuviškų kelių, - šypsosi Martynas. - O gal jai bus labai malonu vežioti vestuvininkus, lydėti laidotuvių procesijas? Iš tiesų dar gerai nė nežinome, kur ir kaip ją įdarbinsime, kol kas tegu įpranta prie siaurų Vilniaus gatvių ir pasikeitusių policijos uniformų." 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:08
43:31
00:42

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką