Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 25d. 16:30

Megan Denise Fox: ji daro ką tik nori!

Foto naujienai: Megan Denise Fox: ji daro ką tik nori!
zmones24.lt / Bulls nuotrauka

Ji neatrodo kaip kitos jos amžiaus merginos. Megan atrodo kur kas geriau! Ji žino, kaip sužavėti aplinkinius, kaip priversti vyrus eiti dėl jos iš proto, o moterys alpsta iš pavydo dėl jos grožio, tobulo kūno ir gaunamų dėmesio strėlių.

Vardas, pavardė: Megan Denise Fox.
Gimimo vieta, data: 1986 05 16, Oak Ridžas, Tenesis, JAV.
Šeima, kurioje gimė: mama – Darlene Tonachio, tėvas – Franklinas Foxx; turi vyresniąją seserį.
Meilės nuotykiai: pirmoji meilė – Benas Leahy, susitikinėjo su striptizo šokėja, šiuo metu susižadėjusi su aktoriumi Brianu Austinu Greenu (35).
Šeiminė padėtis: netekėjusi.
Pasiekimai: 2003 m. nominuota „Jaunojo aktoriaus“ apdovanojimui už vaidmenį filme „Hope&Faith“; nominuota „Teen Choice Award“ už vaidmenį filme „Transformeriai“ (2007), tais pačiais metais nominuota „National Movie Award“ geriausios aktorės kategorijoje.

Ji neatrodo kaip kitos jos amžiaus merginos. Megan atrodo kur kas geriau! Ji žino, kaip sužavėti aplinkinius, kaip priversti vyrus eiti dėl jos iš proto, o moterys alpsta iš pavydo dėl jos grožio, tobulo kūno ir gaunamų dėmesio strėlių.

Pašėlusi mergiotė

Nuo vaikystės Megan tėvams kėlė nemažai rūpesčių. Jos nesutramdydavo nei namų areštas, nei laisvalaikiu lankomi šokių ir dainavimo būreliai. „Jei Megan iškrėsdavo kokią kiaulystę, mes jai prigalvodavome įvairiausių bausmių, tačiau netrukus dukra vėl ką nors negero sugalvodavo“, – prisiminimais dalijasi Megan mama. Tokią pat pašėlusią aktorę pažino ir visas pasaulis. Pabudusi vieną 2007-ųjų rytą, Megan Fox tapo pasaulinio garso įžymybe, vyrų svajone ir grožio pavyzdžiu moterims. Neišpasakyta šlovė merginą užgriuvo atlikus Mikaelos Banes vaidmenį fantastiniame filme „Transformeriai“. Megan, iki tol gaudavusi tik epizodinius vaidmenis vidutinio lygio filmuose, gali didžiuotis tapusi trims „Oskarams“ nominuoto filmo žvaigžde.
Priešingai nei daugelis Holivudo žvaigždžių, Fox nė nebandė nuo paparacų slėpti savo asmeninio gyvenimo ir nesiruošia to daryti ateityje. Ji visada atvirai kalba apie savo intymaus gyvenimo, mielai pasakoja savo meilės istorijas. Nesenai aktorė prisipažino turinti paauglio vaikino libido ir tikina nė kiek nesivaržanti kalbėdama apie seksą. Beje, Megan visada labai patiko laisvo elgesio moterys, todėl ji daug gėrė alkoholio, vartojo narkotikus, netikėtai viešai apsinuogindama šokiruodavo publiką.

Grožio paslaptys

Turbūt daugeliui pasirodys keista, jog vyriško žurnalo FHM skaitytojų neseniai išrinkta seksualiausia pasaulio moterimi Megan niekada nelaikė savęs gražia, o kad tokia jaustųsi, ji ryžosi plastinės chirurgijos operacijai. Paprasta, dailių bruožų Megan tapo labai panaši į Angeliną Jolie: ta pati plaukų spalva, putlios lūpos ir dailios krūtys. Fox injekcijomis padidintos lūpos, patobulinta nosis ir įdėti krūtų implantai. Beje, gražuolė pamišusi ir dėl kūno piešinių. Dailų Megan kūną puošia net devynios tatuiruotės, kurių kiekviena simbolizuoja kažką reikšmingo jos gyvenime. Ant aktorės nugaros puikuojasi užrašas „Kartą gyveno meilės nepažinojusi maža mergaitė, kol vienas berniukas nesudaužė jos širdies.“ Po dešine Fox pažastimi yra iš Viljamo Šekspyro tragedijos „Karalius Lyras“ citata „Mes juoksimės iš paauksuotų plaštakių.“ Šis užrašas simbolizuoja sielos laisvę, kuri prieinama tik paprastiems žmonėms, bet nepasiekiama gyvenantiems be tikslo. Treniruotas Megan pilvukas išdailintas dabartinio mylimojo ir sužadėtinio Briano Austino Greeno inicialais. Kitos ne itin reikšmingos tatuiruotės puošia moters kaklą, o ant dešinės aktorės kojos nupiešti žvaigždė ir pusmėnulis.

Širdies reikalai

Įspūdingos išvaizdos Megan Fox niekada nesiskundė vyrų dėmesio stoka. Norinčiųjų su ja nueiti į pasimatymą niekada netrūko ir netrūksta. Tačiau kol mergina gyveno su tėvais, Megan gimdytojai draudė dukrai eiti į pasimatymus. Tad pirmos meilės skonį aktorė paragavo vėlyvoje paauglystėje. O pirmoji gražuolės meilė nebuvo laiminga – Megan buvo palikta skęstanti ašarose ir sudaužyta širdimi. Tas niekšelis – Megan vaikystės meilė Benas Leahy, negalėjęs sugyventi su tokia karšta pupyte. Ugniagesiu dirbantis vaikinas pasakojo, jog Megan jį susižavėjo seksualumu, noru viską išbandyti lovoje, tačiau vėliau Benas nebepakėlė tokio „karščio“ ir metė Megan. Palikta Fox ilgai nesielvartavo ir jos tuštumą širdyje netrukus užpildė meilė striptizo šokėjai. Sulaukusi 18 metų, Megan užmezgė aistringą romaną su iš Rusijos kilusia šokėja Nikita. Beje, vėliau aktorė pareiškė norinti pašėlti lovoje su... Angelina Jolie.
2006-ųjų lapkritį Megan paskelbė apie sužadėtuves su aktoriumi Brianu Austinu Greenu (35), su kuriuo susitikinėja nuo 2004-ųjų. „Man jis labai patinka. Brianas už Megan šiek tiek vyresnis, tad tai suteiks jos gyvenimui stabilumo“, – būsimu žentu džiaugiasi Megan mama. Nors sunku patikėti, tačiau Fox patinka būti pasišventusiai vienam vyrui. Taigi apie aktorės neištikimybę negali būti nė kalbos!

Dešimt faktų apie Megan Fox:

1. Megan pradėjo vaidinti ir šokti nuo 5 metų.
2. Mergina studijavo džiazą, mokėsi gimnastikos ir šoko baletą.
3. Sulaukusi 13 metų, tapo modeliu.
4. Megan save apibūdina kaip nuoširdžią, bet stačiokišką merginą.
5. Megan yra plaukimo čempionė ir penkerius metus buvo plaukimo komandos narė Tenesyje.
6. Dievina komiksus ir kompiuterinius žaidimus.
7. Mėgstamiausias aktorius – Michaelas Turneris.
8. Mėgstamiausia grupė „Nirvana“.
9. Megan – biseksuali.
10. Augina devynis gyvūnus (tarp jų ir paršelis).

Megan Fox titulai:

• 2006 m. 56-oji vieta AskMen.com „Top 99 moterys“ rinkimuose.
• 2006 m. 68-oji vieta FHM „100 seksualiausių moterų“ rinkimuose.
• 2007 m. 73-ioji vieta AskMen.com „Top 99 moterys“ rinkimuose.
• 2007 m. 18-oji vieta žurnalo „Maxim“ „100 karščiausiųjų“ rinkimuose.
• 2007 m. 65-oji vieta FHM „100 seksualiausių moterų“ rinkimuose.
• 2008 m. 12-oji vieta AskMen.com „Top 99 Moterys“ rinkimuose.
• 2008 m. 1-oji vieta FHM tinklalapio „100 seksualiausių moterų pasaulyje“ rinkimuose.
• 2008 m. 1-oji vieta FHM „100 seksualiausių moterų pasaulyje“ rinkimuose Anglijoje.
• 2008 m. 16-oji vieta žurnalo „Maxim“ „100 karščiausiųjų“ rinkimuose.

Brianas Austinas Greenas (35): ar ne per karšta su Megan?

Dabartinis Megan Fox vaikinas ir sužadėtinis Brianas, jau kartą vedęs ir iš pirmosios santuokos turinti sūnelį Kassiusą, svajoja apie gražią ateitį, nuostabią šeimą ir pulką vaikų su seksualiausia pasaulyje tituluojama Megan. Įdomu, ar jo negąsdina sužadėtinės pašėlęs gyvenimo būdas ir laukinis charakteris? Pasirodo, ne. „Mes esam tarsi vienas žmogus. Kartu gyvename ne vienerius metus, tad mes puikiai pažįstame vienas kitą ir pasitikime vienas kitu. Mes net išsitatuiravome vienas kito vardus. Viskas puiku!“ – širdį atveria Brianas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką