Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Megan Fox: brunetė blondinės intelektu

Foto naujienai: Megan Fox: brunetė blondinės intelektu
zmones24.lt / Bulls nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Aktorė kol kas žinoma dėl vienintelio vaidmens filme, kuris pasirodė didžiuosiuose kino ekranuose.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Aktorė kol kas žinoma dėl vienintelio vaidmens filme, kuris pasirodė didžiuosiuose kino ekranuose. Ji tapo pagrindine geltonosios spaudos puslapių heroje ne tik dėl to, kad antrus metus iš eilės pripažinta geidžiamiausia moterimi pasaulyje, bet ir dėl savo keistų, blondinės titulo vertų „išminties perlų", kuriuos gražuolė nesidrovėdama žarsto kiekviename interviu.


Vardas, pavardė: Megan Denise Fox.

Gimimo data, vieta: 1986 05 16, Ouk Ridžas, Tenesio valstija, JAV. 23 m.

Šeima, kurioje gimė: jos gyslomis teka airių, prancūzų ir indėnų kraujas; kai Megan buvo maža, jos tėvai išsiskyrė; Fox ir jos seserį augino motina su patėviu.

Meilės nuotykiai: 2004-2009 m. gyveno ir buvo susižadėjusi su aktoriumi Brianu Austinu Greenu (36); po skyrybų jie liko gerais draugais.

Šeiminė padėtis: netekėjusi.

Pasiekimai: aktorė ir modelis; Megan išpopuliarėjo suvaidinusi pagrindinį moters vaidmenį filme „Transformeriai" ( 2007), žurnalo FHM skaitytojai Fox išrinko geidžiamiausia 2008-ųjų ir 2009-ųjų moterimi.


Grožis kainavo 21 600 JAV dolerių!


Į šlovės viršūnę Megan užkopė ne tik dėl įgimtų duomenų. Prie jos populiarumo nemažai prisidėjo ir plastinės chirurgijos specialistai. Megan ir iki chirurgų įsikišimo niekas nevadino bjauriuoju ančiuku - tiesiog mergina nusprendė šiek tiek patobulinti savo grožį.

Aktorė pasididino lūpas ir krūtinę, šiek tiek pakoregavo nosies formą ir pasidarė keletą botulino toksino injekcijų. Tiksliai nežinoma, ar „širšės liemeniu" vadinama aktorės 50 centimetrų apimties talija yra natūrali, ar prie jos rankas prikišo grožio specialistai. Teigiama, kad šis grožis žvaigždei kainavo apie 21 600 JAV dolerių. Ši pinigų suma - puiki investicija, juk dabar savo išvaizda Megan tikrai neblogai uždirba ir bando užkariauti didįjį ekraną.


Geidžiamiausia tinginė


Šiais metais Megan antrąkart iš eilės pripažinta geidžiamiausia moterimi pasaulyje. Iki jos dvejus metus iš eilės šį titulą pavyko išsaugoti tik Jennifer Lopez. Megan nesistebi, kad ji vėl seksualiausia moteris pasaulyje. „Aš visuomet buvau superseksuali. Juk visos moterys Holivude vertinamos kaip sekso simboliai. Tu esi produktas, kurį perka. Čia viskas grindžiama seksu", - teigia jaunoji gražuolė. Panašu, kad Fox ryžosi tapti pagrindiniu Holivudo sekso simboliu. Kol kas jai tai sekasi. Beje, geidžiamiausia moteris pasaulyje neslepia, kad ji tingi rūpintis savimi ir puoselėti savo kūną.


Blogos mergaitės  įvaizdis


„Aš tiek daug visko išbandžiau... Galiu atvirai prisipažinti, kad rūkau žolę. Žmonės į tai reaguoja kaip į pamišimą ar kažkokią duoklę hipių laikams. Būtų nuostabu, jei valdžia nuspręstų legalizuoti marihuaną. Kai taip nutiks, būsiu pirmoji, kuri stos į eilę prie suktinukės", - neslepia savo pomėgių seksualioji gražuolė.

Tokie Megan pasisakymai tik palaiko jos „blogos mergaitės" įvaizdį, juk ne paslaptis, kad gražuolė nusprendė į kino pasaulį eiti skandalais grįstu keliu.


Megan - prostitutė?


Viename interviu Megan aktoriaus profesiją prilygino prostitucijai, be to, aktorė ir save priskyrė seniausios pasaulyje profesijos atstovėms. „Mes apsimetame, kad mylime, o žmonės mums moka pinigus už tai, kad galėtų į mus pažiūrėti, stebėti, kaip mes kažką bučiuojame, darome tokius dalykus, kurių normalus žmogus niekuomet negalėtų sau leisti. Taip, tai tikra prostitucija", - sako Megan.

Ši mergina mėgsta šokiruoti žmones savo pasisakymais. Pavyzdžiui, neseniai gražuolė prisipažino, kad norėtų pasimylėti su moterimi. Fox viešuose renginiuose mėgsta pasirodyti apsirengusi tokiais drabužiais, kurie labiau atidengia, o ne pridengia gražuolės kūną.


Ieško tatuiruoto trisdešimtmečio


Kai po penkerių draugystės metų Megan išsiskyrė su Brianu Austinu Greenu (36), žurnalistams aktorė prisipažino, kad ji nepasitiki jaunais vaikinais, todėl jų dėmesį visuomet atstumia, o į pasimatymus vaikšto tik su vyresniais vyrais. „Dvidešimtmečiai tiesiog veltui gaišta laiką. Aš neturiu su jais apie ką kalbėtis. Man kur kas įdomiau su trisdešimtmečiais." Nenuostabu, kad penkerius metus pragyvenusi su tokio amžiaus vyru Megan neturi patirties bendraujant su bendraamžiais. Beje, vaikinas, pasiryžęs užkariauti Fox širdį, turėtų būti su tatuiruote. „Mano kūną puošia septynios tatuiruotės, todėl vyrukas privalėtų turėti nors vieną tatuiruotę. O jei jis jos dar neturi, galėtų ant savo kūno įsiamžinti mano veidą arba vardą", - teigia gražuolė. Įdomu, ar Megan būsimasis pasiryš tokiam žingsniui? Beje, ant Fox kūno jau puikuojasi jos buvusio vaikino Briano Austino Greeno vardas.


Kas ją užčiaups?


Filmo „Transformeriai" režisierius Michaelas Bay (44) jau ne kartą prašė Megan pagalvoti, ką ji šneka. Jis jau priprato prie kvailų merginos pasisakymų. „Tai juk Megan!.. Ji nuolat tauškia kvailystes. Nepamirškite, kad jai tik 23 metukai, merginai tiesiog reikia truputį subręsti", - sako garsus režisierius. Tačiau Megan mano esanti protinga. Ji teigia sakanti tai, ką galvojanti, ir žmonės už tai ją dievina.


Megan tatuiruotės:


  • „There once was a little girl who never knew love until a boy broke her HEART" (lietuvių k. „Kartą gyveno mergaitė, kuri nežinojo, kas yra meilė, kol vienas berniukas nesudaužė jai širdies") - kairė kūno dalis.
  • „We will all laugh at gilded butterflies" (lietuvių k. „Mes visi kada nors juoksimės iš paauksuotų drugelių" - citata iš Williamo Shakespeare'o „Karalius Lyras") - ant nugaros, prie dešinio peties.
  • Marilyn Monroe portretas - dešinė ranka, virš riešo.
  • Dvi bangos - kairė alkūnė.
  • Žvaigždė ir pusmėnulis - dešinė blauzda.
  • Brianas Austinas Greenas - dešinėje pilvo apačios pusėje.
  • Jėgą simbolizuojantis hieroglifas - ant sprando.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką