Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 3d. 10:22

Merūnas Vitulskis ir Radžis Aleksandravičius: dviese – už Atlanto

Foto naujienai: Merūnas Vitulskis ir Radžis Aleksandravičius: dviese – už Atlanto
zmones24.lt / Nuotrauka iš asmeninio albumo

Populiarūs dainininkai Radžis Aleksandravičius (22) ir Merūnas Vitulskis (25) mielai atveria širdis žurnalistams ir nuoširdžiai pasakoja apie savo gyvenimą.

Populiarūs dainininkai Radžis Aleksandravičius (22) ir Merūnas Vitulskis (25) mielai atveria širdis žurnalistams ir nuoširdžiai pasakoja apie savo gyvenimą. Tačiau vaikinams pasisekė nuslėpti kelionę į Jungtines Valstijas ir Kanadą. Tik žurnalui „Privatu!" pavyko sužinoti apie paslaptingąją išvyką. Pasirodo, prieš kelias savaites vaikinai sulaukė kvietimo koncertuoti Kanados ir Amerikos lietuviams. „Kelionė buvo laaaaaabai gera. Tie malonūs žmonės mums nupirko bilietus, rūpinosi kelionės subtilybėmis. Fantastiškai praleidome laiką", - džiaugėsi Merūnas.

Tačiau Radžiui, perskridus Atlantą, iškilo šiokių tokių problemų. Prieš kelionę vaikinai pokštavo, esą R. Aleksandrovičius dėl tamsaus gymio panašus į teroristą. Lietuvaičiai prisijuokavo! Atskridę į Ameriką, vaikinai turėjo kirsti valstybės sieną: Merūnas ją perėjo be problemų, o Radžį sustabdė vietos pareigūnai. „Jie išsivedė jį į kambariuką. Supratau, kad bus bėdos. Blogiausia, kad Radžis nelabai supranta nei angliškai, nei rusiškai! Tačiau jam kažkaip pavyko susikalbėti ir po pusvalandžio buvo paleistas", - nemalonią situaciją prisiminė Merūnas. Tačiau tai buvo tik vienas nesklandumas per šaunią kelionę. „Įspūdžiai - tik patys geriausi", - bendrakelioniui pritarė Radžis.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Grąžinti verta

Kuriu ir apsaugau

„Susitikime lauke“

Renginių gidas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką