Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Merūnas Vitulskis išgelbėjo žmogų ir sučiupo vagį!

Foto naujienai: Merūnas Vitulskis išgelbėjo žmogų ir sučiupo vagį!
zmones24.lt / Viganto Ovadnevo nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Filmo scenarijaus verta istorija neseniai nutiko vidury baltos dienos Kaune, o jos pagrindiniu herojumi tapo populiarus Lietuvos dainininkas ir tautos numylėtinis Merūnas Vitulskis (25).

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Filmo scenarijaus verta istorija neseniai nutiko vidury baltos dienos Kaune, o jos pagrindiniu herojumi tapo populiarus Lietuvos dainininkas ir tautos numylėtinis Merūnas Vitulskis (25).

„Aš su drauge Erika (21) ir dar būriu žmonių ruošėmės važiuoti į gamtą pažvejoti. Iš pradžių užsukome į Žaliakalnio mikrorajoną pasiimti dar kelių draugų. Privažiavę reikiamą namą, pamatėme, kad pro tvorą išlindo treningais vilkintis vyrukas ir puolė bėgti, - netikėtą istoriją pradeda pasakoti Merūnas. - Iš paskos tam vaikinui bėgo kitas žmogus, tačiau visas kruvinas ir svirduliuodamas. Jis rėkė: „Stabdykit tą vyruką, jis mane apvogė."

M. Vitulskis neliko abejingas pagalbos šauksmui ir iš karto ėmėsi veiksmų. Puolė vytis nusikaltėlį automobiliu, o jį pralenkus staiga sustabdė ir ketino sučiupti vagį. „Aš Erikai buvau nupirkęs dujų balionėlį, kurį ji man prieš išlipant spėjo įduoti. Palikau automobilį vidury kelio ir vijausi nusikaltėlį. Bėgdamas jis dar spėjo užvožti pakeliui pasimaišiusiai moteriai. Tačiau galiausiai pavyko jį pričiupti", - džiaugiasi pašnekovas.

Toliau viskas klostėsi dar netikėčiau. Merūnas plėšikui akis išpurškė dujomis ir prispaudė jį prie žemės. Nusikaltėlis visaip muistėsi ketindamas pasprukti, prašė nusiprausti veidą nuo dujų, tačiau dainininkas išliko budrus ir nepasidavė nenaudėlio provokacijoms. Tiesa, tik vėliau vagis pastebėjo, kad jį sučiupo ne paprastas praeivis, o tikra šalies garsenybė.

„Jis ėmė klausinėti: „Merūnai, ar čia tikrai tu? Paleisk mane, aš už tave balsuoju įvairiuose projektuose. Būk brolis, paleisk mane", - leipdamas juokais pasakoja dainininkas. Tačiau ir tai nesuminkštino Merūno širdies ir niekšelį dainininkas prispaudęs laikė maždaug 20 minučių - tol, kol į įvykio vietą atvyko policijos pareigūnai.

„Džiaugiuosi, kad pavyko padėti žmogui. Raginu visus žmones nelikti abejingiems kitų pagalbos šauksmui. Gal kada nors mums patiems gali prireikti kitų pagalbos", - sako M.Vitulskis.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką