Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugsėjo 30d. 16:48

„Moterų alėjos“ kūrybinę grupę sukrėtė medicinos sesuo

Foto naujienai: „Moterų alėjos“ kūrybinę grupę sukrėtė medicinos sesuo
zmones24.lt / Foto naujienai: „Moterų alėjos“ kūrybinę grupę sukrėtė medicinos sesuo

Netrukus serialo veiksmas „Moterų alėją" perkels į psichiatrijos ligoninės koridorius. Tuo tarpu filmavimo grupė ir režisierius Viktoras Valašinas šiuos serialo epizodus ko gero dar ilgai atsimins dėl vieno linksmo įvykio.

Netrukus serialo veiksmas „Moterų alėją" perkels į psichiatrijos ligoninės koridorius. Tai dėl nusižudyti bandžiusios Kristinos - jai paskirta psichiatrų priežiūra.  Tuo tarpu filmavimo grupė ir režisierius Viktoras Valašinas šiuos serialo epizodus ko gero dar ilgai atsimins dėl vieno linksmo įvykio.

Tiesa, iš pradžių nuotykis atrodė visai nelinksmas. Stebėdamas filmuojamo serialo vaizdus, per monitorius „Moterų alėjos" režisierius V.Valašinas ligoninės koridoriuje neradęs kėdės, klestelėjo į šalia stovėjusį invalido vežimėlį. Nespėjo darbas nė įpusėti, kai staiga atėjusi medicinos sesuo čiupo už vežimėlio, kuriame sėdėjo režisierius rankenų ir ėmė „Moterų alėjos" vadą kažkur vežti.

Filmavimą trumpam teko nutraukti, o V.Valašinas seselei maloniai paaiškino, kad ji apsiriko. Jis nesąs ligonis, o serialo režisierius. Tačiau visos kūrybinės grupės nuostabai seselė kaip iš anekdoto atšovė, kad tokių pasakų ji kiekvieną dieną klausosi. Neva čia daug „režisierių" - tuoj ji V.Valašiną parvešianti pas kolegas - „Stanley Kubricką" ir „Quentiną Tarantino".

Kai kūrybinė grupė šoko ginti savo tikro režisieriaus rūstų seselės veidą staiga nušvietė šypsena - ji tiesiog nusprendė pajuokauti. „Tiesą sakant manėme, kad ši situacija blogai baigsis, - pasakojo vienas įvykio liudininkas, - tačiau pajuokavusi medicinos sesuo paskui sakė, kad taip tenorėjo pasitikrinti savo vaidybos įgūdžius. Po galais, jai pavyko. Vaidyba buvo tikrai įtikinanti. Režisierius sakė ją įsimins ir gal kada nors  pakviesiąs vaidinti".

Gerokai pralinksmėjusi dėl šio įvykio „Moterų alėjos" komanda toliau darbą tęsė gerokai pakiliau nusiteikusi, o frazė „Pas mus čia visi režisieriai" jau tapo gyvu kūrybinės grupės folkloru.

Temos: 2 Sesuo Moteris

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką