Dabar populiaru
Publikuota: 2011 liepos 14d. 12:58

Mūsų knygų ženklai

Knygos
Knygos

Ar mėgsti pirkti knygas, turėti jas savo, būtinai kietais viršeliais, dėti į lentynas, ne visada spėti perskaityti, bet su mielu noru skolinti? Man patinka, kai draugai grąžina kelionių vadovus su pažymėtomis vietomis, kurias būtina aplankyti, kavinėmis, kuriose toks skanus beaujolais vynas ir smagūs padavėjai, gatvėmis, kuriose naktį niekas nemiega, patinka knygose rasti pabrauktas citatas, užlenktą kampą ar paliktą popierėlį, metro bilietą, skirtuką, parduotuvės čekį, kurie žymėjo perskaitytą vietą, dievinu matyti, kad knyga buvo mylėta, reikalinga ir įdomi.

Tikiuosi, kad gavusi knygą dovanų, viršelio vidinėje pusėje rasiu įrašą, kokia proga ir kas ją dovanoja, dailiai užrašytus linkėjimus. Noriu, kad mano knygos būtų pažymėtos, išskirtinės, apaugusios istorijomis, kad matytųsi, kieno lentynai jos priklauso, kad jos iškeliautų per draugių rankas, bet visada grįžtų.

Ar kaip nors pažymi savo knygas? Aš vaikystėje ranka rašydavau Odetos knyga. O šiandien noriu parodyti gražuolius antspaudus, rastus etsy.com, kurie taip gražiai stovėtų ant lentynos krašto ir lauktų, kada pažymėsi naują knygą – savo vardu, adresu, devizu, šūkiu, kuo tik nori! Man labai gražu.

Antspaudus galite  peržiūrėti Odetos tinklaraštyje.

Parašyk komentarą Odetai jos tinklaraštyje www.zaidziameparyziu.lt

Temos: 1 ženklai
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką