Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Muzikos akademijos“ magija: surinkęs 4444 balsus, triumfavo Kafka, išmestas Eldaras

Foto naujienai: „Muzikos akademijos“ magija: surinkęs 4444 balsus, triumfavo Kafka, išmestas Eldaras
zmones24.lt / LNK nuotr.
Šaltinis: 15min
0
A A

„Muzikos akademijos“ dalyvio Kafkos mėgiamiausias skaičius nuo šiol bus 4. Surinkęs magiškus 4444 žiūrovų balsus, jis triumfavo šeštadienio savaitės finale.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
„Muzikos akademijos“ dalyvio Kafkos mėgiamiausias skaičius nuo šiol bus 4. Surinkęs magiškus 4444 žiūrovų balsus, jis triumfavo šeštadienio savaitės finale.

Atsisveikinti su didžiąja LNK scena teko iš Azerbaidžano kilusiam Eldarui (1760 balsų). Jis neįrodė, kad yra vertas likti, scenoje neatsiskleidė ir nealsavo karščiu, kaip buvo žadėjęs. Po balsavimo rezultatų paskelbimo apsiašarojo trečioji kovotoja dėl išlikimo Vaida. Šventai įtikėjusi, kad iškris, ji liko projekte (1923 balsai).

Gražuolė netramdė emocijų – verkė ir nuoširdžiai džiaugėsi, ją apspito būrys draugų, ranką spaudė ir kolegos. „Gal nors kartą susapnuosiu gerą sapną... Nes pastarąją savaitę vien košmarus sapnavau, labai didelį stresą jaučiau“, - sakė šviesiaplaukė.

Vaidą prie karštojo mikrofono pasiuntė radijo stoties „Lietus“ klausytojai, visą savaitę balsavę internete. Eldarą kovoje matyti norėjo patys šou dalyviai, o Kafkai šis šeštadienis itin karštas tapo po komisijos, tiksliau, jos pirmininko Mindaugo Stasiulio verdikto.

„Tu kaip Smurfas, susiraukęs, traukiesi nuo to mikrofono, jauskis drąsiau. Rašau tau penkis balus“, - po šių žodžių publika studijoje ėmė ūžti, reikšti Mindaugui nepasitenkinimą ir net grasinti. Žinoma, juokais.
Komisiją, be Stasiulio, sudarė dainininkai Ovidijus Vyšniauskas ir Rosita Čivilytė. Jiems labiausiai patiko Eglės iš Radeikių pasirodymas. „Tavyje aš matau Lietuvos scenos žvaigždę. Tu ja tapsi. 10 balų“, - sakė Čivilytė.

„Lietaus“ klausytojai taip pat Eglėje mato žvaigždę – praėjusią savaitę jos daina „Visada su tavim“ išrinkta geriausia. Antroje vietoje – šou vedėjos Simonos angeliuku pavadinta Rūta su daina „Laimės paukštė“, o trečiojoje – Nerijus su „Laukiu tavęs“.

Beje, „Muzikos akademijoje“ pasiektas rekordas: surinkta daugiausiai iki šiol žiūrovų balsų – 8127.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką