Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2014 05 27, 14:07

Naujas LNK daugiaserijinis filmas supažindins su Madrido aukštąja mada

Ypatingos sėkmės susilaukusio daugiaserijinio ispanų filmo „Viešbutis „Grand Hotel” žiūrovai sulaukė naujos jų kūrėjų juostos. Jo premjera jau šį sekmadienį 20.00 val.
Kadras iš daugiaserijinio filmo „Velvet“
Kadras iš daugiaserijinio filmo „Velvet“ / LNK nuotr.
Temos: 2 Serialas LNK

„Viešbučio „Grand Hotel” komanda pristato naują prabangų daugiaserijinį filmą „Velvet“, nukelsiantį į 6-ojo dešimtmečio Madridą, aukštosios mados, haute couture, aukso amžių. „Galerias Velvet“ – tai drabužių prekybos centras, Art Deco stiliaus rūmai, stebuklinga akinančios prabangos ir žavesio vieta.

Besižavintys parduotuvės langais ar vaikštinėdami viduje ir norėdami įsigyti dalelę svajonės, Madrido ponai  ir ponios nepastebi švelnios meilės istorijos, kuri atsiskleidžia „Galerias Velvet“ tarp Anos ir Alberto. Ji – nuolanki siuvėja; jis – savininko sūnus, pasiruošęs perimti šeimos verslą. Tarp elegantiškų audinių ir haute couture suknelių Ana ir Alberto pasiduoda savo meilei, puikiai žinodami, kad Alberto šeima prieštarauja jo santykiams su neturtinga jauna darbuotoja.

LNK nuotr./Kadras iš daugiaserijinio filmo „Velvet“
LNK nuotr./Kadras iš daugiaserijinio filmo „Velvet“

Tačiau artėja 7-asis dešimtmetis ir net griežti Ispanijos papročiai bei socialinės tradicijos kinta: moterys nebesvajoja apie neįperkamus drabužius, bet reikalauja kokybiškos aprangos. Aukštoji mada užleidžia kelią kasdieniams drabužiams, prêt-à-porter, kurią gali įpirkti visi. Iškyla didelė grėsmė „Galerias Velvet“ egzistavimui.

Intrigų pagausėja, kai Alberto ir jo pamotė Doña Gloria susiremia dėl Alberto planų modernizuoti parduotuvės idėją ir savo dukters Patricijos vaidmens įmonės valdyme. Užvirus šeimos konfliktui, įsimylėjėliai Alberto ir Ana kovoja už savo likimą ir siekia uždraustos meilės. Alberto sukyla prieš jam keliamus lūkesčius, o Ana, trokštanti tapti dizainere, stengiasi įrodyti esanti kūrybiška asmenybė. Abu jie turi nepaklusti senovinėms užkietėjusios visuomenės tradicijoms.

Daugiaserijinis ispanų filmas „Velvet“ – sekmadieniais 20.00 val.

 

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

tv.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką