Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugsėjo 21d. 17:10

Nelė Paltinienė prisipažino pagimdžiusi penkiolikos

Foto naujienai: Nelė Paltinienė prisipažino pagimdžiusi penkiolikos
zmones24.lt / Tomo Kapočiaus ir Aido Žandario nuotr.

Niekas neabejoja, jog svarbiausioji Nelės Paltinienės populiarumo priežastis – jos talentas ir dainos, tačiau laidai „Gyvenimas pagal moteris“ pirmą kartą taip atvirai papasakota asmeninė Nelės Paltinienės gyvenimo drama net ir šių dienų kontekste skambės neįtikėtinai drąsiai.

Niekas neabejoja, jog svarbiausioji  Nelės Paltinienės  populiarumo priežastis – jos talentas ir dainos, tačiau laidai „Gyvenimas pagal moteris“ pirmą kartą taip atvirai papasakota asmeninė Nelės Paltinienės  gyvenimo drama net ir šių dienų kontekste skambės  neįtikėtinai drąsiai. 

Populiarioji   dainininkė nežino tikrojo savo amžiaus. Vaikystėje teko bėgti nuo karo ir atsidurti vaikų namuose Lenkijoje. Dar nė šešiolikos nesulaukusi pagimdė sūnų. Su dabartiniu savo vyru Arvydu Paltinu net ketverius metus gyveno nesusituokusi.

Nemažiau sklando ir legendų apie šią legendinę atlikėją. Nelė atskleidė, ar tiesa, kad scenoje ji išgyveno tikrų tikriausią meilės audrą ir kad moterišką žavesį iki šiol saugo  ne tik genai, bet ir plastinės operacijos. 

Neseniai anšlaginį koncertą Kongresų rūmuose surengusi dainininkė bus labai atvira, o paklausta, kiek ji dar planuoja dainuoti, drąsiai išrėš: „iki grabo lentos“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

02:50
01:29
26:48

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką