Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2008 vasario 7d. 00:00

Nomeda Marčėnaitė džiaugiasi pasitraukusi iš televizijos

Foto naujienai: Nomeda Marčėnaitė džiaugiasi pasitraukusi iš televizijos
zmones24.lt / Nomeda Marčėnaitė. Viganto Ovadnevo nuotrauka
Vos prieš kelerius metus tikriausiai nė neįsivaizdavote, kad išauš tokia diena, kai televizijos eteryje nebebus mielos, nuolat besišypsančios Nomedos Marčėnaitės. Tikriausiai dabar daugelis susimąsto: o kurgi dingo Nomeda?
Vos prieš kelerius metus tikriausiai nė neįsivaizdavote, kad išauš tokia diena, kai televizijos eteryje nebebus mielos, nuolat besišypsančios Nomedos Marčėnaitės. Tikriausiai dabar daugelis susimąsto: o kurgi dingo Nomeda?

Šilti namai
Prasivėrus durims pirmiausia kone ant rankų užšoka aštuonių mėnesių šeimos šuo Panama ir pasisveikindama nulaižo veidą. Prie pat lango gražiame narvelyje čirškia dar vienas gyvas padaras - papūgiukas Čipsas. Namuose taip jauku ir gera, kad vis dar sunku suvokti, kur iš beprotiško sostinės šurmulio atvedė žurnalistinis smalsumas. Vėliau supratau, jog šitą gėrį ir jaukumą spinduliuoja pačios Nomedos ir jos vyro Mariaus sukurta aplinka: kūrybingi menininkai viską padarė savo rankomis.

Ulos liga
Tiek daug gyvybės spalvinguose namuose atsirado ne taip jau seniai: pasirodo, Nomedos dukrelė Ula sirgo labai sunkios formos astma, todėl apie šuniuko ar kokio kito naminio gyvūnėlio auginimą nebuvo nė minties. „Prieš metus Ula nebegalėdavo miegoti, - pasakoja Nomeda, - užmigdavo tik sėdėdama ant mano kelių, o per praeitas Kalėdas užėjo tokie stiprūs priepuoliai, kad maniau, jog mano vaikas mirs. Tada nusprendžiau imtis ryžtingų priemonių." Tuomet ji kreipėsi į homeopatus. Stebuklas, o gal begalinis tikėjimas būklės pagerėjimu ir... liga pasitraukė! Štai kodėl savo vietą namuose atrado linksmoji Panama bei papūgiūkas Čipsas!


Diena per trumpa
Nomedos klausiu, ar iš tiesų gyvenant atokiai nuo Vilniaus laikas sustoja. Ji paprieštarauja sakydama, kad laiko sąvoka pasikeičia, tačiau jo vis tiek trūksta. „Gal kažkam tai būtų rutina, tačiau man taip įdomu tyloje ir ramybėje - joje iš tikrųjų tiek daug veiksmo. Kiaurą dieną praleidžiu dirbtuvėje, kurioje verda gyvenimas - tik trumpam išbėgu šeimynai paruošti pietų, bet per tą laiką spėju pasiilgti kūrybinės veiklos. Man diena per trumpa", - šypsosi Nomeda. Dirbdama televizijoje žinoma keramikė turėdavo riboti laiką, skirtą kūrybai, todėl dabar ji ypač laiminga. „Atsirado ramybė, dingo panika, vėl pradėjau matyti spalvotus sapnus, - džiaugiasi ji, - esu naktinis paukštis, todėl Marius leidžia ilgiau pasilepinti lovoje, vaikai patys pusryčius pasigamina ir kartu su tėte išvažiuoja į mokyklą."


Viešumos pakako
„Penkeri metai televizijoje buvo per daug, - sako Nomeda, nors net neketinau jos klausinėti apie tai, kas jau praeity. - Ir gerai, kad sustojau. Aš labai myliu žmones ir man nepatiko mano pačios požiūris į juos, kai buvau jau pavargus. Atrodė, kad ir žurnalistai iš manęs jau per daug nori. Bet ką reiškia nori? Nenori - tiesiog mano požiūris buvo pasikeitęs. Nurimau ir dabar vėl galiu normaliai reaguoti į aplinką." Ji gal ir pamiršo televiziją, bet televizija jos - tikrai ne. Iki šiol menininkė sulaukia pasiūlymų vesti laidas, būti pašnekove ar dalyvauti dainų ir šokių dešimtukuose. „Nesu prieš šiuos projektus, bet patikėkit, man tikrai pakako viešumos - nenoriu žmonėms įkyrėti ir nusibosti", - tikina dabartiniu savo gyvenimo būdu ir ritmu besimėgaujanti keramikė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

01:02
46:06
01:10

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Interviu 15MAX
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką