Dabar populiaru
Publikuota: 2009 liepos 21d. 10:56

Oksana Pikul. Neištikimas draugas? Skyrybos?

Foto naujienai: Oksana Pikul. Neištikimas draugas? Skyrybos?
zmones24.lt / Gedimino Žilinsko nuotrauka

Apie Oksaną Pikul (25) jau kuris laikas sklinda įvairiausios kalbos. „Privatu!“ redakciją pasiekė žinia, kad esą Oksana jau kurį laiką nebekoncertuoja dėl neva pašlijusios sveikatos.

Apie Oksaną Pikul (25) jau kuris laikas sklinda įvairiausios kalbos. „Privatu!“ redakciją pasiekė žinia, kad esą Oksana jau kurį laiką nebekoncertuoja dėl neva pašlijusios sveikatos. Kalbama, kad moterį kankina dvasinės problemos ir ji neva lankosi pas vadinamąjį sielos gydytoją. Buvo sunku patikėti, kad tokia graži, populiari ir laiminga mergina galėtų turėti tokių rimtų problemų. Tačiau vieną dieną į redakciją netikėtai paskambino žmogus, kuris teigė neva Oksana išsiskyrė su ilgamečiu draugu. Jei tai tiesa, tai gal ir nieko nuostabaus, kad šiai žaviai merginai šiuo metu esą taip sunku.

Norėdami viską išsiaiškinti, paskambinome pačiai Oksanai. Iš pasklidusių kalbų buvome susidarę dvi nepatvirtintų skyrybų versijas: nuogos Oksanos fotosesija, neseniai pasirodžiusi viename interneto puslapyje, arba draugo neištikimybė (tai dažniausia skyrybų priežastis). Pirmąją mergina tarsi iš karto paneigė... Pakalbėję su Oksana ilgiau, supratome, kad šią istoriją geriausia palikti ramybėje, ir sutarėme, jog apie tai su Oksana pakalbėsime vėliau, kai ji išsigydys tariamas sielos žaizdas. Tačiau dar tą pačią dieną iš jos sulaukėme sms žinučių, kuriose mergina teigė: „Su draugu užkasėme karo kirvį...“ ir pan. Apsidžiaugėme – galbūt pagaliau iš pačios Oksanos lūpų išgirsime tikrą istoriją. Tačiau mergina kategoriškai atsisakė apie tai kalbėti. Ir štai vėl kaip griaustinis iš giedro dangaus to pačio nepažįstamojo skambutis. Šįkart jis teigė neva Oksana savo gyvenimo vyrą užtikusi su kita. Šių kalbų mergina nebekomentuoja ir netgi tikina, kad su ilgamečiu draugu jau susitaikė. Kyla klausimas, jei mergina susitaikė su savo mylimuoju, argi ji nepapasakotų mums apie tai išsamiau? Tačiau dar kartą paskambinus ir paprašius dabar jau papasakoti apie jųdviejų susitaikymą, Oksana nebekalbėjo, kiek vėliau mus pasiekė jos sms žinutė: „Mano žodžiuose melo menkai rasite...“ „Menkai“ – įdomus žodis, taigi spręskite patys...

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką