Dabar populiaru
Publikuota: 2009 spalio 29d. 10:20

„Olialia pupytės“ jau pasididino krūtines

Foto naujienai: „Olialia pupytės“ jau pasididino krūtines
zmones24.lt / Viganto Ovadnevo nuotrauka

„Olialia" Grožio klinikoje Oksanai Pikul ir Skaistei Steikūnaitei krūtų didinimo operacija buvo atlikta vakar, o trečiajai grupės narei Marina Daščenkai - šįryt.

Šiandien po pietų jau visos "Olialia pupytės" grupės narės džiaugėsi  naujomis krūtimis.

„Olialia" Grožio klinikoje Oksanai Pikul ir Skaistei Steikūnaitei krūtų didinimo operacija buvo atlikta vakar, o trečiajai grupės narei Marina Daščenkai - šįryt.

Oksana juokavo, jog nieko nepamena, kas vyko prieš operaciją: "Chirurgai pasakojo, jog paveikta narkozės labai lėtai pasakojau anekdotą. Visi juokėsi, o aš nieko nepamenu! Naktį kartu su Skaiste draugiškai dalijomės viena palata. Negaliu sulaukti, kada galėsiu išvysti savo naująją krūtinę. Esu įsitikinusi, kad rezultatas bus puikus," - džiaugsmo neslėpė Oksana.

"Džiaugiuosi, kad išdrįsau pirmoji gultis ant operacinio stalo. Pabudusi, iš karto važiavau į „Olialia" grožio kliniką, todėl stresui nebuvo laiko," - sakė Skaistė, taip pat tikinanti, jog nė truputėlio nesigaili, jog ryžosi tokiam žingsniui. "Mes buvome informuotos apie operacijos eigą ir pooperacinį laikotarpį. Tikėtis, jog nieko neskaudės, būtų kvaila. Galų gale šie nepatogumai tik trumpalaikiai, o krūtinė džiugins visą laiką," - linksmai kalbėjo mergina.

"Skaistė su Oksana prieš šią operaciją labai jaudinosi. Netgi buvo persigalvojusios... Prieš išvykdamos į "Olialia" Grožio kliniką ilgai svarstė, kuri pirmoji gulsis ant operacinio stalo. Tačiau čia nieko keisto. Juk tai ne paprastas vizitas grožio salone. Tai - operacija," - prieš vizitą pas "Olialia" Grožio klinikos plastikos chirurgus atviravo Marina, - Aš visai nesijaudinu. Galbūt dėl to, kad tai man bus jau antroji operacija. Iki šiol buvau įsidėjusi vandeninius implantus, tačiau nutariau juos pasikeisti į silikoninius, kurie yra kokybiškesni. Žinoma, mano krūtinė po operacijos padidės dar vienu numeriu."

Operacijas atlikę „Olialia" grožio klinikos chirurgai Renaldas Vaičiūnas ir Dainius Balčiūnas sakė, kad viskas praėjo gerai, o dainininkės jau sveiksta.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką