Dabar populiaru
Publikuota: 2008 balandžio 30d. 16:10

Pas meilės ieškotojus vėl ateina „Kitas!“

Foto naujienai: Pas meilės ieškotojus vėl ateina „Kitas!“
zmones24.lt / Foto naujienai: Pas meilės ieškotojus vėl ateina „Kitas!“

Kultinis ir šokiruojantis LNK žaibiškų pasimatymų šou „Kitas!“ pradeda antrąjį sezoną. Nuo vasaros vėl bus galima mėginti susirasti antrąją pusę, pabėgti su pinigais arba tiesiog smagiai pasijuokti.

Kultinis ir šokiruojantis LNK žaibiškų pasimatymų šou „Kitas!“ pradeda antrąjį sezoną. Nuo vasaros vėl bus galima mėginti susirasti antrąją pusę, pabėgti su pinigais arba tiesiog smagiai pasijuokti. Dar dinamiškesnis, dar labiau intriguojantis ir viliojantis, skandalingas, vienintelis ir nepakartojamas – toks bus šiųmetinis „Kitas!“. Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio LNK žiūrovai stebės flirtuojančias poreles. Mergina ar vaikinas – laidos herojus – išsiruoš į akląjį pasimatymą. Su juo/ja susitikti norės penki partneriai. Už kiekvieną praleistą pasimatymo minutę jiems bus mokami pinigai, tad išrinktieji turės kaip įmanydami įtikti herojui. Kol vyksta aklasis pasimatymas, kiti keturi kandidatai sėdi specialiame autobuse ir monitoriuje atidžiai stebi veiksmą. Vos nuskamba žodis „Kitas!”, išmestą pasimatymo dalyvį pakeičia kitas laimingasis. Besirenkantis taip pat turi būti budrus – penkis kartus ištaręs „Kitas!“, jis gali likti nieko nepešęs. Jei besirenkantis mano radęs sau tinkamą porą, jis pasiūlo antrą pasimatymą. O tada jau renkasi tas, kurį pasirinko – arba priimti pasiūlymą antrą kartą eiti į pasimatymą, arba pasiimti pasimatymo metu surinktus pinigus ir pabėgti...
Pagal statistiką, kas dešimta „Kitas!“ metu susipažinusi pora lieka kartu ir išsijungus filmavimo kameroms. „Kitas!“ sukurtas pagal populiariausio pasaulyje pasimatymų šou „Next!“ formatą. „Next!“ rodytas daugiau nei 60 pasaulio šalių, sukurta tūkstančiai epizodų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką