Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 27d. 13:38

Patriciją Kaas Vilniuje „apšildys“ „Dainų dainos“ atradimas – Violeta Valskyt

Foto naujienai: Patriciją Kaas Vilniuje „apšildys“ „Dainų dainos“ atradimas – Violeta Valskyt
zmones24.lt / Foto naujienai: Patriciją Kaas Vilniuje „apšildys“ „Dainų dainos“ atradimas – Violeta Valskyt

Pavasarį Lietuvą aplankys dainininkė Patricija Kaas. Ko gero, garsiausia šių dienų Prancūzijos atlikėja mūsų šalyje pristatys savo naujausią albumą „Kabaret“, taip pat parodys įspūdingą šou.

Pavasarį Lietuvą aplankys dainininkė Patricija Kaas. Ko gero, garsiausia šių dienų Prancūzijos atlikėja mūsų šalyje pristatys savo naujausią albumą „Kabaret“, taip pat parodys įspūdingą šou. Vieninteliame koncerte Vilniuje šių metų Prancūzijos atstovę „Eurovizijoje“ „apšildys“ dainininkė iš Lietuvos, taip pat išbandžiusi savo laimę šio konkurso atrankoje – Violeta Valskytė.

Violeta Valskytė jauna, bet labai talentinga dainininkė, į žiniasklaidos akiratį patekusi po itin sėkmingo pasirodymo nacionaliniame „Dainų dainos“ konkurse. Neeiliniais vokaliniais sugebėjimais pasižyminti atlikėja kartu su kompozitoriumi Dariumi Pranckevičiumi konkursui pateikė melodingą baladę „Nelytėta Viltis“ ir iš karto pelnė Lietuvos žiūrovų simpatijas. Duetas pateko į „Dainų dainos“ konkurso finalą – tai ypač aukštas pasiekimas tik pirmuosius žingsnius didžiojoje scenoje žengiantiems muzikantams.
Dainininkė džiaugiasi galėsianti „apšildyti“ Patriciją Kaas ir tikina padarysianti viską, kad pasaulinės žvaigždės koncerto laukimas publikai neprailgtų. „Visuomet siekiau ir iki šiol siekiu tobulybės, galbūt dėl to Patricijos Kaas kūryba man labai artima - jos dainų klausiausi nuo pat vaikystės. Didelė garbė dainuoti mane įkvėpusios žvaigždės koncerte, žiūrovams stengsiuosi padovanoti kuo daugiau gerų emocijų. Suprantu, kad tai bus milžiniškas išbandymas, tačiau jo nebijau – esu maksimalistė“, – pasakojo Violeta.

Atlikėja atskleidė, kad pavasarį vyksiančio Patricijos Kaas koncerto metu ji atliks savo kūrybos, o taip pat kompozitoriaus Dariaus Pranckevičiaus parašytas dainas. Melodingi kūriniai turėtų tinkamai nuteikti publiką prieš romantikos ir elegancijos kupiną didįjį Patricijos Kaas šou.
Balandžio 24 dieną Vilniuje įvyksiančiame pasaulinio lygio žvaigždės koncerte vyraus 1930-ųjų nuotaikos, skambės moderniais elektro ritmais praturtintos retro melodijos. Naujausias savo dainas Patricija Kaas dedikavo legendinėms XX amžiaus pradžios atlikėjoms: G. Garbo, Suzy Solidor, Marthai Graham. Išskirtiniame šou taip pat pasirodys profesionalių šokėjų trupė, scenoje bus sumontuota galinga garso ir šviesos aparatūra, muzika susilies su originaliomis vaizdo projekcijomis. Į elegancija ir prabanga tviskančius retro laikus publiką nukels talentingi Prancūzijos aukštosios mados bei reklamos pasaulio atstovai. Lietuvos žiūrovams taip pat skambės daina „S'il fallait le faire“, atstovausianti Prancūzijai 2009-ųjų „Eurovizijos“ konkurse.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

23:30
04:39
00:23

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką